You are currently viewing UUS ELEKTRILINE KUUMAÕHUPUHUR CONFORT 40E BIEMMEDUE

UUS ELEKTRILINE KUUMAÕHUPUHUR CONFORT 40E BIEMMEDUE

BIEMMEDUE kuumaõhugeneraatorid

BIEMMEDUE on ettevõte, mis on spetsialiseerunud kuumaõhugeneraatorite projekteerimisele, arendamisele ja tootmisele, mis on mõeldud õhu soojendamiseks ja jaotamiseks konkreetses keskkonnas (näiteks hoones, tööstuspiirkonnas või ehitusplatsil), kasutades erinevaid energiaallikaid:

 • Gaasigeneraatorid: kasutage soojuse tootmiseks kütusena maagaasi või propaani
 • Diiselgeneraatorid : kasutage soojuse tootmiseks diislikütust või muid vedelkütuseid
 • Elektrigeneraatorid: kasutage soojuse genereerimiseks elektritakisteid

Kuidas kuumaõhugeneraatorid töötavad

Kuuma õhu kütteseadmed kasutavad energiaallikat soojuse genereerimiseks põlemisprotsessi või elektritakistuse kaudu. Tekkiv soojus kandub üle generaatori sees asuva soojusvaheti kaudu läbivasse õhku . Soojusvaheti on loodud maksimeerima soojusülekannet kütteelemendilt õhku, ilma et see kahjustaks süsteemi efektiivsust, jaotades selle ühtlaselt soojendatavates keskkondades.

Kuuma õhu generaatorid on varustatud juhtimissüsteemidega, mis reguleerivad toodetava õhu temperatuuri vastavalt konkreetsetele vajadustele.

BM2 kuumaõhugeneraatorid soojendavad ruume kiiresti, vähendades ooteaega soovitud temperatuuri saavutamiseks ning neid saab kasutada paljudes rakendustes, vähendades energiakulusid võrreldes teiste küttesüsteemidega ja suurendades energiatõhusust.

Arcotherm 2024 kataloogis esitletavate uute mudelite hulgas on CONFORT 40 E , elektriline Plug&Play fikseeritud tööstuslik kuumaõhugeneraator.

Professionaalne kappruumisoojendi elektriline

Elektriline küttekeha on mõeldud kasutamiseks tõmbekonstruktsioonides, telkides, hädaolukordadepuhul kasutatavates telkides ja mobiilsetes rakendustes, kus fossiilkütuste kasutamine ei ole lubatud. Sellel on IP 55 kaitsega tsentrifugaalventilaator, mis on väga vaikne (müra ≤ 66 db 2 meetri kaugusel) ning suure levimuse ja jõudlusega, mis tagab kõrge õhuvoolukiiruse ja staatilise rõhu kuuma õhu ühtlaseks jaotusekss. 

 • Soomustatud elektritakistid AISI 321, mis on ümbritsetud kõrge soojusvahetusprofiiliga 
 • Võimsuslüliti (20 kW, 30 kW, 40 kW) 
 • Elektrikaabel (0,5 m) 
 • Eelküte ja järelventilatsioon 
 • Kinnitamiseks kasutage ainult kruvisid ja metrilisi sisestusi, isekeermestavaid kruvisid mitte 
 • Sisseehitatud elektrooniline ruumitermostaat (0°/+40°C) 
 • Välise termostaadi pesa 
 • Tsentrifugaalventilaator 
 • FAN-LIMIT topelttermostaat automaatse lähtestusega 
 • Käsitsi lähtestatud ohutustermostaat 
 • Väliskonstruktsioon kahekordsest terasplekist termoakustiliseks isolatsiooniks

AVASTA MUGAVUS 40 E

Uue BM2 elektrigeneraatori eelised

Võrreldes teiste energiaallikatega on elektrilistel kuumaõhugeneraatoritel mitmeid eeliseid.

Esiteks on neil kõrge energiatõhusus: elektrienergiat saab muuta otse soojuseks ilma oluliste kadudeta, mis muudab need tõhusamaks kui generaatorid, mis kasutavad kütust nagu gaas või diislikütus.

Samuti on need ohutumad ( ei ole sisepõlemist, puudub gaasilekke või tulekahju oht), säästvamad ( ei eralda heitgaase, suitsu ega kahjulikke lõhnu) ja töötamise ajal  vaiksemad .

Lisaks on neid äärmiselt lihtne paigaldada: need ei nõua gaasi- või õlitorude paigaldamist ega põlemisgaaside ventilatsiooni, mis lihtsustab paigaldusprotsessi ja vähendab kulusid.

Lõpuks vajavad need vähe hooldust: võrreldes fossiilkütuseid kasutavate generaatoritega ei ole elektrisoojenditel filtreid, mida puhastada või kütust vahetada, mis vähendab pikas perspektiivis hoolduskulusid ja pingutusi.