Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
 • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
 • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
 • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
 • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
 • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad
 • Haige haigus nakkumine nohu nina kinni köha silmad kipitavad

Winix ZERO + PlasmaWave õhupuhasti

399,00 €
Maksudega Tarneaeg 2-15 päeva (vajadusel täpsusta maili teel, või helista)

Premium vaikne HEPA õhupuhasti Plasma ionisatsiooni ja Wifi-ga

Kogus

Winix ZERO + on esmaklassiline õhupuhasti, millel on ilus disain, 5-astmelise õhu puhastamine, õhu kvaliteedi andur ja automaatnt töörežiim.

Winix ZERO + saab iga olukorraga kohandada, kasutades tolmu, lõhna, gaasi ja valguse andureid. Mõõdetud õhu kvaliteet kuvatakse seadme LED-valgustuse alusel.

Winix ZERO + on WIFI ühendatud, võimaldab seadet juhtida kaugjuhtimise teel, seada töötsükkel, vaadata nutiseadmest õhukvaliteeti.

Õhuvool läbib ZERO +, mis on optimeeritud ventilaatori ja õhuavade täiustatud konstruktsiooniga, tagab ühtlase õhuvoolu ilma turbulentsita ja seega ka vaikse töö.

Õhupuhastusvõimsus on 480 kuupmeetrit tunnis muudab Winix ZERO+ kasutamiseks sobivates ruumides kuni umbes 96 ruutmeetrit (umbes 240 kuupmeetrit) suhteliselt väikese saastega tingimustes, 55m² / 137m³ keskmiste saastega tingimustes ja 38m² / 96m³ duure saastega tingimustes .

Winix ZERO +  ECARF (rangeim testija õhupuhastusseadete osas maailmas (USA))  sertifitseeritud õhupuhastaja oma nelja filtriga ja plasma süsteemiga on eriti tõhus allergeenide/õietolmu, bakterite, viiruste, allergeenide, sigaretisuitsu, (peen)tolmu, sigaretisuitsu ja lenduvate orgaaniliste ühendite vastu.

Winix ZERO + efektiivsust saab reguleerida spetsiaalsete Pro Air OÜ poolt koostöös ITEC´ga välja töötatud kohandatud filtrite abil, et tagada tõhusus ja pikem filtreerimisaeg karmides tingimustes.

Winix ZERO + juhtpaneel

Ülevaade Winix ZERO + omadustest

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Õhupuhastuse kombinatsioon filtritega ja aktiivne õhupuhastus plasmasooneerimise teel

True HEPA, aktiivsöefiltrite ja plasmaionisatsiooni kombinatsioon muudab Winix ZERO + PlasmaWave õhupuhastaja efektiivseks õhupuhastajaks, mis on kasutatav kõigi võimalike saastumiste, mikroorganismide ja allergeenide vastu.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Õige-HEPA õhu puhastamine osakeste, sealhulgas tahkete osakeste optimaalseks filtreerimiseks

HEPA filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, õietolmu, linti, tooneri tolmu, kvartsipulbri, allergeenide (sh tolmulestade), bakteriviiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud antimikroobse ainega, et vältida seente kasvu ja mikroorganismide säilimist filtril.
Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Lõhnade ja lenduvate ainete imendumine kaetud deodoriseerimisfiltriga

Kaetud deodoriseerimisfilter neelab lenduvaid orgaanilisi ühendeid, sigaretisuitsu ja ebameeldivaid lõhnu ning eemaldab need õhust meeldiva sisekliima saavutamiseks. See filter eemaldab ka mõned suuremad osakesed õhust HEPA filtri vabastamiseks.

Winix ZERO + WIFI PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

WIFI-ühendusega, et kasutada seda lihtsamalt

ZERO + on WIFI-ühendusega, nii et saate seadet juhtida nii kohalikul kui ka kaugjuhtimisega nutitelefoniga, jälgida sise- ja välisõhu kvaliteeti ning tutvuda kasutusjuhendiga.
Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Kasutajasõbralik manuaalse ja automaatse tööga

ZERO + Plamawave'i saab valikuliselt käsitsi või automaatselt juhtida, automaatrežiimis kohandub seadme töö õhu kvaliteedi ja valguse intensiivsusega, mida mõõdetakse tolmu, gaasi ja valguse anduritega.
Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Energiatõhus ja tõhus

Winix PlasmaWave õhupuhastite arendamisel pööratakse suurt tähelepanu energiatarbimisele ja keskkonnasõbralikkusele, automaatrežiimis lülitub seade õhukvaliteedi piisavuse korral alati kõige energiatõhusamale tööle, tootmiseks on kasutatud võimalikult palju ringlussevõetavaid materjale. Winix HR1000 on EnergyStari sertifitseeritud.
Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Plasma ionisatsioon täielikuks õhu puhastamiseks

Lisaks filtritele, mis filtreerivad õhku kõik võimalikud osakesed, kasutavad Winixi õhupuhastid ka plasma süsteemi, mis ioniseerib õhku ja võitleb ka lenduvate ainetega, lõhnade, allergeenide ja mikroorganismidega.
Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Vaikne ja turvaline

ZERO + PlasmaWave lülitub automaatselt vaiksele töörežiimile, kui see muutub pimedaks, nii et seda saab kasutada ka sellistes ruumides nagu magamistuba öösel, seda vaikivat režiimi saab valida ka käsitsi. Õhufilter ei tekita mingit osooni, nii et seda saab kasutada ka tundlike hingamisteede, näiteks imikute ja väikelaste jaoks. 

