Soojuskiirgur ülitugevast termilisest klaasist ThermoGlassPion

390.00590.00

Lagede klaasküttekehad Pion Thermo Glass Ceramic on täiustatud kütteseadmete sari, mille küttekeha on valmistatud ülitugevast termilisest klaasist, mis on kaetud spetsiaalse metallikoksiidide energiakompositsiooniga.

Puhasta
Tootekood: - Kategooriad: ,

Kirjeldus

Lagede klaasküttekehad – infrapuna soojuskiirgur Pion Thermo Glass Ceramic on täiustatud kütteseadmete sari, mille küttekeha on valmistatud ülitugevast termilisest klaasist, mis on kaetud spetsiaalse metallikoksiidide energiakompositsiooniga.

Peamised soojuskiirguri eelised

  • Esmane või sekundaarne küte
  • Vastupidavus pingelangusele kuni 400 V
  • Müratu ja lõhna eraldamata
  • Kõrge kaitseaste, ei karda esipinnal niiskust
  • Lihtne kasutada
  • Kompaktsed mõõtmed

Pildiotsingu thermoglass cheramic tulemus

 

Eksperimentaalselt on tõestatud, et kõige ratsionaalsem ja mugavam on siseruumides ning osaliselt avatud ruume soojendada infrapuna soojuskiirguri tüüpi laesoojenditega. Laeklaasküttekehad Pion Thermo Glass on täiustatud kütteseadmete sari, mille küttekeha on valmistatud ülitugevast termilisest klaasist, mis on kaetud spetsiaalse koostisega energiaga metallioksiididest.

Sellel sarja kõigi klaasküttekehadel on väike kaal, moodne ja stiilne disain ning mugav kinnitussüsteem, mis tagab usaldusväärse kinnituse betoon-, puit- või kipsplaadist lagedele. Seadmeid iseloomustab vaikne töö, ökonoomne energiakulu (efektiivsus 97%), kõrge turvalisuse ja kaitse tase. Klaaskorpus talub rahulikult järske temperatuurimuutusi (vahemikus -50 kuni +400), juhuslikke lööke ja kuumale pinnale langevat külma vett. Laeklaasist infrapunakütteseadet Pion Thermo Glass saab paigaldada vannituppa, basseini ruumidesse, veeparkidesse ja muudesse niisketesse ruumidesse – sellel on korpuse kõrge kaitse niiskuse eest (IP 54). Seeria sisaldab seadmeid võimsusega 400 kuni 1300 W, mis võimaldavad kütta ruume alates 4- 13 ruutmeetrit talvel või 8 ruutmeetrit – 26 ruutmeetrit kevadel ja sügisel.

Toode Energia tarve Pinge Küttekeha mõõtmed Netokaal Maht Soovitatav paigutuse kõrgus pinnast Kuumutatud ala: talv / sügis, kevad
PION termoklaaskeraamika-04 400 vatti 220 V 805x125x10 mm 1,9 kg 0,007 m³ 1,8 – 3,0 m 4/8 ruutmeetrit
PION termoklaaskeraamika-06 600 vatti 220 V 805x185x10 mm 2,9 kg 0,010 m³ 2,2 – 3,5 m 6/12 ruutmeetrit
PION termoklaaskeraamika-10 1000 vatti 220 V 805x295x10 mm 4,6 kg 0,015 m³ 2,5 – 3,5 m 10/20 ruutmeetrit

Infrapunakiirgus looduses.

Looduses on infrapunakiirgus üks olulisemaid soojusülekande vorme. Võtame näiteks päikese: päike tekitab hiiglasliku hulga energiat ja kiirgab seda energiat erinevatel lainepikkustel, mis sisaldavad muuhulgas ultraviolettkiirgust, nähtavat valgust ja infrapunakiirgust. Maapinda soojendatakse arvestataval määral päikesekiirte infrapunakiirgusega. Öösel maapind jahtub, eritades soojust taas infrapunakiirguse kujul. Sama võib täheldada infrapuna soojuskiirgurite osas. Terassile paigutatud soojuskiirgur soendab esemeid ja inimesi, kes seal viibivad, mitte aga asjatult õhku. Istumise kohad on meeldivalt soojad ja hubased.

KUIDAS KINDLAKS MÄÄRATA KONKREETSE RUUMI KÜTTEKEHA VÕIMSUS?

Küttekeha võimsus arvutatakse kahe parameetri alusel: ruumi suurus ja kütmise eesmärk (põhiküte või täiendav).

Üldine arvutamissüsteem on järgmine: 1 ruutmeetri kohta. 1 m ruumi vajab 100 vatti võimsust, kui kütteseade on põhisoojendaja, 50-60 vatti, kui lisakütteseade. See tähendab, et 1 kW kütteseade sobib ruumi peamiseks soojendamiseks, mille pindala on 10-11 ruutmeetrit, et säilitada kevadel ja sügisel mugav temperatuur ruumis 20–22 ruutmeetril. Kvaliteetse isolatsiooniga suudab kütteseade hoida majas temperatuuri +20 kraadi, isegi kui välistemperatuur jõuab – 20 kraadini. ThergmoGlass seadmed kannatavad temperatuuri -50 kuni +50.

Lisainfo

Kaal -
Mõõtmed -
Võimsus

1000W, 400W, 600W

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!