BISSELL varstolmuimeja ICON ADVANCED 25V

449.00 km-ta 374.17

Varstolmuimeja ICON ADVANCED 25V

Tutvustame BISSELL ICON Advanced 25V juhtmeta varstolmmuimejat, mis on meie kõige arenenum põrandahooldusseade aktiivsete perede ja lemmikloomadega kodudele.

Kategooria:

Kirjeldus

Varstolmuimeja ICON ADVANCED 25V

ICON ADVANCED 25V VÕIMAS JUHTMETA JÕUDLUS

Tutvustame BISSELL ICON Advanced 25V juhtmeta varstolmmuimejat, mis on meie kõige arenenum põrandahooldusseade aktiivsete perede ja lemmikloomadega kodudele. Icon Advanced 25V tootekirjeldus BISSELL® ICON 25V baasil pöörleb BISSELL ICON Advanced™ 25V vaakumi mootor ca 675km/h, pakkudes rohkem kui piisavalt võimsust koera- ja kassikarvade eemaldamiseks toolidelt, diivanitelt, treppidelt ja kõikjalt mujalt.  Vaiksem kui paljud pihuarvutid, ICON ei ehmata ka teie lemmiklooma.  Lisaks ei ole tänu meie uuenduslikule Tangle-Free Brush Roll’ile ummistuste või karvapundarte põhjustatud tüütuid “stop/starte”.

ICON Advanced 25V on varustatud suure võimsusega digitaalmootori ja liitiumioonakuga, mis koos tagavad kuni 50 minutit võimsat juhtmevaba puhastust, kui seda kasutatakse vähese energiatarbega režiimis. Unustage tüütu karvapundar rulli ümber tänu meie uuenduslikule Tangle-Free Brush Roll’ile. Eemaldage karvad ja muu praht voodite ja mööbli alt, kuna masin võib põrandaotsikule asetada heledate LED-tuledega, et aidata teil pimedates piirkondades paremini näha. ICON Cordless muundab kiiresti käe ja kõrge haardega tolmuimejaks. Varustatud tolmuharja, mootoriga turboharja ja LED-valgustatud tööriistaga saate koristada kõikjal oma kodus. Kui olete puhastamise lõpetanud, pole mustusepaagi tühjendamine meie tühjendamissüsteemiga suur asi.

  • Mootoriga otsik karvavaba
  • Suure jõudlusega digitaalne mootor
  • Smart Seal antiallergeeni süsteem
  • Teisendab käe- või tava varstolmuimejaks
  • Mitu puhastusrežiimi 
  • Lihtne mustusepaagi tühjendamine
  • 2-aastane garantii

        
Kaal (KG)

3.18 kg

Mustuse Paak (LITER)

0.4 l

Rulli tüüp

Ummistuse vaba

PiND

Vaip, plaaditud pind, kõva pind, puidust pind.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!