You are currently viewing Mida peaksid koolid mobiilsete õhupuhastite ostmisel tähele panema!

Mida peaksid koolid mobiilsete õhupuhastite ostmisel tähele panema!

Aerosooliuurija Gerhard Scheuch: “Koolid ei vaja Ferrarit õhupuhastajate tarbeks”. Mida peaksid koolid mobiilsete õhupuhastite ostmisel tähele panema!

Koroonapandeemia ei jäta ruumi liikumatutele lahendustele õhupuhastajate osas.

Õhupuhastaja kooli. Eriti kitsaste eelarvete ajal on mobiilse õhupuhastite kasutamise varieeruvus koolides väga oluline. Pole haruldane, et paljud koolid tellivad puhtalt kulude kokkuhoiu tõttu vähem seadmeid, kui tegelikult vaja on. Siis peavad mitu klassi või ruumi jagama ühte seadet. See omakorda eeldab, et õhupuhasti peab olema väga liikuv, mida tavaliselt kapisuuruste seadmete puhul pole.

Samuti eksitakse tihti õhupuhastaja valikul ning võetakse ruumi liiga nõrk seade, mis ei taga soovitud tulemust. Õhupuhastajad on oma olemuselt spetsiifilised ja kindlasti nende soetamisel tuleks nõu küsida spetsialistilt. 

Nõudlus on õhupuhastajate järele, mida saab kasutada mobiilselt ja mis on väga paindlikud.

Troteci suure jõudlusega õhupuhastid nagu AirgoClean ® One , AirgoClean ® 250 E ja Airgoclean ® 140 E seinale paigaldatud seade on spetsiaalselt loodud ruumi säästmiseks muutuvas keskkonnas, kus paljud inimesed töötavad, mängivad või õppivad samal ajal. Sõltuvalt mudelist on seadmed varustatud integreeritud käepideme, seinakonsooli või tugevate sujuvalt jooksvate ratastega, nii et õppejõud saaks seadmeid ilma jõudu ja paigaldustööd tegemata kõikjale liigutada. See tähendab, et mobiilseid AirgoClean õhupuhastajaidsaab alati paindlikult, mobiilselt  ja turvaliseks klassiruumist klassiruumi paigutada, nagu on nõutud hügieenikontseptsioonis – kohandatuna vastavalt (inimeste) hõivatuse tihedusele, ohutustasemele, taustamürale, ruumi suurusele.

Liikuvus – rohkem kui lihtsalt atribuut: Liikuvus loob paindlikkuse

Suurtel tavapärastel põrandal paiknevatel seadmetel on tavaliselt märkimisväärne puudus: kui need on kasutuskohas üles seatud, on need olemas ja neid saab vaid suure vaevaga uuesti ümber paigutada-teisisõnu, fikseeritud põrandaseadmed.

AirgoClean ® suure jõudlusega õhupuhastid on nutikamalt disainitud: tänu suurepärasele liikuvusele on need nii kaasaskantavad kui ka stabiilsed!

Kui näiteks klassiruumid, kontorid, stuudiod või muud ruumid tuleb ümber korraldada, saab AirgoClean ® õhupuhastit hõlpsasti ümber paigutada – või täielikult teise ruumi teisaldada. Ja seda ainult ühe inimesega ja ilma lisatöötajateta.

Või kui koolipidudel, teatrirühmades, klubi- ja firmapidudel või muudel üritustel on suuremate ruumide ja suure rahvahulga tõttu vaja õhuvahetuse tagamiseks ajutiselt rohkem õhupuhastajaid, siis mitut seadet saab kiiresti ja hõlpsalt üles seada.

Näost näkku õpetamise raamtingimused võivad pandeemia ajal pidevalt muutuda. Seetõttu nõuavad tõhusad hügieenikontseptsioonid igapäevase rakendamise osas suurt paindlikkust. Trotec AirgoClean ® õhupuhastajate seeria “suure jõudlusega õhupuhastid” vastavad kõigile olulistele nõuetele, mis on paindliku ja asukohast sõltumatu kasutamise jaoks hädavajalikud.

1. Maksimaalne kasutamise paindlikkus. AirgoClean ® seeria mobiilseid suure jõudlusega õhupuhastiid on lihtne liigutada ühe inimese poolt tänu nende suurepärasele liikuvusele, neid saab mugavalt transportida ja hõlpsasti kombineeritud autosse või kaubikusse mahutada. Sujuvalt kulgevad rattad lihtsustavad ümberpaigutamist ja manööverdamist kitsastes kohtades ja liftides. „Plug & Play” on seadistatud ja mõne minuti pärast kasutamiseks valmis.

2. Õhupuhasti ruumala peab olema piisavalt suur, et võimaldada vähemalt kuus õhuvahetust tunnis. See on ainus viis tagada, et aerosooli kontsentratsioon ruumis väheneb mõne minutiga. Sellised suure jõudlusega õhupuhastid nagu AirgoClean ® One võimaldavad neid kõrgeid õhuvahetuskiirusi oma suure ringlusega, pidevalt isereguleeruvate EÜ tsentrifugaalventilaatoritega.

3. Kasutatav filter peab olema sertifitseeritud vastavalt standardile DIN EN 1822. Ainult HEPA suure jõudlusega filtrid vastavalt standardile EN 1822, mida kasutatakse AirgoClean ® One’is, suudavad toa õhust filtreerida isegi väikesed viirusega laetud aerosoolid (0,1-0,3 µm) kuni 99,995%. See tähendab, et H14-HEPA filtrite filtrite jõudlus on juba 10 korda suurem kui H13-HEPA filtrite puhul.

Jätkusuutlik investeering tervisesse ja tootlikkusse

Troteci suure jõudlusega õhupuhastid võimaldavad ohutult ja lihtsalt naasta normaalsusesse igapäevaelus – hoolimata viirusest. Suure jõudlusega õhupuhastid võivad igal aastal korduvate gripilainete korral pakkuda ka tõhusat kaitset gripiviirustega nakatumise eest õhus. Suhteliselt madalad investeerimiskulud kompenseerivad maksimaalse nakkuskaitse eelised.

Mobiilsed Trotec suure jõudlusega AirgoClean ® ja TAC seeria õhupuhastid on saadaval Pro Air  OÜ veebipoes ja Kuma tee 10 kaupluses Peetris.

Nõustame Teid hea meelega isiklikult, kogemused ja praktika saadud Saksamaalt.