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Valgusandur automaatseks vaikseks tööks

Kui seade töötab automaatrežiimis, lülitub see tumedaks, lülitub automaatselt vaiksesse öösse, seade jätkab tööd vaiksemas asendis ja juhtpaneeli valgustus muutub hämaraks, mistõttu see sobib kasutamiseks magamistoas.

Winix ZERO + PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Sertifitseeritud tõhusus

ZERO + õhupuhastit on katsetanud ja sertifitseerinud AHAM, Ameerika kodumasinate tootjate ühendus (AHAM), see asutus testib ja sertifitseerib õhupuhastite tõhusust suitsu, tolmu ja õietolmu vastu ning annab märku ruumist, kus õhupuhastit saab kasutada 20 minuti jooksul. % võib saavutada õhukvaliteedi paranemise.

Kvaliteedifiltrid õhu optimaalseks puhastamiseks

Winix ZERO + -il on kolm filtrit ja õhu puhastamise protsess koosneb viiest etapist:
 • Pestav eelfilter, eemaldab tolmuosakesi, lint- ja (lemmikloomade) juukseid, pikendades HEPA filtri eluiga.
 • Kaetud deodoriseerimisfilter imab lõhnad, lenduvad ained ja gaasid värske ja tervisliku sisekliima saavutamiseks. See koosneb gaasi ja lõhna neelava materjali kärgstruktuurist, millel on katalüütiline toime ja mis tagab pika ja tõhusa toimimise.
 • Cleancel-tehnoloogiat, seadme sisemust ja filtreid töödeldakse Cleancel-ga, et tappa mikroorganisme ja hoida filtri lõhnata.
 • HEPA filter , mis on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, bakterite, viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud antimikroobse ainega, et vältida seente kasvu ja mikroorganismide säilimist filtril.
 • Plasma ionisatsioon , täiendava õhu puhastamiseks ja antistaatiliseks efektiks.
Filtrid Winix ZERO + õhupuhasti

Valikulised filtrid äärmuslike tingimuste ja konkreetsete rakenduste jaoks

Winix ZERO + kasutatavust saab veelgi laiendada, kasutades valikulisi filtreid, mis pikendavad õhu puhastamise efekti ja / või filtrite eluiga eri- või tugevalt saastunud tingimustes; 
 
 • Carbo Tech filter  kasutab materjali, mis on välja töötatud tööstuslikes tingimustes, nagu lennunduses (petrooleum) ja sõjaliste rakenduste, see filter koosneb sünteetiliste aktiivsüsi äärmise neelavad omadused. See filter suurendab ZERO + gaasi, lenduvate ja lõhna neelavate omaduste kasutamist suitsuõhu eest kohtades, kus kasutatakse palju liimi, kus on tugev lõhnakoormus, kus tuleb kontrollida keemilisi aure, küünte stuudios, kus värv on värvitud. ja muud asjaolud, mille puhul on vajalik ekstra tugev õhu puhastamine või kus õhk peab olema eriti puhas.
 • Vajadusel võib Winix ZERO + varustada ka  keskmise filtriga  , seda saab paigaldada eel- ja HEPA-filtri vahele ja kinnitada mustuse, mis läbib eelfiltrit. Selle tulemusena peab HEPA-filter filtreerima ainult väga väikesed osakesed ja eluiga pikeneb. U300 sobib juba sigaretisuitsu vastu ning see hoiab ka filtrite eluea.

Carbotechi ja keskmise filtreid saab paigutada eel- ja kaetud deodoriseerimisfiltri vahele. on ainult ruumi ühe tüüpi lisafiltri jaoks, nii kas Carbotechi või keskmise filtri jaoks.

 

Plasma ionisatsioon õhu puhastamiseks

Lisaks filtritele, mis filtreerivad õhku kõik võimalikud osakesed, kasutavad Winixi õhupuhastid ka plasma süsteemi, mis ioniseerib õhku ja võitleb ka lenduvate ainetega, lõhnade, allergeenide ja mikroorganismidega.

See  osoonivaba  ionisatsioonisüsteem lagundab ebameeldivaid lõhnu ja võitleb lenduvate ainetega, allergeenidega ja mikroorganismidega, samuti on see antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele, vaid jäävad õhku, et õhupuhasti eemaldaks. saab filtreerida.

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma- või aktiivõhu puhastamiseks, saasteaineid kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt passiivsest õhupuhastusest, kus saasteaineid kontrollitakse filtritega. Nende ioonide puhastav toime on aktiivne kogu ruumi ulatuses ja tungib isegi poorsetesse materjalidesse.

See efekt muudab ka seadme sobilikuks, et eemaldada lõhnadest eraldatud mustade või sigarettide suitsutavate rõivaste, kardinate või muude ainete eemaldamine.

Soovitud efektiivsuse kohaselt võib plasma ionisatsiooni soovi korral sisse või välja lülitada.

Winix Smart tehnoloogia

Winix Smart wifi kasutamine

Winix ZERO + on Wifi-ühendusega, mis võimaldab seadet juhtida mobiiltelefoni kaudu, et saaksite kergesti ja lihtsalt valida õhupuhasti kõige tõhusama töörežiimi.

Lisaks kaugjuhtimispuldina tegutsemisele saate kasutada Winix Smarti rakendust sise- ja välisõhu kvaliteedi jälgimiseks ning seadet kasutada ka mujalt, nii et näiteks õhupuhasti töö on maksimaalne, nii et kui koju jõuab, on õhk täiesti puhastatud meeldiva ja tervisliku sisekliima jaoks.

Winix ZERO
5 Tooted