Võimas õhukuivati Arctus Fenja 25 (25l/päevas)

489.00 km-ta 407.50

Arctus Fenja 25 on uusim õhukuivati, millel on uued nutikad funktsioonid, nagu riiete kuivatamise funktsioon ja 4D-filter.

Ideaalne lahendus koju ja kontorisse. Sobib suurtele ruumidele kuni 80 m 2

Kvaliteetne ja soodne õhukuivati, mis on leidnud Rootsis ja Soomes oma kindla koha.

Õhukuivati rent

(Rendi hinnale lisandub käibemaks)

Nädal 49€
Üks kuu 99€
Kuu hind üheaastase lepinguga 39€
Kuu hind kahe aastase lepinguga 29€
Kuu hind kolme aastase lepinguga 28€

Laost otsas

Kirjeldus

Õhukuivati Arctus Fenja 25

Arctus Fenja 25 on uusim õhukuivati, millel on uued nutikad funktsioonid, nagu riiete kuivatamise funktsioon ja 4D-filter, mis on efektiivne õhus leviva hallituse, seene ja bakterite vastu – tegurid, mis aitavad kaasa halvale õhule ja rikuvad kangast.

Õhukuivati on vaikne, lihtne liigutada oma kerge kaalu tõttu ja kasutajasõbralik veepaak, mida on kerge vahetada ilma, et vesi maha voolaks. Fenja 25 õhukuivati ​​sisaldab ka pideva äravoolu jaoks mõeldud voolikut. Võimas õhukuivati sobib neile, kellel on keldrikorrusel asuv elamine, pesuruum, kes kuivatavad pesu kodus, või kellel on liigseliig niiskusega probleeme. Näiteks aknad muutuvad nö vesiseks ja tekkib hallitus, mis on tervisele kahjulik, eriti väikelastele ja vanemateele inimestele.

Kuivati ​​Fenja 25 on Arctus´i uusim õhukuivati. Funktsionaalsus ja disain ühendavad optimaalselt kasutegurid, mille seadme olemasolu loob. Niiskete ruumide, ehk kehva ventilatsiooniga ruumide, keldrite, pesuruumide jms kuivatamise. See õhukuivati sobib neile, kes soovivad pesuruumi, keldrikorruse kuivatamist või riideid kiiresti ja energiatõhusalt kuivatada, ilma et tekkiksid veekahjustused või muud liigniiskusest tingitud probleemid.

Õhukuivati Arctus Fenja 25 on stiilne kuivati nutikate funktsioonidega. Riide kuivatamise funktsioon, kõrge niiskuse ja paagi mahutavus täitumise märguanne. Lisaks sellele on olemas ekstra 4D filter neile, kes tahavad võidelda hallitusseene ja bakteritega – tegurid, mis aitavad kaasa halva õhukvaliteedi tekkel õhus.

See on vaikne, lihtsasti liigutatav ja on kasutajasõbralik veepaak, mida on kerge vahetada ilma et vesti maha voolaks. Fenja 25 õhukuivati ​​sisaldab ka pideva äravoolu jaoks mõeldud voolikut. Fenja kuivatab ja puhastab õhku puhastatava eelfiltriga.

Muud nutikad kuivati funktsioonid:

Muud nutikad funktsioonid on automaatne taas käivitamine, kui on olnud voolukatkestus, taimer ja automaatne peatumine, kui veepaak on täitunud. Kasutamine ainult siseruumides.

 • Sobib kuni 80 m 2 pindadele
 • Ainult siseruumides
 • Kuivati – 25 l päevas
 • Nimivõimsus – 400 W ± 15% 30 ja 80% RH juures
 • Taaskäivitamine – automaatne taaskäivitamine
 • Kuivatamise režiimid
 • Tundi – määrake aeg, mis sobib sulle
 • Ventilaator – mitu ventilaatori režiimi
 • Puhastatav filter – eelfiltrit on lihtne puhastada
 • Drenaaž – Valmistatud pidevaks äravooluks voolikuühenduse kaudu, kaasa arvatud voolik.
 • Stopp – automaatne peatumine täiskonteineril
 • See on kondensatsioonivahendaja

ÕHUKUIVATI TEHNILISED ANDMED

mudel Fenja 25
Mahuti veepaak 5 L
Maksimaalne õhuvool 170 m3 / h
IP-klass IP22
Nominaalne võimsus 30 ° C ja 80% RH juures 400W ± 15%
kõrgus 61,4 cm
laius 37,2 cm
sügavus 28,2 cm
kaal 14,5 kg
filtrid jah
Töötemperatuur 5 ° C-35 ° C
Heli tase on väiksem kui (Max) 48 dBA
garantii 2 aastat

Siseruumide liigniiskus ja sellega kaasnev probleemistik

Siseruumi liigne õhuniiskus kondenseerub kergesti materjali pindadel või pindade sees. Ning võib põhjustada inimestele ja hoone konstruktsioonile või ruumi sisustusele kahjustusi. Õhukuivati ​​välistab liigse niiskuse tekke ja väldib seeläbi kahjustusi ja tervise probleeme.

Õhukuivati ​​töötab sarnaselt nagu soojuspump. Niiske õhk jahutatakse seadmes ja kuiv õhk suunatakse kuivatist välja. Niiskus koguneb veepaaki või suunatakse kanalisatsiooni. Läbi selle tõstetakse õhutemperatuuri ca 4-8 ° C.

Et tagada kodus, kontoris või muus ruumis korrektne õhuniiskustase, on mõistlik omada nii õhuniisutajat, kui ka õhukuivatit. Ning vastavalt aastaajale ja õhuniiskustaseme muutusele kasutada vastavat seadet, et meil oleks mugav viibida antud ruumis ja vältida kahjustusi, mille tekitab liigniiskus või õhukuivus. Meie ettevõte pakub ainult kontrollitud ja parimad lahendusi, et inimesed saaksid oma probleemidele lahenduse.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!