Mobiilne valgustorn Aurora Beta kuni 5000m2 pinnale

17,090.0023,290.00

Mobiilne valgustorn Aurora Beta kuni 5000m2 pinnale

Aurora Beta valgustornid on kvaliteetsed ja mitmekülgsed valgustuslahendused, mis on mõeldud nii ehitusplatsidele kui ka välisüritustele. Need valgustornid pakuvad suurepärast valgustugevust ja on varustatud mitme funktsiooniga, sealhulgas erinevate LED-valgustitega, hüdraulilise tõstesüsteemiga ning võimsate mootoritega. Aurora Beta valgustornid on ideaalsed erinevates olukordades, alates ehitusplatsidest ja spordiväljakutest kuni hädaolukordade lahendamiseni, tagades turvalisuse ja mugavuse kasutajatele.

Tootekood: - Kategooriad: , Sildid: , , ,

Kirjeldus

Mobiilne valgustorn Aurora Beta kuni 5000m2 pinnale

Aurora Beta valgustornid on tipptasemel valgustuslahendused, mis on loodud vastama nii professionaalsete ehitajate kui ka ürituste korraldajate vajadustele. Need valgustornid on tuntud oma kõrge jõudluse, vastupidavuse ja mitmekülgsuse poolest ning pakuvad optimaalset valgustust nii öösel ehitusplatsidel kui ka välisüritustel.

Omadused:

  • Valgustid: Aurora Beta valgustornid on varustatud kvaliteetsete LED-valgustitega, mis tagavad suure valgustugevuse ja energiatõhususe. Valikus on mitmeid erinevaid valgustite variante, sealhulgas 160W ja 320W LED-valgustid, mis võimaldavad kohandada valgustusvõimsust vastavalt vajadustele.
  • Masti kõrgus: Kõik Aurora Beta mudelid on varustatud 8,5 meetri kõrgusega mastiga, mis võimaldab laiaulatuslikku valgustusala ja tagab ühtlase valgustatuse ka suurematel aladel.
  • Tõstmine: Aurora Beta valgustornidel on hüdrauliline tõstesüsteem, mis võimaldab masti lihtsat ja sujuvat tõstmist. See funktsioon muudab valgustornide paigaldamise kiireks ja mugavaks, võimaldades neid hõlpsasti transportida ja paigaldada erinevatesse asukohtadesse.
  • Mootor: Erinevate mudelite mootorid on valitud vastavalt jõudlusele ja usaldusväärsusele. Kohleri ja Yanmari mootorid tagavad Aurora Beta valgustornidele võimsa jõuallika, mis suudab tagada pikaajalise töö ja usaldusväärse jõudluse ka karmides tingimustes.
  • Kubatuur ja RPM: Mootorite kubatuur ja pöörete arv on optimeeritud parima jõudluse saavutamiseks vastavalt valgustorni vajadustele. See tagab tõhusa ja ökonoomse energiakasutuse ning pikendab valgustornide tööea.
  • Paagi suurus: Kõik Aurora Beta valgustornid on varustatud 120-liitrise kütusepaagiga, mis tagab pika tööaja ühe tankimisega. See võimaldab vähendada seiskamise aega ja suurendada töö efektiivsust, eriti olukordades, kus pidev valgustatus on hädavajalik.

Kasutusvaldkonnad:

Aurora Beta valgustornid on ideaalsed mitmesugustes rakendustes, sealhulgas:

  • Ehitusplatsid ja tööstuslikud piirkonnad: Aurora Beta valgustornid pakuvad suurepärast valgustust ja turvalisust öötundidel või madala valgustuse tingimustes ehitusplatsidel, teedeehitusel ja muudel tööstuslikes piirkondades.
  • Välisüritused: Aurora Beta valgustornid loovad valgustatud keskkonna erinevate ürituste jaoks, sealhulgas kontserdid, festivalid, spordivõistlused ja muud avalikud üritused, tagades turvalisuse ja mugavuse kõigile osalejatele.
  • Hädaolukorrad ja katastroofipiirkonnad: Aurora Beta valgustornid on hädavajalikud hädaolukordades ja katastroofipiirkondades, kus on vaja kiiret reageerimist ja piisavat valgustust päästetöödeks, evakuatsiooniks ja muudeks olulisteks tegevusteks.

Kokkuvõte:

Aurora Beta valgustornid on parim valik neile, kes vajavad usaldusväärset, kvaliteetset ja mitmekülgset valgustuslahendust erinevates olukordades. Nende tipptasemel omadused, sealhulgas kvaliteetsed LED-valgustid, hüdrauliline tõstesüsteem, võimas mootor ja suur kütusepaak, tagavad optimaalse valgustustaseme ja töökindluse ka kõige nõudlikumates tingimustes. Olgu tegemist ehitusplatside valgustamise, suurürituste korraldamise või hädaolukordade lahendamisega, Aurora Beta valgustornid on valik, mille peale võite alati kindel olla.


Kui soovite lisateavet konkreetse mudeli kohta või tellida Aurora Beta valgustorni, võtke meiega ühendust!

Lisainfo

Võimsus

BETA B-L 4X160, BETA H-L 4X160, BETA K-L 4X320, BETA K-L 6X160 Basic, BETA Y-L 4X320, BETA Y-L 6X160 Basic

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!