Rootsi õhukuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1

419.00 km-ta 349.17

Õhukuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1

Kuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1 on võimas, kasutajasõbralik ja stiilne õhukuivati, mis hoiab keldri lihtsalt kuivana ja maja heaolu. Sellel on kena ja sujuv disain ning kõrge õhuniiskuse vähendamise võime – koguni 40 liitrit päevas. Mahutab pinda kuni 80m 2 . Rootsi kaubamärk.

Kirjeldus

Õhukuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1

Kuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1 on võimas, kasutajasõbralik ja stiilne õhukuivati, mis hoiab keldri ja muud ruumid kuivana ning tagab hoone heaolu. Sellel on kena ja sujuv disain ning kõrge õhuniiskuse vähendamise võime – koguni 40 liitrit päevas. Mahutab pinda kuni 80m 2 . Rootsi kaubamärk.

Kuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1 pakub energiatõhusat õhuniisutajat, mis vähendab siseõhu soovimatut niiskust. Sisseehitatud hüdrostaat hoiab automaatselt optimaalse õhuniiskuse taseme. Niiske õhk imetakse sisse ja kondenseeritakse aurustisse.

Liigne niiskus juhitakse kanalisatsiooni või kogutakse kondensatsioonimahutisse. Seejärel suunab õhukuivati ​​tuppa nüüd kuiva ja kuumutatud õhku, luues seeläbi meeldiva sisekliima.

Võimas õhuniisutaja ruumides kuni umbes 80 ruutmeetrit. Sobib niisketes ruumides nagu pesuruum, vannituba, suvila ja kelder. Aitab hallitusest ja mädanikust eemal hoida.

Kuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1 mahuti on 7 liitrit, voolikut on võimalik ühendada ja vesi kanalisatsiooni juhtida.

KUIVATID VÄLDIVAD TÕHUSALT NIISKUSKAHJUSTUSI

Kas soovite oma kodu kaitsta niiskuskahjustuste eest? Innova pakub hoolikalt valitud valikut tõhusaid õhuniisutajaid, mis aitavad teil luua mugava ja tervisliku sisekeskkonna.

Tõhusad õhuniisutajad

Meie juures leiate kaasaegse disainiga õhuniisutajad, mis on paindlikud ja hõlpsasti paigaldatavad ning energiatõhusad ja vaiksed. Näiteks võib teie õhuniisutaja asetada pesuruumi, vannituppa või suvilasse.

Miks niisutada?

Sellised tegevused nagu pesemine, toiduvalmistamine, vannitamine ja duši all käimine koos tihedama isolatsiooniga aitavad tapeetidele, vaipadele ja muudele pindadele kondenseeruda. See võib põhjustada niiskuskahjustusi, hallitust ja kahjulike mikroobide kasvu. Innova energiasäästliku õhuniisutaja abil väheneb siseõhus soovimatu liigniiskus. Niiske õhk imetakse sisse ja kondenseeritakse aurustisse. Liigne niiskus juhitakse kanalisatsiooni või kogutakse kondensatsioonimahutisse. Seejärel suunab õhukuivati ​​tuppa nüüd kuiva ja kuumutatud õhku, luues seeläbi meeldiva sisekliima.

Innova õhuniisutajad on konstrueeritud nii, et neid saaks vajadusel paigutada igasse majapidamisse. Lülitage pesu kuivatusruumi või veenduge, et vannitoa rätikud oleksid alati kuivad, värsked ja ei hakkaks ebameeldivat lõhna eritama. Liigniiskus majas või liigne niiskus korteris, see ei ole enam probleem. Innova ja Arctus Fenja, mis on Rootsi kaubamärgid aitavad teil need probleemid lahendada.

Lisateavet meie erinevate õhukuivatite kohta saate teada, milline mudel sobib kõige paremini teie vajadustega.

 

 

Ainult siseruumides kasutamiseks:

  • Pind – sobib pindalaga kuni 130 m2
  • Kuivatusvõimsus – 40 liitrit päevas
  • Müratase – 41–46 dBA
  • Tööpiirkond – 12-35 ° C

 

Kuivati ​​INNOVA IGDH-40AU-1
Sisseehitatud kondensatsioonikogumismahuti abil saab ühendada ka äravooluvoolikuga, kus on äravool.
IP-klassi X0
võimsus täpsustatud temperatuuril 30 ° C / 27,1 ° C.
Heli tähistab helirõhutaseme
R410A “

Brands

 

 Innova

 mudel

 

 IGDH-40AU-1

 võimsus

 

 40 l / päev *

 Paagi maht

 

 7 L

 Võimsuse neeldumine W

 (Nominaalne * / max)

 570/700

 pinge

  V / Ph / Hz

 230/1/50

 Õhuvool m² / h

  (Madala / keskmise / kõrge)

 170/195/230

 tegevuspiirkond

 

 12-35 ° C

 Helirõhutase dBA

 (Madal / keskmine / kõrge) **

 41/43/46

 Helirõhutase dBA

 (Madala / keskmise / kõrge)

 51/53/56

 mõõdud

 KxLxD mm

 628x390x286

 kaal

 kg

 22

 külmaine

 

 R410A

 IP klass

 

 XO

* 30 ° C / 27,1 ° C

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!