Allahindlus!

Bissell CROSSWAVE professionaalne pesev tolmuimeja

289.00 km-ta 240.83

BISSELL CrossWaveTM tolmuimeja imeb, peseb ja kuivatab kõiki korraga.

Ideaalne kõvade pindade, vaipade regulaarseks mitmepinnaliseks puhastamiseks. Digitaalne puutepaneel võimaldab teil koheselt pindade vahel vahetada ja eraldada nii palju või nii vähe vett kui vaja. BISSELL CrossWave on alati teie käes.

Kategooria:

Kirjeldus

BISSELL CrossWaveTM tolmuimeja imeb, peseb ja kuivatab kõiki korraga.

Ideaalne kõvade pindade, vaipade regulaarseks mitmepinnaliseks puhastamiseks pesev tolmuimeja. Digitaalne puutepaneel võimaldab teil koheselt pindade vahel vahetada ja eraldada nii palju või nii vähe vett kui vaja. BISSELL CrossWave pesev varstolmuimeja on alati teie käes. Puhastage korraga mitu põrandatüüpi. Ainulaadne harjarull puhastab ja peseb põrandad sügavama puhtuse saavutamiseks ning see ei pane musta vett uuesti põrandale tagasi. Digitaalsed puutetundlikud juhtnupud puhastamise intuitiivseks ja mugavaks juhtimiseks.

Lihtsalt eemaldatav topeltpaagi tehnoloogia – eraldi puhtad ja määrdunud mahutid välistavad vajaduse veepaaki sageli vahetada ja tagavad, et pesete põrandaid alati puhta veega. Teie CrossWave’il on BISSELL mitmepinnaline valem, mis on spetsiaalselt loodud CrossWave’i jaoks. Masinast parimate tulemuste saamiseks jätkake mitme pinnaga valemi kasutamist alati, kui kasutate oma CrossWave’i. ‘

3-ühes: peseb ja kuivatab samaaegselt kõvasid põrandaid ja vaipu. Lihtsalt kasutatav puhastussalv kiireks ja põhjalikuks harjarulli ja düüsi puhastamiseks pärast kasutamist. Ainulaadne mitmepinnaline harjarull, mis peseb ja aitab kuivada kõvasid põrandaid ja vaipu.

BISSELL CrossWave

Kasud:

Imeb,peseb ja kuivatab/Vaibad ja kõvad pinnad/Must ja puhas vesi eraldi paakides/lihtsasi vahetatav programm/eemaldatav puhastusrull/BISSELL puhastusaine kohe kaasa

Vacuum, wash and dry at the same timeSuitable for area rugs, tiles and wooden floorsClean and dirty water separation
Digital fingertip controlsRemovable brush rollIncludes BISSELL formula
TEHNILISED ANDMED:
  • Võimsus  560 W
  • Mõõdud laius 30 cmKÕRGUS116.8 cm sügavus 23 cm
  • Kaal (KG) 5.2 kg
  • JUHTME PIKKUS (M) 7.5 m
  • Musta vee anum  0.62 L
  • Puhta vee anum  0.82 l
  • Rullik 1 tk
  • Vaip, puitpõrant, kivipõrand

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!