Allahindlus!

Mitmeotstarbeline juhtmeta tolmuimeja VC 15-20V

Original price was: 179.00€.Current price is: 151.00€. km-ta 123.77

Mitmeotstarbeline juhtmeta tolmuimeja VC 15-20V

Puhas õhk ja puhtad põrandad

Vabastage end pistikupesadest ja tüütutest pikendusjuhtmetest. Võimas juhtmeta tolmuimeja VC 15-20V koos Flexpower liitiumioonakuga (20V/2Ah) avab maksimaalse paindlikkuse töökohal tolmu ja laastude imemisel, sõidukite salongi puhastamisel või pindade, põrandate ja pehme mööbli märg-/kuivpuhastamisel.

Kirjeldus

Mitmeotstarbeline juhtmeta tolmuimeja VC 15-20V (Saksa toode Trotec)

Puhas õhk ja puhtad põrandad

Vabastage end pistikupesadest ja tüütutest pikendusjuhtmetest. Võimas juhtmeta tolmuimeja VC 15-20V koos Flexpower liitiumioonakuga (20V/2Ah) avab maksimaalse paindlikkuse töökohal tolmu ja laastude imemisel, sõidukite salongi puhastamisel või pindade, põrandate ja pehme mööbli märg-/kuivpuhastamisel.

Elektritööriistade tolmueemaldus

Elektritööriistade väljatõmbesüsteemina hoiab VC 15-20V õhu ja töökeskkonna puhtana. Tavaliste elektritööriistadega ühilduv juhtmeta tolmuimeja imeb vaevata oma 10-liitrisesse tolmuanumasse puurimisel, lihvimisel või freesimisel tööriistast välja paiskuvad peened tolmuosakesed ja laastud. HEPA-filter (> 89% filtri efektiivsus) takistab sisseimetud ülipeenikeste tolmuosakeste tagasi sattumist ruumiõhku ja nende sissehingamist. See on teie tervisele kasulik ja tagab puhta töökeskkonna.

Universaalne märg- ja kuivpuhastus põrandate ja polstri jaoks

VC 15-20V saab muuta märg- või kuivtolmuimejaks, mitmesuguste puhastustööde jaks vaid mõne lihtsa sammuga ja kaasasolevate tarvikutega. Alates polstri- ja madratsiotsikust pehme mööbli põhjalikuks puhastamiseks kuni lõhikotsikuni autode salongi puhastamiseks või raskesti ligipääsetavate kohtade, nagu vuugid või praod. Tolmuimejaga VC 15-20V-l on kõik mida soovid universaalselt juhtmeta tolmuimejalt. Isegi raskesti ligipääsetavad kohad, kuhu lõhikotsikuga ligi ei pääse, on VC 15-20V praktiline väljapuhumisfunktsioon, millega saab mustuse välja puhuda. Kergesti puhastatavasse kogumismahutisse mahuga 2,7 liitrit saab imeda ka vedelikke.

Näpunäide: Väljapuhumisfunktsioon sobib ka õhkmadratsite ja muude täispuhutavate vaba aja veetmise esemete (nt õhkvoodid, suplusbasseinid või ujumisrõngad) pingutuseta täispuhumiseks (vajalik võib olla lisaadapterid).

Kompaktne ja manööverdatav

VC 15-20V on transportimisel ja ladustamisel. Õhuvooliku ja düüsid saab ruumi säästmiseks seadmesse panna. Neli sujuvalt liikuvat rullikut seadme põhjas tagavad maksimaalse liikumisvabaduse puhastustöödel. Lihtsaks transportimiseks kasutuskohta on juhtmeta tolmuimejal ergonoomilise kujuga kandesang ja kinnitusvõimalus kinnituskonksuga kanderihmale (ei kuulu tarnekomplekti).

