Tööstuslik õhupuhastaja ProAir2000EX plahvatuskindla mootoriga

4,889.00 km-ta 4,074.17

ProAir 2000 õhupuhastaja

Õhupuhasti tööstuslikuks kasutamiseks, õhu läbipuhe kuni 2000 m³.  ProAir 3500 tööstuslik õhupuhasti on väga mitmekülgne seade õhukvaliteedi parandamiseks paljudes tööstuslikes / rasketes oludes. ProAir 2000EX saab kasutada nii riputatult, hoides kokku põranda pinda kui ka ratastel põrandapinna mobiilseks kasutamiseks. Seadmel on võimalik kasutada erinevaid filtrite komplekte.  Õhupuhastussüsteemi kasutamine parandab teie töötajate tervise tarbeks õhukvaliteeti, hoides teie tooted puhtana ja säästes küttekuludelt, kuna õhku ei juhita soojusega välja, vaid see puhastatakse ja töödeldakse ümber.

Kirjeldus

ProAir 2000 tööstuslik õhupuhastaja plahvatuskindla mootoriga.

ProAir 2000-EX on vastavalt Ex II 2G EEx-e-II-T3 standardile varustatud „kõrgendatud ohu elektrimootoriga”, mille abil saadakse EN 50014 ja EN 50019 kohane kaitsestandart sädemete ja kõrgete temperatuuride ärahoidmisel seadme sisemuses elektrimootor. See teeb õhupuhasti 2000-EX sobilikuks kasutamiseks koos plahvatusohtlike gaaside ja ainetega. ATEX plahvatuskindel õhupuhasti kasutamine parandab teie töötajate tervise tarbeks õhukvaliteeti, hoides oma tooteid puhtana, hoides ära ebamugavusi ja hoides kokku küttekulusid, kuna õhkringleb ruumis, nii et soojus ei kao. ProAir seadmed sobivad selliste saasteainete õhu puhastamiseks nagu:

 • Tolm
 • Peentolm
 • Lõhnad
 • Kemikaalid
 • Õliudu
 • Värvipihusti aurud
 • Bakterid
 • Viirused

 

Plahvatuskindel mootor vastavalt ATEX-i standardile. Õhupuhastussüsteemi saab kasutada koheselt, ehk seadme kasutamiseks piisab 220–240 V pistikupesast. Suuremate ruumide jaoks saab kasutada mitut seadet.

Ruumi mahutavus seadme kohta 400 – 1 250 m³, sõltuvalt õhusaaste intensiivsusest

 • Riputada kruvisilmadega lakke või ratasetel
 • Lihtne ja kiire kasutada
 • Paljude rakenduste jaoks on saadaval mitmesugused filtrid
 • Kasutada nt. tolm, lõhnad, lenduvad ühendid ja mikroorganismid
 • Kompaktsed mõõtmed, suure mahutavusega

PureAirPro abil saab võidelda selliste saasteainetega nagu tolm, peentolm, liimide või lakkide lenduvad ained, keevitamisel või jootmisel tekkiv suits, töö ajal tekkivad gaasid või lõhnad, puhastatud õhk pakub teie töötajatele puhtamaid tooteid ja tervislikumat töökeskkonda. .

Ladu

Laos võib esineda palju tolmuallikaid, kaubad või toorained võivad ise tekitada tolmu ja / või lõhna, need võivad olla tolmused maantee-, raudtee- või veetranspordil ning kahveltõstukid ja veoautod tekitavad tahma. Ühe või mitme PureAirPro õhupuhastussüsteemi kasutamine hoiab ära ebameeldivused ja tagab puhta ja tervisliku lao.

Toidu tootmine / valmistamine

Toiduainete valmistamisel on mikroorganismide tõrje hügieeniliseks tootmiseks ülioluline – kasutades tahkete osakeste filtriga PureAirPro, puhastatakse õhust 99,95% osakestest ja õhus hõljuvatest mikroorganismidest. Aktiivsöefiltri kasutamine võib ikkagi õhust lõhnu puhastada

Õhupuhastaja kasutamine koos peenfiltriga puhastab õhust mikroorganisme, nagu seente eosed ja bakterid, et pikendada ladustatud toidu säilivusaega, aktiivsöefiltri abil on võimalik õhust lõhnad puhastada.

Käsitsi maalimine või värvimine

Õhupuhasti kasutamine koos G3 värvi udufiltriga on võimalik vältida värvi udu sissehingamise kontsentratsiooni. Lahustit sisaldavate värvide jaoks võib kasutada plahvatusvaba ProAir EX mudelit.

Komposiitmaterjalide liimimine ja tootmine

Aktiveeritud söe kasseti (10 kg) kasutamisel absorbeerib lõhnu, lenduvaid orgaanilisi aineid ja gaase, näiteks neid, mis tekivad liimi, komposiitmaterjalide, näiteks vaigu ja lahustite kasutamisel.

Paigutus optimaalse funktsionaalsuse tagamiseks.

Õhu optimaalne puhastamine saavutatakse siis, kui seadmed on paigutatud või riputatud nii, et õhk ringleks, et õhku saab õhupuhastussüsteemide abil pidevalt puhastada. Suuremates ruumides tuleb kasutada mitut seadet. Kui palju sõltub ruumi suurusest, valitsevast õhukvaliteedist ja soovitud õhukvaliteedist. Õhu puhastamise ja mürataseme vahelise optimaalse tasakaalu saavutamiseks on seadmete töö astmeliselt reguleeritav.

Spetsiaalse värvifiltri ja sellega seotud G4-filtriga filtritakse tervisele kahjulikud osakesed õhust. Lisaks saab seadme tagaküljele paigaldada imemisvooliku (läbimõõt 250 mm), et eemaldada lõhnad väljastpoolt. Lahustivabade värvide jaoks tavalise mootoriga ja lahustit sisaldavate värvide jaoks plahvatusvaba mootoriga variatsioon.

Värvi udu Kasutusalad on näiteks:

 • Kohtparandustööd
 • Käsitöö
 • Värvimistööd suruõhu või Airless-seadmega

Töötajate tervis ja puhtam töökeskkond

Saastunud õhu igapäevane sissehingamine põhjustab terviseprobleeme nii lühikeses kui ka pikas perspektiivis. See kehtib mitte ainult tugevalt saastatud keskkonnas, vaid ka ladudes, töökodades ja ruumides, kus tolmu, suitsu ja gaasi ei toodeta pidevalt. Enamik sisse hingatud saasteaineid ei ole lõhnavad ega nähtavad. Õhupuhasti abil puhastatakse õhk pidevalt lihtsal ja soodsal viisil, seadme saab konfigureerida vastavalt puhastatavate saasteainete olemasolule.

G4 eelfilter

Filter tahkete osakeste (tolmu) eraldamiseks õhust.

F7 Peen tolmufilter

Põhifilter tahkete osakeste eraldamiseks õhust.

Õlifilter

F7 Filtreerimine immutatud filtripinnaga niiskete osakeste eraldamiseks õhust.

Aktiivsöe kassett

Umbes 10 kg aktiivsöe graanuleid õhus olevate gaaside ja lõhnade eraldamiseks.

Sulamtekstfilter (alumiinium)

Eelfilter õlisisaldust sisaldavate osakeste eraldamiseks õhus või lendavate sädemete eest kaitsmiseks.

G3 Värvi udufilter

Samuti lahustipõhiste värvide jaoks koos plahvatuskindla mootoriga.

Eelfilter- jäme kangas G3 filtriraamidega

Tugevalt saastatud õhu korral säästab põhifiltrite eluiga – kulude kokkuhoid.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!