Adsorptsioonkuivati ​​TTR 50 E

303.00 km-ta 248.36

Adsorptsioonkuivati ​​TTR 50 E

Tugev niiskuse eemaldamise jõudlus ja mugavus on ühendatud täiuslikus vormis.

 • Võimas niiskuse eemaldamine madalal temperatuuril
 • Kuivatusvõimsus kuni 7,5 l / 24h
 • Energiasäästlik adsorptsioonitehnoloogia

 

Kirjeldus

Adsorptsioonkuivati ​​TTR 50 E

Tugev niiskuse eemaldamise jõudlus ja mugavus on ühendatud täiuslikus vormis

Kompaktne ja kaasaskantav adsorptsioonkuivati ​​TTR 50 E on ideaalne kuivatusseade kütteta ruumidesse nagu keldrid, garaažid, talveaiad, pesuruumid, suvemajad, laoruumid ja üldiselt madala temperatuuriga ruumid. Seal, kus külm ja niiskus muutuvad probleemiks, kus on hallituse oht või kus inimesel tervis halvenenud, aitab võimas TTR 50 E koos hügrostaadi juhitava automaatse niiskuse eemaldamisega kiiresti ja usaldusväärselt saavutada optimaalse õhuniiskuse 50% või 60%.

TTR 50 E abil saab kuni 18 m² või 45 m³ suurustes ruumides püsivalt ära hoida probleeme kondensvee, hallituse tekke ja kopituse lõhnaga. Samuti soovitame integreeritud käepideme, 2,5-liitrise veepaagi, pestava õhufiltri ja kondensaadivooliku ühendusvõimalusega kuivatusseadet tänu reguleeritavale püsirežiimile (pidev töö) pärast veekahjustusi (suur vesi, üleujutus, üleujutus) tõhusaks kahjustuste parandamiseks.

Optimaalne kütteta ja külmas keskkonnas

Eriti jahedates piirkondades, kus tavapärased kondensaatkuivatid ei taga piisavat või ebaökonoomset niiskuse eemaldamist, avaldab TTR 50 E muljet tugeva niiskuse eemaldamise võimsusega kuni 7,5 liitrit/24h isegi madala kastepunkti ja madalatel temperatuuridel alla 0 °C (kuni – 10 °C). Kompressoriga töötavad kondensatsiooniõhukuivatid kipuvad madalatel temperatuuridel jäässe jääma ja peavad sisse lülitama regulaarsed sulatusfaasid. See suurendab märgatavalt energiatarbimist ja vähendab ka niiskuse eemaldamise jõudlust. Mitte nii TTR 50 E puhul. Ilma energianõudliku kompressortehnoloogiata kuivatab kuivatusseade meeldivalt energiasäästlikult, ilma pausideta ja ka häiriva mürata.

Elamismugavus selle kõige kaunimal kujul

Kaasaegne TTR 50 E ühendab endas puhasvalges plastkorpuses mugavuse ja tipptasemel disaini.Visuaalselt avaldab õhukuivati ​​muljet ümara, reserveeritud disainiga, ilma nurkade ja servadeta. Seadmesse integreeritud kandesang võtab suurepäraselt kinni ümara disainikeele. Esiküljel olev tasemeindikaator näitab veetaset 2,5-liitrises veepaagis kergesti loetavalt. Veepaagi tühjendamise vajadusest annab märku vilkuv LED. TTR 50 E mugavusvarustust täiendab kolmeastmeline valitav ventilatsioon, millel on ruumi täitev pöördefunktsioon ja 8-tunnine taimer seadme ajapõhiseks väljalülitamiseks.

Õrn pesu kuivatamine õhukuivatitega

Lisaks ruumiõhu kuivatamisele saab õhukuivatit mugavalt kasutada pesu kuivatamiseks – toena või tavapärase trummelkuivati ​​täielikuks asendajaks. Pesukuivatusfunktsioon (tuntud ka kui kangakuivatusrežiim või SuperDry funktsioon) on võrreldav traditsioonilise välisõhu kuivatamisega.

Õhukuivatite eeliseks on see, et pesu kuivatatakse õrnalt nagu looduses. Värvid jäävad erksaks ja riiete eluiga on pikem kui tavaliste trummelkuivatite puhul ning oluliselt väiksema voolutarbimisega.

Lisaks saab kõhklemata kuivatada ka tundlikke materjale nagu vill, siid või sünteetilised kiud. Vastupidiselt puhta õhuga kuivatamisele muutub pesu palju pehmemaks ja nahal kandmiseks mugavamaks.

Pesu kuivatamine on võimalik ka ilma pesukuivatusfunktsioonita õhukuivatitega. Seejärel tuleb õhuniiskuse sihtväärtus seada vastavalt soovitud jääkniiskusele:

Kapp kuiv: 46% suhteline niiskus

Raua niiskus: 58% suhteline niiskus

Kuivatatud: suhteline õhuniiskus 65% .

