Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
  • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
  • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
  • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad

Ventilatsiooni õhupuhastussüsteem SNE HVAC FAP-300DF

1 194,00 €
Maksudega

SNE HVAC Õhupuhastussüsteem, mis paigutatakse ventilatsioonisüsteemi, et eemaldada ruumi sissepuhutavast õhust viirused, bakterid, kemikaalid ja seene erinevad struktuurid (eosed, niidistik).

Kogus

SNE HVAC Õhupuhastussüsteem

SNE HVAC puhastussüsteem on kõrgtehnoloogiline puhastusseade, mis on integreeritud MCI-tehnoloogiaga. Seade toodab aktiveeritud hapnikku, mille tulemusena on välistatud sekundaarse saaste teke (lämmastikhape ja lämmastikoksiidid). Seadme olemasolu hävitab 90% viiruseid, baktereid ja hallitusseene eoseid ning niidistikku. Samuti aitab antud tehnoloogia väliskeskkonnast ventilatsiooni sisenevat lõhnaosakest ja suitsu.

SNE MCI-i tehnoloogia on testitud ja sertifitseeritud funktsioonide järgi:

SNE kasutatav tehnoloogia on patenteeritud. Ultraviolettkiirguse kombinatsioon ja TiO2 katalüsaator toodab hüdroksüülradikaalidega, hüdroperoksiidi, peroksiidi ioonide ja negatiivseid ioone, samuti muud katalüsaatorid, mis on abiks puhastamist ja eemaldamise lõhnad õhus ja kiiresti kogu. Puuduvad keemilised jäägid või sekundaarsed lisandid.

Mudel

Põranda Pind

Ventilatsiooni puhe

UV Cell

Vatt

FAP-300DF

100 - 300 m²

3.500 - 6.500 m³/h

2x 287mm

2x 12W

Protsess

Titaandioksiid, eriti anataasi vormis, käitub fotokatalüsaatorina UV-valguse all. Kui titaandioksiidile paistab peale UV-kiirgus, võimaldab neeldunud energia käivitada veemolekuli lagunemisreaktsiooni vesinikuks ja hapnikuks. Antud pinnal toimuvat fotokatalüüsi nimetatakse Honda-Fujishima efektiks. Fotokatalüüs algab, kui titaani aatomis paiknevat elektroni ergastatakse valgusenergia toimel. Elektron läheb üle teisele titaandioksiidi molekulile, seega toimub teise molekuli redutseerimine. Esimese titaani aatomile jääb positiivne laeng või “auk”, mis on suuteline oksüdeerima järgnevat molekuli. Kui vastav reaktsioon toimub õhus või vees, reageerib hapnik ergastatud elektronidega ja vesinik reageerib aukudega, moodustades oksüdeeriva toimega hapniku. Antud efekti kasutatakse puhastusseadmetes, kus titaandioksiid käitub superhüdrofiilse ainena.

Antud protsess on efektiivne järgmise saaste osas:

·         Bakterid (99,9%)

·         viirused (99,9%)

·         hallitus (99,9%)

·         allergeenid

·         õietolm

·         lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ, ingl -VOC)

·         formaldehüüd

·         ksüleen/tolueen

·         benseen

·         trikloroetüleen

·         kloroform

·         ammoniaak

·         alkohol

·         atsetoon.

Hävitab õhust patogeensed viirused ja bakterid. Samuti gripi põhjustavad viirused. Puhastussüsteem on ohutu, loob mugava ja tervisliku keskkonna, ning ei tekita jääkprodukti, e on puhas ja efektiivne.

SNE HVAC FAP-300DF