VarioScreen privaatsusekraan 4*180*180, keskelt jagatav, sinine

684.00 km-ta 570.00

VarioScreen eraldussein 4*180*180, keskelt jagatav, sinine 100% läbipaistmatu eralussein kaitseb teie meeskonda pingeliste, ajakriitiliste operatsioonide ajal tekkivate häirete eest ja soodustab seega abistajate või päästjate keskendumist.

Politseile soovitatakse mobiilset privaatsusekraani näiteks kuriteopaiga sihipäraseks varjamiseks pealtnägijate, naabrite või ajakirjanike eest. Parameedikud ja päästeteenistused saavad kaitsta õnnetuse ohvreid uudishimulike pilkude ja eelkõige mobiiltelefonifotode eest. Ja mis puudutab tehnilist abi, siis see on ka toeks, kui töö saab tehtud silmist eemal ja rahus.

 

 

Kirjeldus

VarioScreen eraldussein 4*180*180, keskelt jagatav, sinine

MOBIILNE PRIVAATSUSKAITSE PÄÄSTE- JA HÄDAABI TEENINDUSISIKUTELE

Võõrastel pole võimalust jälgida ja pildistada!

Olgu selleks tuletõrje, politsei, päästeteenistus või tehniline abi – operatsioonis loeb iga sekund. Paraku on üha tavalisem olukord, kus kohapealsed päästeteenistused ei tööta või segavad neid pealetükkivad pealtnägijad. Ajakirjanikud takistavad oluliselt operatiivmeetmeid ja edasiste päästetööde edenemist. Troteci VarioScreen privaatsusekraaniga, mille saab püstitada kiiresti , kaitsete ohvreid tarbetu kokkupuute eest ja samal ajal tagate, et teie meeskond saab varjestatud viisil keskenduda oma ülesannetele.

Valmis igaks kasutamiseks:

 • kiirteel
 • avatud maastikul
 • hoones sees

Modulaarse privaatsusekraani seadistamiseks sekunditega ja vaid mõne liigutusega piisab ühest inimesest. 1,8 m kõrgune privaatsusekraan on ülitugevate tõmblukkude abil pikendatav 7 meetrilt mis tahes pikkuseni. Ja sama kiiresti kui privaatsusekraan on seadistatud, saab selle ruumi säästmiseks lahti võtta ja transpordikotti panna.

Ideaalne ka politseile, päästeteenistusele, kriminaalpolitseile, meditsiinile ja liikluspolitseile

kaitseekraan

Tihti loeb hädaolukorras iga sekund – kuid pealetükkivad pealtnägijad segavad tänapäeval kahjuks üha enam päästetöid. VarioScreeni privaatsusekraaniga saate sihipäraselt blokeerida kuriteopaigad, kaitsta õnnetuse ohvreid uudishimulike pilkude eest, kaitsta hädaabiteenistusi häirete eest ja seeläbi suurendada oma meeskonna keskendumist kõigi abimeetmete ajal.

Sinise/valge, punase/valge, kollase/valge ja puhas valge kombinatsioonidega on sobivad värvid juba standardina saadaval igat tüüpi hädaabiteenuste jaoks. Lisaks on loomulikult võimalikud ka üksikud värvivariandid ja logojäljed. Et veelgi enam reageerida erinevate turva-, hädaabi- ja päästeteenistuste erivajadustele, pakub Trotec Sulle erisoovide ja lisavarustuse rakendamise võimalust. Rääkige meiega, leiame teile sobiva lahenduse!

kaitseekraan

Kerge, kompaktne, tõhus

Troteci mobiilne VarioScreen privaatsussein koosneb stabiilsetest klaaskiudvarrastest, millel on äärmiselt vastupidav PVC-lapp ja vastupidavad PVC mustuse servad. Kvaliteetne töötlus ilmneb igas detailis ja tagab teile kauakestva kvaliteedi nõudlike rakenduste jaoks. Üla- ja alaosas jooksvad helkurribad tagavad täiendava turvalisuse.

Soovi korral pikendatav

Iga VarioScreeni ekraan koosneb 4 seinaelemendist (180 x 180 cm). Seina algusesse ja lõppu on standardvarustuses tõmblukk, mis võimaldab kiiret ja lihtsat ühendamist teiste seintega. Veelgi suurema paindlikkuse tagamiseks saab iga üksiku seinaelemendi valikuliselt varustada lisatõmblukuga.

Ruumi säästmiseks hoitud eemal

Vaid 16 kg kaaluv privaatsusekraan on kompaktselt kokku volditud ja paigutatud tugevasse kandekotti. Seda saab hoiustada kiirabiautos kõige väiksemates kohtades. Tänu suurtele kanderihmadele saab koti kiiresti kasutuskohta tuua üks inimene.

Täiuslikult fikseeritud igas olukorras

Kiirelt seadistatavat ja iseseisvat VarioScreen privaatsusekraani saab vajadusel ka lisatarvikutega fikseerida. Pakume valikulisi tarvikuid, nagu T-jalaga teleskoopvardad, plaadipulgad, magnetid, pingutusrihmad, veekotid ja iminapad, et oleksite hästi varustatud iga tuuleolukorra ja pinnasetingimuste jaoks.

Praktilises kasutuses veenvad omadused:

 • Seadistab mõne sekundiga vaid 1 inimene
 • Õigete tarvikutega on see kiiresti valmis kasutamiseks kõikjal ja iga ilmaga
 • Ruumisäästlik ja hõlpsasti pakitud kompaktsesse kandekotti
 • Saab kaasas kanda mis tahes alarmsõidukiga
 • Lihtsaim käsitsemine, koolitust pole vaja
 • Laiendatav mis tahes pikkuseni
 • Lihtne puhastamine
 • Suur valik mudeleid, erinevad värvid, individuaalselt seadistatavad

Tehnilised kirjeldused:

Mõõtmed

Ehitatud ekraani sein: Pikkus: 7,2 mx kõrgus: 1,8 m
4 eraldi elementi igaüks: pikkus: 1,8 mx kõrgus: 1,8 m

materjalist

Privaatsusekraan on valmistatud PVC riidest, mustuse serv on valmistatud PVC-st. Materjal on kulumiskindel, läbipaistmatu, rebenemiskindel ja leegiaeglustav vastavalt standardile DIN 4102 B1. Väljas 2 helkurriba.

Valmistatud klaaskiust alumiiniumist kuulliigenditega. Eriti stabiilne ja kerge.

transpordikott

Mõõdud: Pikkus: 1,35 mx laius: 0,3 mx kõrgus: 0,3 m
Kaal: 16 kg (sh privaatsusekraan)
Materjal: PVC
Omadused: Tugev, kompaktne, ruumisäästlik, lihtne transportida

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!