Sorptsiooni kuivati Meaco DD8LZ

429.00 km-ta 357.50

Meaco Zambezi

Mitmete testide võitja ja madalate temperatuuridel toimiv sorptsiooni kuivati.

Meaco Zambezi õhukuivati on sorbtsioonitehnoloogiaga. Enamik õhukuivateid on konstrueeritud kompressoritehnoloogia abil, ehk seadmed töötavad 15+ kraadi juures. Madalamatel temperatuuridel muutub kompressor õhukuivati äärmiselt ebaefektiivseks, see võtab palju energiat ja oht, et seade jäätub. Kuivatil on suur eelis, ka 0 kraadi juures töötab seade suurepäraselt. See tähendab, et see sobib hästi paati, haagissuvilatesse, caravanautosse, garaaži, laoruumi ja keldrisse. Sorptsioonitehnoloogia tähendab ka seda, et õhuniisutaja müratase on madal, mistõttu sobib see hästi kodudesse, pesuruumidesse, kuivatusruumidesse, dušširuumi ja vannituppa.

Õhukuivati rent

(Rendi hinnale lisandub käibemaks)

Nädal     

49€

Üks kuu               

89€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

39€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

29€

Kuu hind kolme aastase lepinguga           

28€

Kirjeldus

Sorptsiooni õhukuivati Meaco DD8LZ

Meaco DD8LZ on sorptsioonitehnoloogiaga õhukuivati. Enamik õhukuivateid on konstrueeritud kompressoritehnoloogiaga, mis töötavad üsna hästi temperatuuril alates umbes 15 kraadist ja üles. Madalamal temperatuuril muutuvad kompressori õhukuivatid äärmiselt ebaefektiivseks, nad kulutavad palju energiat ja oht, et seadmele tekib jää. Sorptsiooni kuivati suur eelis säilitades samal suure võimsuse alla nulli kraadise temperatuuri. See tähendab, et see sobib hästi paatidesse, haagiselamutesse, haagissuvilasse, garaažidesse, panipaikadesse, pööningutele ja keldritesse. Sorbtsioonitehnoloogia tähendab ka seda, et õhukuivatil on madal müratase, mis tähendab, et see sobib hästi ka kodudesse, pesuruumidesse, kuivatusruumidesse, dušidesse ja vannitubadesse.

DD8LZ-l on pesupesemisprogrammid – pesumaja +.
Pesumaja + on spetsiaalselt Meaco välja töötatud spetsiaalne programm, et pakkuda pesuruumides ja kuivatusruumides parimat efekti. Kondensatsiooni, niiskuse ja hallituse probleemide üks levinumaid põhjuseid on see, et kuivatate riideid siseruumides. Riiete niiskus aurustub ja kondenseerub kõigil külmadel pindadel, kus tekivad hallituse ja niiskuse kahjustused. Kõiki õhukuivatajaid saab kasutada riiete kuivatamiseks, kuid mõned saavad paremini ja odavamalt kui teised. Küsige oma emalt, kuidas riideid kõige paremini kuivatada, ja ta annab vastuse, et peaksite need kuumal suvepäeval vähese tuulega õue riputama. Meaco üritab neid tingimusi jäljendada. DD8LZ-l on võimsa õhuvoolu loomiseks eriti võimas ventilaator. See võimaldab õhul niiskust kiiremini välja tõmmata. Lisaks on sellel nutikas siiber, mis kontrollib õhuvoolu mitte ainult ülespoole, vaid ka külje poole. Kui teised õhukuivatid lülituvad välja alles siis, kui niiskus on kadunud, tunneb DD8LZ ventilaatori kiiruse ja siibri reguleerimiseks kogu kuivamisaja jooksul ruumi niiskust. DD8LZ-s asuva nutika andurisüsteemi abil saate riideid võimalikult kiiresti kuivatada koos võimalikult väikese energiatarbimisega.