Tugev puhastusjõudlus paljude tarvikute ja akutoitega

Tänu hästi läbimõeldud disainile ilma tolmukotita ja ulatuslikule tarvikute komplektile soovitatakse VC 15-20 V juhtmeta märg-/kuivtolmuimejat kasutada laias valikus.

Peaaegu piiramatud rakendusvõimalused:

 • Elektritööriistade tolmueemaldus
 • Plaatide, vaipade, parketi ja töökoja põrandate puhastus
 • sõiduki salongi puhastus
 • Polstri ja madratsi puhastus
 • Õhkmadratsite kiire täitmine/tühjendamine
 • Sissepääsude ja sissesõiduteede lehepuhurid

Kergesti puhastatavasse kogumismahutisse saab tolmuimejaga kokku tõmmata kuni 10 liitrit kuiva mustust või 2,7 liitrit vedelikku. Integreeritud HEPA tolmufilter on pestav.

VC 15-20V varustus:

 • 1 x õhuvoolik (vooliku pikkus 2 m)
 • 1* lõheotsik
 • 1 x 2-in-1 polstri/madratsi otsik
 • 1 x kogumismahuti (10 liitrit kuiva mustust / 2,7 liitrit vedelikku)
 • 1 x HEPA tolmufilter (89,66%)
 • 1 x Flexpower multi-aku (20V / 2Ah) koos kiirlaadijaga

Tõeline toiteplokk: Flexpoweri mitme aku 20 volti, 2 Ah Li-Ion (akuga tolmuimejad)

Rohkem volte, rohkem võimsust – väga lihtne ja ühildub paljude teiste Troteci elektritööriistadega. VC 15–20 V juhtmeta tolmuimeja ammutab pidevalt suure imemisvõimsuse jaoks vajaliku energia 20 V kõrgetasemelisest NMC-tehnoloogiaga akust. 20 V 2 Ah Flexpower mitme aku tagab täisvõimsuse lõpuni – ilma tühjenemise edenedes jõudluse languseta. Võrreldes tavaliste akudega, mille pinge on 16 volti või 1,5 Ah, võimaldab 20 V Flexpower aku oma 2 Ah-ga kuni 33% pikemat tööaega. Ja kui aku saab tühjaks, saad selle kaasasoleva kiirlaadijaga vaid ühe tunniga uuesti täis laadida. Veelgi suurema võimsuse ja vastupidavuse tagamiseks saab juhtmeta tolmuimeja varustada ka 20 V 4Ah Flexpower mitme akuga.

Akusüsteem, millel on palju eeliseid:

 • Mitme aku süsteem – ühildub paljude Troteci akutööriistadega
 • NMC-tüüpi liitiumioonakuelemendid maksimaalse energiatiheduse saavutamiseks
 • Mäluefekt puudub, tänu liitiumioontehnoloogiale alati kasutusvalmis
 • Arukas energiahaldus isetühjenemise vastu
 • Väga hea suure voolu kandevõimega kaubamärgiga laetavad akud – ideaalne kõrge energiavajadusega seadmetele
 • Otse akusse integreeritud 3-astmeline LED-ekraan laadimisoleku kohta

Võimas juhtmeta märg- ja kuivtolmuimeja VC 15-20V avab piiramatud võimalused niiskeks ja kuivaks kasutamiseks kodus, hobides ja äris.

Kasu praktikas:

 • Võimas juhtmeta tolmuimeja märjaks ja kuivaks kasutamiseks
 • Ideaalne laastude ja tolmu imemiseks – ühildub paljude elektriliste tööriistadega
 • Täiendava väljapuhumisfunktsiooniga
 • 20 V liitiumioonaku (2,0 Ah) ilma mäluefektita ja isetühjenemiseta
 • 3-tasemeline aku laetuse indikaator
 • Kiirlaadija, täielikult töökorras juba ühe tunni pärast
 • Suur anum 10 liitri kuiva mustuse või 2,7 liitri vedeliku jaoks
 • Lihtne ja kiire puhastamine tänu kergesti eemaldatavale mahutile ja pestavale HEPA-tolmufiltrile (89,66% tolmu kinnipidamine)
 • 15-minutiline tööaeg vähenematu imemisvõimsusega
 • Sisaldab lõheotsikut raskesti ligipääsetavate kohtade jaoks ja 2-in-1 polstri/madratsi otsik suurte polstri ja madratsite alade imemiseks.
 • Juhtmeta ja mobiilne – imege lihtsalt tolmuimejaga kõikjal, kus vaja
 • Mobiilne ja väike: integreeritud kandesang, transpordiaasad valikulise kandesanga jaoks ja neli ratast suure liikuvuse tagamiseks

