Diluter PRO keevitussuitsu eemaldamise süsteem

Koostöös AS Stokker´iga pakume lahendusena Diluter PRO keevitussuitsu eemaldamise seadmeid.

Miks valida koostöö projekt Pro Air OÜ + AS Stokker + Klient ?

Vastus: õhukvaliteedi mõõdistused ja selle alased kogemused/ tehniline teave ja kiire paigaldus / rahulolev klient  – projekti hind ei muutu Pro Air OÜ kaasamisega, aga tulemus saab olema parem.

Küsi pakkumist!

Kirjeldus

Diluter PRO keevitussuitsu eemaldamise süsteem

Diluter Pro keevitussuitsu eemaldamise süsteem

 

Diluter PRO – intuitiivne PRO juhtpaneel koos puutetundliku ekraaniga.
Lihtne kasutus, interneti ühendamise võimalus monitooringu teostamiseks ning süsteemi vajadusel uuendamiseks.

 

 

 

 

 

Tehnilised andmed:

  • Filtri pindala: ulatus 150 m2
  • Õhu liikumise ulatus: kuni 50m, kui ei ole takistusi ees
  • Filtri puhastamine: automaatne, mis tagab mugavuse
  • Suruõhu ulatus: kuni 150l/min
  • Süsteemi optimaalne õhuvoolu maht: kuni 8500 m3/h (maksimaalne õhuvool on seadmel 12 000 m3/h)
  • Seadme võimsus: 7,5 kW
  • Helitase: kuni 69 dB
  • Tolmukonteineri maht: 100 l
  • Seade on varustatud sädemepüüdjaga, mis tagab seadme ohutuse

 

Süsteemil on sagedusmuundur ja rõhujälgimise süsteem. See tagab tootlikkuse konstantsel tasemel ja vajadusel võib reguleerida tootlikkust vastavalt oma äranägemisele, et säästa elektrienergiat ja pikendada filtri eluiga.
Seadmel on automaatne programm, mis lülitab seadme sisse ja välja valitud ajal. Keevitussuitsu eemaldamine toimub parimal võimalikul viisil.

Keevitussuitsu eemaldamine

Diluter-keevitussuitsu eemaldamise süsteem on autonoomne filtreerimissüsteem, mis on välja töötatud spetsiaalselt töökojas tekkiva keevitussuitsu tahkete osakeste ja aerosoolide taustkontsentratsiooni vähendamiseks ja kontrolli all hoidmiseks. See tagab, et keevitussuitsu seaduses lubatud piirväärtusi ei ületata.

Diluter-süsteem on parim lahendus läbi oma parameetrite, kui keevitussuitsu ei ole võimalik eemaldada nende tekkimiskohas ning kohttõmbe kubusid ei saa kasutada, näiteks kui toodetakse laia pinnaga tooteid, mitmesugused keevitusprotsessid toimuvad erinevate kohtades või kui väljatõmbe torustikku on raske paigaldada.

Samuti hoiab see kokku tööaega, sest ei ole vaja pidevalt muuta kubu väljatõmbe toru suunda.
Diluter-süsteem paneb siseõhu ruumis ringlema. Tsentraalne filtrisüsteem eemaldab õhust saasteosakesed ja juhib filtreeritud õhu väljalaskedüüside kaudu uuesti siseruumi.

Ringlus vähendab välisõhuga varustamise vajadust. Kulukate seadmete abil (ventilatsioon) soojendatud või jahutatud õhk püsib töökojas, mis vähendab kulusid ja tööde mõju keskkonnale. Diluter-süsteemi on lihtne paigaldada, sest see ei vaja torustikku, mis vähendab oluliselt tööjõukulusid.

Koostöös AS Stokker´i tehnikute (seadmete paigaldajatega) ja meie õhukvaliteedi spetsialistidega (teostavad õhukvaliteedi mõõdistused) leiame teile parima lahenduse. Projekti hind on Diluteri  lahenduse pakkumisel ja paigaldamisel sama, mis Stokkeris. Meie poolt on lisaks konsultatsioon ja õhukvaliteedi mõõdistused. Oluline on, et rahule jääd just Sina, muu teeme ära meie.

Lihtne ja mugav lahendus Pro Air OÜ + AS Stokker + klient = parim tulemus!

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!