MRC 30/45/65 – TOLMUIMEJA – TOITE- JA PNEUMAATILISTE TÖÖRIISTADEGA – M-KLASSI TOLMU PUHUL

MRC 30/45/65 – TOLMUIMURID – TOITE- JA PNEUMAATILISTE TÖÖRIISTADEGA – M-KLASSI TOLMU PUHUL

BIEMMEDUE professionaalsed tolmuimejad on võimsad, mobiilsed ja kauakestvad, kompaktse disaini ja vaikse tehnoloogiaga masinad, mis on kohandatud professionaalsete klientide vajadustele, millel on kõrge kogumisautonoomia ja puhastusvõimsus, pidevaks töötamiseks ilma peatumata.

Kirjeldus

MRC 30/45/65 – TOLMUIMURID – TOITE- JA PNEUMAATILISTE TÖÖRIISTADEGA – M-KLASSI TOLMU PUHUL

  • Mõeldud kasutamiseks koos elektriliste käsitööriistadega (puurid, lihvijad, saed jne) nii, et tööriista sisselülitamisel lülitub tolmuimeja automaatselt sisse ning elektritööriista töötamise käigus tekkiv tolm ja praht eemaldatakse tolmuimejaga. ja viiakse paaki läbi spetsiaalse painduva ühendusvooliku.

  • Eemaldab tolmu otse allikast, vältides selle hajumist kogu tööruumi ja hingamisraskuste tekitamist ning aitab hoida tööala puhtana ja tolmuvabana.

  • Spetsiaalne filter, mis sobib kasutamiseks M-klassi ohtliku tolmuga.

  • Varustatud uuendusliku ja tipptasemel automaatse filtripuhastusmehhanismiga: filtrit puhastatakse automaatselt iga kord, kui tööriist välja lülitatakse.

  • Hästi nähtav hoiatustuli annab kasutajale märku, kui filtrit on vaja puhastada ja filtri puhastusmehhanism tuleb aktiveerida.

  • Kaasas on M-klassi kassettfilter ja mikrokiust Super-filtrikott, millel on kõrge filtreerimise efektiivsus ning püsiv polüesterfilter.

  • Tippmudel MRC 65 on mõeldud kasutamiseks nii elektriliste käsitööriistade kui ka pneumaatiliste tööriistadega.

TOOTELEHT JA LISATARVIKUD

tolmuimeja lisatarvikud tolmuimeja lisatarvikud

Biemmedue professionaalsete tolmuimejate sari sügavaks ja täielikuks puhastamiseks

BIEMMEDUE tolmuimejad on tugevad, kompaktsed ja vastupidavad masinad, mis tänu oma puhastusvõimsusele sobivad igat tüüpi rakendusteks professionaalses ja tööstuslikus, aga ka kodu- ja kaubandusvaldkonnas. Need eemaldavad igasuguse mustuse isegi eriti kriitilistes töö- ja keskkonnatingimustes.

Neil on suur kogumisautonoomia ja need suudavad imeda nii tolmu kui vedelikke, muutes need ideaalseks lahenduseks pidevaks tööks.

Imemisvõimsus, juhitavus, töökindlus, kasutuslihtsus ja vaikus: need on juhised, mida BIEMMEDUE järgis oma professionaalsete märg- ja kuivtolmuimejate valiku kujundamisel, pöörates suurt tähelepanu uurimis- ja arendustegevusele ning keskendudes alati innovatsioonile, et pidevalt parandada funktsionaalsust. masinate ergonoomika, aga ka müra vähendamiseks ja energiasäästu parandamiseks.

Biemmedue tolmuimejad tagavad Made in Italy kõrged kvaliteedi, ohutuse, tõhususe ja funktsionaalsuse standardid.

BIEMMEDUE professionaalsed tolmuimejad on võimsad, mobiilsed ja kauakestvad, kompaktse disaini ja vaikse tehnoloogiaga masinad, mis on kohandatud professionaalsete klientide vajadustele, millel on kõrge kogumisautonoomia ja puhastusvõimsus, pidevaks töötamiseks ilma peatumata.

Valik, mis ulatub kõige väiksematest ja kompaktsematest tolmuimejatest kuni suure võimsusega tolmuimejateni, mis esindavad tõelisi masinaid materjalide käsitsemiseks ja pneumaatiliseks transpordiks.

Aastate jooksul uute mudelite projekteerimisele, arendamisele ja tootmisele spetsialiseerunud BIEMMEDUE investeerib palju puhastusvaldkonna teadus- ja arendustegevusse, püüdes alati uuendusi, et pidevalt parandada masinate funktsionaalsust ja ergonoomikat, aga ka vähendada müra ja parandada energiasäästu. .

Kõik see muudab BIEMMEDUE tolmuimejad üha tõhusamaks, mitmekülgsemaks ja vastupidavamaks.

Nende omadustega on Biemmedue loonud täieliku valiku lahendusi keskkonna puhastamiseks ja töötlemiseks (sise-/välistingimustes).

professionaalne tolmuimeja

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!