Flexpower – Troteci uuenduslik mitme aku süsteem

Suure jõudlusega 20 V mitmetahuline aku Trotec Flexpoweri tootesarjast, mille laadimisvõimsus on 2 Ah, on juba selle Troteci elektritööriista standardvarustuses.

Toiteplokk, mida saab täielikult laadida vaid ühe tunniga, ei anna teile mitte ainult kuni 33% pikemat tööaega võrreldes tavaliste 1,5 Ah akudega – seda Flexpoweri mitmeakut saab paindlikult kombineerida ka erinevate Troteci elektritööriistadega. näiteks PRDS 10-20V akutrelli, PIDS 10-20V aku löökvõtmega, PMTS 10-20V aku multifunktsionaalse tööriistaga, PCSS 05-20V miniakuketassaega, PCSS 10-20V akuketassaega, akuketassaega PESS 10-20V juhuslik orbiitlihv, PWLS 10-20V aku töötuli, PWLS 15-20V aku LED-töötuli, PSCS 11-20V akutrell/keeraja, PHDS 11-20V akutrell, PTNS 10-20V, the tacker juhtmeta kuumliimipüstol PGGS 10-20V, akupoleerija PPOS 10-20V, akumõõnsaag PRCS 10-20V,aku muru- ja põõsakäärid PGSS 10-20V, akukompressor ja õhupump PCPS 11/12-20V, aku pendelpusle PJSS 11-20V, aku käsitolmuimeja VC 10-20V või juhtmeta VC15 tolmuimeja 20V.

Flexpoweriga säästad üleliigsete akude ja laadijate arvelt – ka õige aku otsimine on lõppenud. Vahetage lihtsalt seadet, mitte akut. Flexpower teeb lõpu tarbetult suurele hulgale erinevatele vahetatavatele akudele ning tänu võimalusele kombineerida neid pidevalt kasvava hulga tööriistadega jääte alati paindlikuks ja saate oma projekte täis energiat jätkata!


Esmaklassiline aku püsivaks täisvõimsuseks

Liitium-ioonakud on nüüdseks laialt levinud, lõppude lõpuks pole mäluefekti ega isetühjenemist ning neid akusid saab laadijast eemaldada ja kasutada igal ajal ilma akut kahjustamata. Kuid üldnimetuse “liitiumioon” all müüakse kõige erinevama kvaliteediga ja kõige erinevama elektroodimaterjaliga patareisid, sealhulgas neid, mille jõudlus tühjenemisel märgatavalt nõrgeneb.

Troteci liitiumioonakudega seevastu garanteerime teile eranditult kvaliteetsete kõrge energiatiheduse ja laadimispingega NMC-tüüpi premium kaubamärgiga akude tarnimise lõpuni. Seetõttu ei kaota meie esmaklassilised kaubamärgiga akud, erinevalt tavapärastest liitiumioonakudest, oma jõudlust isegi suureneva tühjenemise korral.

Saate kasu püsivast maksimaalsest võimsusest isegi siis, kui aku on peaaegu täiesti tühi. Kasutusperioodi edenedes väheneb ainult laetuse tase, kuid mitte kunagi jõudlus – see on teie lisaväärtus Troteci premium kaubamärgiga laetavate akudega!

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!