Allahindlus!

Soojuskiirgur ripplagedele

201.00 km-ta 167.50

PION Amstrong infrapuna kiirgur ripplagedele

Spetsiaalse lagede infrapunakütteseadmete seeria PION Armstrong on mõeldud tänapäevaste Armstrongi ripplagedega ruumide soojendamise korraldamiseks. Need kuuluvad kassetttüüpi ja on mugavalt paigaldatavad ripplaega aladele, mis vajavad põhi- või lisakütet. 

Kirjeldus

PION Amstrong infrapuna soojuskiirgur ripplagedele

Spetsiaalse lagede infrapunakütteseadmete seeria PION Armstrong on mõeldud tänapäevaste ripplagedega ruumide soojendamise korraldamiseks. Need kuuluvad kassetttüüpi ja on mugavalt paigaldatavad ripplaega aladele, mis vajavad põhi- või lisakütet. 

Peamised soojuskiirguri eelised

  • Esmane või sekundaarne küte
  • Vastupidavus pingelangusele kuni 400 V
  • Müra ja lõhna ei eralda
  • Lihtne kasutada

Spetsiaalse lagede infrapunakütteseadmete seeria PION Armstrong on mõeldud tänapäevaste ripplagedega ruumide soojendamise korraldamiseks. Need kuuluvad kassetttüüpi ja on mugavalt paigaldatavad ripplaega aladele, mis vajavad põhi- või lisakütet.

Nagu kogu efektiivsete PION klaasist infrapunaküttekehade rida, iseloomustab Armstrongi lagi IR-küttekehasid kõrge töökindlus, löögikindlus ja pikk probleemivaba töö. Selle seadme eripäraks on seadme kõrge tootlikkus (efektiivsus kuni 97%) minimaalse energiatarbe ja vaikse töötamisega.

Armstrongi kütteseade on vastupidav juhusliku elektrikõikumise ja mehaanilise koormuse eest ning talub ka ümbritseva õhu temperatuuri muutusi vahemikus -50 kuni 400 kraadi. Seade sobib suurepäraselt nii kontoriruumidesse kui ka kooli- ja lastehoiuasutustesse, kus see sobib ideaalselt interjööri ja muutub Armstrongi ripplagedel peaaegu nähtamatuks.

Eksperimentaalselt on tõestatud, et kõige ratsionaalsem ja mugavam on siseruumides ning osaliselt avatud ruume soojendada infrapuna soojuskiirguri tüüpi laesoojenditega. Laeklaasküttekehad Pion Thermo Glass on täiustatud kütteseadmete sari, mille küttekeha on valmistatud ülitugevast termilisest klaasist, mis on kaetud spetsiaalse koostisega energiaga metallioksiididest.

 Pealkiri Värv  Võimsus (W) Mõõdud (mm)   Kaal (kg)  Vedrustuse kõrgus (m)

Köetav ala:Talv/ kevad,sügis,suvi

 
   Valge  600 590x590x18  4.4 2,2 – 3,5 06-12 m2

 

Amstrong soojuskiirgur

Infrapunakiirgus (lühendatult IR) on elektromagnetiline kiirgus, mille lainepikkus on nähtava valguse omast pikem, kuid väiksem kui mikrolainekiirgus. Ainevahetusprotsesside kõrvalsaadusena tekitab meie keha kude soojust, mis eraldub peamiselt infrapunakiirguse kujul. Seetõttu on näiteks infrapunakaamerate abil võimalik öösel inimkeha näha. Üldiselt on iga keha, mille temperatuur on absoluutsest nullist kõrgem, infrapunakiirguse allikas. Infrapunakiirte omadused on põhjused, miks võime päikesest tulevat soojust tunda isegi külmadel talvepäevadel.

Igal aastal kogeme huvitavat paradoksi: kui oleme talvel ruumis, mille õhutemperatuur on umbes 18 ° C, peame panema kampsuni, et meil poleks külm. Suvel saame aga T-särgis sama temperatuuriga toas olla vaid ilma külma tundmata. Kuidas see võimalik on? Tänu infrapuna energiale! See soojendab meie ümber olevaid esemeid, mis omakorda edastab soojuse järgmistele objektidele, sealhulgas meie kehadele.

Infrapunakiirgus kannab soojust edasi. Kohtume temaga iga päev, kui tunneme päikese soojust, tuld, radiaatoreid või kuuma kõnniteed. Meie naha kuumustundlikud närvilõpmed võivad eristada keha sisetemperatuuri ja naha välistemperatuuri.

Infrapunakiirgust neelavad ruumis olevad objektid ja need kiirgavad seejärel soojust tagasi ruumi. Need kiired imenduvad nahasse ja tungivad inimkehasse. Teisest küljest jahutab keha, mis on ainevahetusprotsesside tagajärjel soojusallikas, infrapunakiirgust eraldades. Kui neelduva ja kiirgava infrapunakiirguse vahel on tasakaal, tekib termilise mugavuse tunne.

Need infrapunakiirte omadused mängisid kindlasti rolli, kui NASA töötas välja kosmoselennu ajal kiirguskiirguse tootmiseks materjale. Selliseid materjale kasutatakse ka haiglates, kui on vaja enneaegseid lapsi soojendada.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!