Tööstuslik õhupuhastaja ja keevitussuitsu eemaldaja CellFlow 8500 SC

Tööstuslik õhupuhastaja ja keevitussuitsu eemaldaja CellFlow 8500 SC.

See on õhupuhasti tööstuskeskkondadesse, kus õhus on palju peenosakesi, ehitustolmu, kiude, õietolmu, keevitusaure jne. Väga energiasäästlik, vaikne ja isepuhastuv. Tootlikkus: 8500 m³/h.

Kirjeldus

Tööstuslik õhupuhastaja ja keevitussuitsu eemaldaja CellFlow 8500 SC

See on õhupuhasti tööstuskeskkondadesse, kus õhus on palju peenosakesi, ehitustolmu, kiude, õietolmu, keevitusaure jne. Väga energiasäästlik, vaikne ja isepuhastuv. Tootlikkus: 8500 m³/h.

Tööstuslik õhupuhastaja

LightAir CellFlow tööstusliku seeria Ind8500 lae seade

Kõrgeima kvaliteediga õhupuhasti rasketes oludes

See on õhupuhasti tööstuskeskkondadesse, kus õhus võib olla palju peenosakesi, ehitustolmu, kiude, õietolmu või keevitusaure.

Õhupuhastaja aitab luua tervislikumat töökeskkonda, vähendades haiguspuhkust kuni 20% ja vähendades tootmiskadu.

Hea siseõhu kvaliteet toob kaasa suurema tootlikkuse, vähem haiguspäevi ja töötajate voolavuse vähenemist. Puhas ja tolmuvaba keskkond hõlbustab ka keskkonna- ja terviseeeskirjade järgimist.

Kui tolm masinatesse satub, tähendab see sagedasemat hooldust ja võib-olla isegi seisakuid tootmisliinidel. Puhtama õhuga ruumides võib see vähendada tööseisakuid, mis säästab aega ja raha.

Madal energiatarve ja äärmiselt vaikne

Õhupuhastaja põhineb LightAiri patenteeritud CellFlow tehnoloogial, tootlikkusega 8500 m³/h ja eemaldab osakesed kuni PM 0,05-ni. Seadme isepuhastus on standardvarustuses, muutes selle õhupuhasti enam-vähem hooldusvabaks.

Õhupuhastaja on väikese energiakuluga, äärmiselt vaikne ja filtrit tuleb vahetada vaid iga 18 kuu tagant. See muudab selle säästlikuks nii ettevõttele kui ka keskkonnale.

Õhuvool (max) 8500 m³/h
Helitase, maksimaalne. 48 dB(A)
Energiatarve 165W
Kõrgus 60 cm
Laius 135 cm
Sügavus 95 cm
Kaal 62 kg
Sertifikaadid Sertifitseeritud Intertek Groupi poolt vastavalt standardile ANSI/AHAM AC-1-2015. Tööstusharu juhtiv 98% järelejäänud CADR, testitud vastavalt ind. Standard GB/T 18801-2015 (CCM).
Kumulatiivne puhas mass (CCM) P4
Soovitatav filtrivahetus (kuud) 18
HEPA klass H14 tase ja PM0,1 99,99%

 

220909 CellFlow Industrial Ceiling product sheet Ceiling

Rootsi LightAir toodab õhupuhastajaid, mis on väga tõhusad, vaiksed ja kaasaegse ainulaadse disainiga. LightAiri õhupuhastid sobivad kodudesse, ettevõtetesse, koolidesse, eelkoolidesse ja muudesse sisekeskkondadesse.

LightAiri õhupuhastaja eemaldab õietolmu, suitsu, allergeenid, bakterid, viirused, hallitusseente eosed, bakterid jne

90% kõigist õhus leiduvatest osakestest on väiksemad kui PM0,1. Need osakesed on tervisele kõige kahjulikumad ja neid on kõige raskem eemaldada. LightAiril on ainulaadsed tehnoloogiad, mis vähendavad tõhusalt õhu väikseimaid osakesi kuni PM0,007 suuruseni (nanoosakesed), mida on tavalistes filtrites raske kinni püüda.

LightAir toodab nii ionisaatoreid kui ka õhupuhastajaid, mille filtrid saab asetada põrandale või riputada lakke.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!