You are currently viewing Saksamaal koolides võetakse kasutusele Trotec´i mobiilsed õhupuhastuse seadmed.

Saksamaal koolides võetakse kasutusele Trotec´i mobiilsed õhupuhastuse seadmed.

Saksamaa Robert Kochi instituut soovitab mobiilset Troteci õhupuhastit, et sügisel kaitsta neljanda laine eest koole ja muid asutusi.

Kõrgefektiivne õhupuhasti professionaalseks tervisekaitseks

EN-TRT-BROSCHÜRE-TAC-ACONE-HS-11

Suure jõudlusega TAC-sarja õhupuhastid ja AirgoClean ® One võimaldavad “toodetud Saksamaal” ruumiõhu puhastamist kasutada sertifitseeritud H14-HEPA filtrisüsteemi vastavalt standardile EN 1822, nagu kõik hügieenikontseptsioonid nõuavad. Sellepärast soovitavad neid arvukad juhtivad uurimisühingud , et viia viiruskoormusega aerosoolosakeste kaudu nakatumise oht läbi õhu minimaalseks. Neid seadmeid kasutavad tippettevõtted, koolid, ministeeriumid ja tervishoiuasutused kogu maailmas.

TAC suure jõudlusega õhupuhasti, mobiilne ja statsionaarne

Mitte ainult mobiilsed, vaid ka statsionaarsed: TAC-sarja suure jõudlusega õhupuhastid keskmise suurusega ja suurematele ning suure läbitavusega ruumidele.

TAC-i suure jõudlusega õhupuhastid, nagu TAC V +, tagavad puhta ja filtreeritud puhta õhu ning on meie parim soovitus tõhusaks tervisekaitseks suuremates ruumides, kus paljud inimesed viibivad, töötavad, mängivad, õpivad või kauplevad.

Erinevad mudelivariandid tagavad, et igale vajadusele on saadaval optimaalne suure jõudlusega TAC- õhupuhasti. Lisaks mobiiliversioonile asukoha hõlpsaks muutmiseks on kõik mudelid saadaval ka statsionaarse versioonina.

Mugav suure jõudlusega õhupuhasti AirgoClean® One

Puhta õhu saamiseks: mugav suure jõudlusega õhupuhasti AirgoClean ® One väiksemate kaupluste, kontorite, klassiruumide, advokaadibüroode tarbeks.

Mõõtmete poolest on meie suure jõudlusega õhupuhasti AirgoClean ® One suurus väiksem ja avaldab samal ajal muljet selle seadme klassi märkimisväärsete jõudlusnäitudega.

Täiuslik jõudluse, mugavuse ja disaini kolmik muudab AirgoClean ® One’i esimeseks valikuks kõigile kasutajatele, kes soovivad oma ruumides tagada tervisliku ja mugava kliima puhta ja hea õhuga ning kes ei soovi kõigepealt mugavaid funktsioone loobuda klassi kujundus.