Keraamiline küttekeha TFC 25 E 30m2 1800/2200w

162.00 km-ta 135.00

Keraamiline küttekeha TFC 25 E 30m2 1800/2200w

Saab kasutada aastaringselt: hubane soojus või värske tuul

Unustage kõik, mida teadsite tavapärastest soojapuhuritest ja kogege täiesti uut kütmisviisi ajatult kauni keraamilise soojapuhuriga TFC 25

Saadaval alates 40 nädalast

Saadaval alates 40 nädalast

Kirjeldus

Keraamiline küttekeha TFC 25 E 30m2 1800/2200w

keraamiline radiaator

Saab kasutada aastaringselt: hubane soojus või värske tuul

Unustage kõik, mida teadsite tavapärastest soojapuhuritest ja kogege täiesti uut kütmisviisi ajatult kauni keraamilise soojapuhuriga TFC 25 E. Stiilne PTC keraamilise kütteelemendi ja praktilise kaugjuhtimispuldiga elektrikütteseade ühendab silmapaistva tootedisaini suurepärase soojusvõimsusega. Juba esmapilgul on selge, et elegantse välimusega õhuke ja servadeta disainventilaator meeldib olla tähelepanu keskpunktis. Esinduslikum kui keegi muu, integreeritud kandesanga, musta LED-juhtpaneeli ja stabiilse alusega stiilne kiirsoojendi sobib kaasaegsesse elu- või kontorikeskkonda. Eriti praktiline: soojapuhurit saab kasutada soojadel päevadel, meeldiva värskuse tagamiseks külma õhu režiimis väljalülitatud küttefunktsiooniga. Tänu talverežiimile (küte) ja suverežiimile (ventilatsioon) saab 2-in-1 soojapuhurit kasutada aastaringselt.

Energiasäästlik kütte juhtimine kohandatud küttevõimsusega

Sisseehitatud termostaadi juhtimisega keraamiline küttekeha, kaks kütteastet (1800 W/2500 W) ja täpne temperatuuri reguleerimine. Soojendab kiiresti ja vaikselt elutoad või pööningud, kontorid ja sissepääsualad, puhkekorterid, talveaiad või sarnased keskkonnad pideva vooluga. soe õhk temperatuurivahemikus 5 °C kuni 35 °C . Kui eelseadistatud temperatuur on saavutatud, lülitub kütteventilaator energia säästmiseks välja, kuni seda on vaja uuesti soojendada. Kui valite sihttemperatuuriks 5 °C, saab kütteseadet kasutada nö külmumise jälgijana, et kaitsta kütmata ruumide (nt keldrid või garaažid) liigse jahtumise eest. Valitud ruumi- või sihttemperatuuri või seatud taimerit saab mugavalt lugeda juhtpaneelil LED-ekraanina. TFC 25 E kütab eriti mugavalt ja energiasäästlikult energiasäästlikus ECO-režiimis. Seejärel reguleerib termostaadiga juhitav kütteelement küttevõimsuse optimaalselt praeguse ümbritseva keskkonna temperatuuriga, et eraldada ruumi ainult nii palju soojust, kui on vaja, tarbides samal ajal võimalikult vähe energiat. See intelligentne küttejuhtimine tagab TFC 25 E-le energiatarbimise ja ökonoomsuse osas esikoha. Tänu mälufunktsioonile salvestab keraamiline soojapuhur ooterežiimis viimati seatud sihttemperatuuri.

Kiiresti leviv soojus kogu ruumis

Kõik ruumisviibijad saavad TFC 25 E meeldivast soojusest kasu. Lülitav 80° võnkumine jaotab vaikselt töötava ventilaatori sooja õhuvoolu kogu ruumis ja ületab ka takistused, nagu eluruumid, istumisnurgad, lauad või kontorikonteinerid. Oma ülespoole ulatuva tornikonstruktsiooniga on TFC 25 E ruumi ja kütte soojust andev ime. Olgu see asetatud diivanile, istumiskomplektile, töölauale või vastuvõtualale – õhuke soojapuhur leiab oma koha kõikjal ning seda saab tänu integreeritud kandesangale kiiresti ja lihtsalt teisaldada. Seega saavad kõik TFC 25 E eelistest kasu saada, sest jagatud nauding võrdub topeltnaudinguga.