TTR 50 E praktilised funktsioonid lühidalt:

 • Sama silmapaistev kui selle disain on ka TTR 50 E kasutajasõbralik töö. Kõiki seadistusi saab teha lihtsalt ja mugavalt ühe nupuvajutusega, kasutades seadme ülaosas asuvat intuitiivset LED-ekraaniga juhtpaneeli. Praegune ruuminiiskus kuvatakse selgelt.
 • Täisautomaatne püsiv niiskuse eemaldamine  – ideaalne keldrite, talveaedade ja garaažide pikaajaliseks kuivaks hoidmiseks või niiskete seinte ja põrandate kiireks kuivatamiseks pärast veekahjustusi
 • Hügrostaadiga juhitav automaatne niiskuse eemaldamine sihtväärtuse spetsifikatsiooniga (50% või 60%) – ideaalne optimaalse õhuniiskusega tervisliku eluruumi kliima loomiseks

Kolmeastmeline ventilatsioon lülitatava pöördefunktsiooniga

Ruumi ühtlane õhuniiskus nõuab head õhuringlust. Kolmeastmelise ventilatsiooniga (max 126 m³/h) saab ruumi õhuringlust optimaalselt kohandada vastavalt ruumi suurusele. Lülitav kiikumisfunktsioon tagab õhu optimaalse jaotumise isegi mööbli ja esemete sees.

Lülitav ionisatsioon

Ioniseerimisfunktsiooni saab sisse lülitada, et TTR 50 E saaks õhufiltri kaudu veelgi tõhusamalt mustuseosakesi kinni püüda. Siin eralduvad negatiivselt laetud ioonid, mille staatiline laeng seob endaga ringi hõljuvad loomakarvad, kohevad ja tolmuosakesed ning laseb neil vajuda põrandale, kus need siis kolmeastmelise ventilaatori õhuvooluga koheselt endasse imetakse ja filter. Nii puhastatakse ruumiõhk jämedamatest osakestest.

Ühendus kondensaadi äravooluvooliku jaoks

Säästke end veepaagi tühjendamise vaevast! Seadme tagaküljele saab ühendada vooliku, et kondensvesi saaks katkematult ära voolata. Vett saab seega hõlpsasti juhtida olemasolevasse äravoolu.

8-tunnine taimer – programmeeritud mugavuse ja ökonoomsuse huvides

Et säästa tarbetuid tööaegu ja seeläbi elektrikulusid, näiteks pesu kuivatamisel, saab õhukuivati ​​tööajaks eelseadistada kaks, neli või kaheksa tundi.

Adsorptsioonkuivati ​​TTR 50 E on ökonoomne kuivatuslahendus kütteta ja jahedasse keskkonda.

Harjutamise eelised:

 • Niiskuse eemaldamine adsorptsioonitehnoloogiaga – ideaalne kütmata ruumides ja keskkondades madala temperatuurivahemikuga kuni -10 °C
 • 2 töörežiimi: niiskuse eemaldamise funktsioon ja pidev töö
 • Õhu kuivatamiseks kaks eelvalitavat sihtväärtust (50% ja 60%)
 • 8-tunnise taimeri funktsioon
 • Kolmekäiguline pöördefunktsiooniga ventilaator
 • Integreeritud õhufilter ja lülitatav ionisatsioon täiendavaks õhupuhastuseks tolmu või loomakarvade eemaldamise teel
 • Integreeritud kandesang
 • Ületäitmiskaitse automaatse väljalülitusega
 • Välise kondensaadi äravoolu ühendus
Niiskuse eemaldamise jõudlus
temperatuuril 30 °C / 80% RH [l/24h] 7
max [l/24h] 7.5
Õhu maht
Tase max [m³/h] 126
Soovitatav ruumi suurus hoone kuivatamiseks
Soovitatav ruumi suurus kuivana hoidmiseks
45
18
Keskkonnatingimused
Temperatuurivahemik min [°C] 0
Temperatuurivahemik max [°C] 35
Niiskuse vahemik min [% RH] 35
Maksimaalne niiskusvahemik [% RH] 75
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220–240 V, 50/60 Hz
Nimivoolutarve [A] 2.7
Energiatarve [kW] 0,65
soovitatav kaitse [A] 10
Elektriühendus
Ühenduspistik CEE 7/17
Kaabli pikkus [m] 1.7
Veemahuti
Sisu [l] 2.5
Heliväärtused
Kaugus 1 m [dB(A)] 38
dimensioon
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 200
Laius (ilma pakendita) [mm] 300
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 455
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 6

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!