Kui võrrelda kuivateid, annab DD8LZ teile sama häid tulemusi, kuid oluliselt väiksema energiatarbega.
Paljudel õhukuivatitel on taimer, kus see teatud aja möödudes välja lülitub. DD8LZ-l on taimer, mis teeb palju enamat. DD8LZ-l on sisseehitatud kell ja võite lasta õhukuivati ​​välja lülitada teatud ajal, kuid võite selle ka teatud ajal sisse lülitada. Saate programmeerida õhukuivati ​​töötama ainult kindlatel kellaaegadel. See võib olla kasulik paljudes erinevates olukordades. Võib-olla soovite, et õhukuivati ​​oleks magama minnes välja lülitatud, kuid soovite, et see käivituks siis, kui olete magama jäänud. Võib-olla on teil liiga väikesed kaitsmed ja te ei saa samal pistikupesal korraga rohkem seadmeid kasutada. Siis saate DD8LZ käivitada, kui pesumasin on valmis. Kui teil on katusel päikeseenergiat, saate oma DD8LZ-ga sõita, kuna elekter on tasuta. DD8LZ on maailmas oma klassi esimene õhukuivati, mis taimeriga selliseid funktsioone pakub.

Meaco Control 20+:
DD8LZ võtab kontrolli, kui teete vea. Energia säästmiseks on õhukuivatis sageli seatud madalaimale võimsusele. Paljudel juhtudel on selline õhukuivati ​​paadis, suvilas, haagissuvilas, keldris või garaažis. Need on kohad, kus te iga päev ei viibi ja siis ühendate ilmselt õhukuivatiga vooliku, et vesi saaks läbi põranda äravoolu või muu väljalaskeava välja voolata.
Aga mis juhtub, kui õhuniiskus suureneb või temperatuur varieerub suuresti? Tekib kondensaat ja õhuniiskus suureneb. Seejärel olete seadnud oma õhukuivati ​​madalale võimsusele, mis ei suuda praeguse niiskustasemega toime tulla. Kui DD8LZ need muutused tuvastab, võtab õhukuivati ​​automaatselt kontrolli alla. Meaco Control 20+ töötab nii, et kui õhuniiskus jõuab teie valitud seadistusest 20% kõrgemani, on ilmselgelt midagi valesti. Seejärel alustab DD8LZ täielikku mõju nii ventilaatorile kui ka kuivatamisele, kuni olukord on kontrolli all. Kui tase on jälle normaalne, naaseb masin tavapärasesse kasutusse.

Teine hea omadus on see, et õhukuivati ​​lülitub automaatselt samale töörežiimile, kui toide pärast elektrikatkestust taastub. See on eriti oluline, kuna teil puudub igapäevane ülevaade õhukuivatist, nt. paadis, kämpingus, suvilas, garaažis või panipaigas.
DD8LZ-l on digitaalne ekraan:
DD8LZ-l on ekraan, kus saate alati näha ruumi ja õhuniiskust ruumis, kus õhukuivati ​​asub. Siin saate ka valida, millise niiskustaseme juures soovite õhukuivatit. Saate juhtida taimerit, õhuvoolu ja mitmesuguseid muid funktsioone.
DD8LZ-l on ainulaadne funktsioon Meaco Control Logic:
Meaco Control Logic abil saate õhku kuivatada, ilma et oleks vaja rohkem energiat kui vaja. Õhuniisuti jälgib pidevalt niiskust teie valitud niiskustaseme suhtes. Kui tase on saavutatud, lülitub masin täielikult välja. See tähendab, et nii kuivatamisprotsess kui ka ventilaator peatuvad, mis säästab elektrit, aga ka pikendab tööiga, kui töötundide arv hoitakse minimaalsel tasemel.
Laste turvalisus:
võite aktiveerida lapseluku, tagamaks, et lapsed ei muudaks õhukuivati ​​seadeid

Lõpuks: Meaco DD8LZ on testitud paljudes ametiajakirjades ja muudes väljaannetes. DD8LZ on saanud selliseid ülevaateid nagu Best in test, Best Buy, Good result, Best dehumidifier. Meaco on Suurbritannia kaubamärk, mis töötab kitsa tootevalikuga, kuid keskendub detailidele ja suurele jõudlusele. Meaco ostes teate, et saate hea toote, mida kinnitavad paljud positiivsed testitulemused. Meaco DD8LZ on testides parim!

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!