Disain ja elamismugavus stiilselt ühendatud

Kaasaegse disainiga korpuses on TFC 25 E kombineeritud mitmesugused funktsioonid, et parandada ruumikliimat ja elumugavust. 12-tunnine taimer võimaldab küttekeha ajaliselt kontrollitult välja lülitada ja programmeerida fikseeritud kütteaegu. See pole mitte ainult ülimalt mugav, vaid ka lihtne rahakotile. Välditakse tarbetut kuumutamist.

Puhas asi: koormamata soojus, et vabalt hingata

Allergia on üldlevinud ja on üks levinumaid laialt levinud haigusi. Iga neljas inimene kannatab saastunud õhu ja selle tagajärjel allergilise haiguse all. Seetõttu on oluline siseõhku võimalikult hästi kaitsta täiendava saastumise eest isegi elektrikerise kasutamisel. PTC keraamilistel küttekehadel on küttetraadiga küttekehade ees otsustav eelis: keraamilised kütteelemendid ei lähe kunagi nii kuumaks, et neile põleks majatolm, loomakarvad või putukad. Puuduvad ebameeldivad põlemislõhnad, ruumiõhk püsib meeldivalt puhas ja seda tunnevad eriti allergikud ja tundlike hingamisteedega inimesed.

Kindlasti mõnus ja soe
TFC 25 E stabiilne põhi garanteerib, et see on maalähedane. Kui küttekeha hakkab lonkama, lülitab integreeritud kaldevastane lüliti kütteseadme kohe välja. Arukas ülekuumenemiskaitse lubab täiendavat turvalisust. See lülitab automaatselt välja TFC 25 E keraamilise kütteelemendi, kui kütteelement kuumeneb üle ja ähvardab läbi põleda, näiteks hooletult eemaldatud riiete või muude asjaolude tõttu. Parem karta kui kahetseda!

Mobiilne soojus kõikidesse ruumidesse

Kui läheb külmaks, tuleb kiiresti tegutseda. Vastasel juhul kannatab teie heaolu ja teie tuju langeb. Seetõttu ei kaota TFC 25 E kuumutamisel aega. Lülitage see lihtsalt sisse ja nautige kohe kütteseadme sooja õhuvoolu. Ja kui te enam ilma selle rahustava soojuseta hakkama ei saa, võtke keraamiline keris lihtsalt kaasa. Seadmesse sisseehitatud transpordikäepide teeb kompaktse küttekeha liigutamise lihtsaks.

Harjutamise eelised:

 • Kiire ja mugav küte – 100% heitmevaba
 • Vaikne ja kompaktne keraamiline soojapuhur
 • Võib kasutada ka värsket andva külmaõhu ventilaatorina
 • PTC küttekeraamiline element
 • Kaks kütteseadet (1800 W/2200 W)
 • Termostaadiga juhitav automaatrežiim sihtväärtuse eelvalikuga vahemikus 5 kuni 35 °C
 • Külma õhu režiimis pakub ventilaator värskendavat tuult
 • Eelvalitud toatemperatuuri või seatud taimeri kuvamine
 • 12-tunnine taimer ajastatud väljalülitamiseks
 • Sobib ruumidele kuni 30 m² / 75 m³
 • Lülitav 80° võnkumine õhu kiiremaks jaotamiseks
 • Energiasäästlik töö tänu ökorežiimile ja automaatsele väljalülitamisele, kui sihtväärtus on saavutatud
 • Arukas ülekuumenemiskaitse
 • Seadmesse integreeritud kaldekaitse lüliti
 • Ventilaatori pealejooksu funktsioon
 • IR kaugjuhtimispult
 • mälu funktsioon
 • Hämardatava ekraani valgustus väheneb automaatselt 60 sekundi pärast
 • Sobib allergikutele
 • Integreeritud kandesang tagab maksimaalse mitmekülgsuse
 • Turvaline jalgealune
 • Energia säästlik

Pange tähele: Seade sobib kasutamiseks ainult hästi isoleeritud ruumides või aeg-ajalt kasutamiseks

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!