You are currently viewing Kuidas valida õhupuhastajat?

Kuidas valida õhupuhastajat?

Milline õhupuhastaja sobib just teile.

Õhupuhastajate valik turul on suur. Pro Air OÜ on antud valdkonnas liider ja eestvedaja. Meie tootevalikus on ainult kontrollitud seadmed, seda meie endi poolt (teostame õhukvaliteedimõõdistusi, ehk meil on professionaalsed mõõteseadmed selle tarbeks), astma- ja allergialiitude pool (laboratoorsed katsetused, samuti erinevate ülikooli laborite katsetused. Enne õhupuhastaja oetamit küsige, milliseid sertifikaate seade omab. Kas on vaiksed seadmed, kui kaua toodetakse seadmetele filtreid, ning milline on seadme eluiga. Meie valikus on täna COWAY, LIGHTAIR, TROTEC, WINIX ja AIRBI kodu ja kontori õhupuhastajad.

Neist tippklassi kuuluvad:

  • Coway

  • Trotec

  • Lightair

Keskklassi kuuluvad:

  • Winix

  • Airbi

Õhupuhastid astma leevendamiseks

Esimene samm astma sümptomite vastu võitlemisel on tegeleda igas kodus leiduvate tavaliste astma hoogude vallandajaga. Astmahoo võib tekitada õhus lendlev tolm, õietolm, lemmikloomade karvakesed ja naharakud ning hallitusseene eosed või niidistiku osised. Nende osakeste eemaldamine siseruumiõhust aitab tugevalt kontrollida astma hooge.

Coway õhupuhastajate läbimõeldud lahendused ja filtersüsteemid on pikaajalise teadustöö tulemus, nagu näiteks meditsiinilise kvaliteediga True HEPA filtreerimine, kõige tõhusamad HEPA filtrid astmat vallandavate osakeste kõrgeima protsendi eemaldamiseks õhust.

Hallituse, bakterite ja viiruste vastased õhupuhastajad

LightAir, Coway ja Troteci õhupuhastid koguvad palju levinud allergeene, sealhulgas õhus levivat hallitusseene eoseid, baktereid ja aerosoole, mis võivad sisaldada viiruseid. Premiumklassi õhupuhastajate kõrgkvaliteediga True HEPA (H13/H14) filtreerimine püüab 99,99% kahjulikest osakestest kuni 0,1 mikronini.

Parimad õhupuhastajad suitsu vastu

Ohutu siseõhu tagamiseks peate eemaldama suitsu kõige kahjulikumad koostisosad: peened osakesed ja toksiinid. Winix ja Airbi õhupuhastajad sobivad selleks ideaalsel. HEPA ja aktiivsöe ning Plasmawave ja ionisaator puhastussüsteemid sobivad selleks ideaalselt.

Koduloomad ja õhupuhastajad

Coway, Winix ja Airbi õhupuhastaja lahendused lemmikloomade poolt tekitatavate allergeenide tarbeks  sisaldavad HEPA filtrit ja aktiivsöefiltrit, et püüda õhust lemmiklooma kõõm, tolm ja lemmikloomade lõhnad teie kodus.

Kemikaalide õhupuhastid & LOÜ-d (VOC,TVOC)

Kes meist ei sooviks, et kontoris ja kodus ei oleks lenduvaid orgaanilisi ühendeid ning vähendada õhus tavaliselt leiduvaid kemikaale, mida põhjustavad majapidamises kasutatavad puhastusvahendid, isiklikud tooted ja mööblist ning muust sisustuselementidest lenduvad ühendid. Et meie , meie lapsed ja vanemad ei peaks kemikaale sisse hingama, mida looduslikus keskkonnas ilma inimkonna tegevuseta praktiliselt ei lenduks.

Selleks sobivad õhupuhastajad, millel on võimas aktiivsöefilter (graanul aktiivsüsi).