Allahindlus!

Portatiivne konditsioneer Dolcecima Compact 8P

526.00 489.00 km-ta 407.50

Kompaktne, paindlik ja mobiilne õhukonditsioneer, mis jahutab pinda kuni 26 m 2 . Seadmel on õhukuivatusfunktsioon, mis sobib suurepäraselt kõrge õhuniiskusega päevaks. Varustatud kahe ventilaatoriga, millel on kaks kiirust ja seda saab kasutada ainult ventilaatorina.

Nädal     

73€

Üks kuu               

103€
   

Kirjeldus

Mobiilne kliimaseade Dolceclima Compact 8P

Kompaktne, paindlik ja mobiilne õhukonditsioneer, mis jahutab pinda kuni 26 m 2 . Õhukuivatusfunktsioon, mis sobib suurepäraselt kõrge õhuniiskusega päevaks. Varustatud kahe ventilaatori kiirusega ja seda saab kasutada ainult ventilaatorina.

Dolcecima Compact 8P kaasaskantav vahelduvvool

Mahutavus – konditsioneer Dolceclima Compact 8P jahutusvõimsus on 2,1 kW, pindala kuni 26 m 2 ja selle on A-energiaklass.

Ventilaatori režiimid – reguleeritavad kahel ventilaatori kiirusel või kasutamiseks ainult ventilaatorina. 

Vedelkristallekraan – Dolceclima Compact 8P  saab hõlpsalt juhtida vedelkristallekraani kaudu.

Niiskuse vähendamine – Dolceclima Compact 8P pole mitte ainult konditsioneerl, vaid töötab ka kuivatina, mis on suurepärane kõrge õhuniiskuse korral, võimsus kuni 1,8 liitrit tunnis.

Automaatrežiim – Dolceclima Compact 8P kaasaskantaval AC-l on automaatne töörežiim, mis reguleerib jahutamist vastavalt ümbritseva õhu temperatuurile, et optimeerida ja minimeerida energiatarbimist.

Paindlik mudel – Dolceclima Compact 8P on vaid 70 cm laiuse ja 35 cm laiusega kompaktne kliimaseade, mida on lihtne paigutada ja mis võtab vähe ruumi. Rattad võimaldavad hõlpsalt liigutada kuhu iganes soovite.

Kaugjuhtimispult – kuid kasutajasõbraliku kaugjuhtimispuldi abil saate hõlpsalt seadistada oma Dolceclima Compact Portable AC funktsioone.

Unerežiim – Dolceclima Compact 8P on puhkerežiimi funktsiooniga kaasaskantav vahelduvvool, mis tähendab, et parema heaolu tagamiseks tõstab see öisel ajal temperatuuri järk-järgult ja vähendab heli.

Turbo režiim – Dolceclima Compact 8P-l on turbofunktsioon, mis tagab maksimaalse ventilatsiooni kiiruse, mis tagab maksimaalse jahutuse.

R290 – Dolceclima Compact 8P omab looduslikku jahutusainet R290, millel on minimaalne mõju globaalsele soojenemisele (GWP = 3).

Heitõhuvoolik – kõigil kaasaskantavatel seadmetel on väljatõmbeõhuvoolik, mis tuleb läbi viia rõduukse või akna kaudu, kus kliimaseade eraldab sooja õhku.

Mudel   Dolcecima Compact 8P
Eseme number   01913
Maksimaalne jahutusvõimsus kW 2.1
Jahutuse nimivõimsus (PEER) kW 0,76
Külmutusagens, kogus   R290, 0,13 kg
Globaalse soojenemise potentsiaal kgCO2 ekv 3 GWP
Energiaklass külm A
Energia VF Hz 220-240-1-50
Niiskuse vähendamise võime l / h 1.8
Helirõhk dB (A) 47 kuni 52,5
Helivõimsus kuni dB (A) 63
Funktsioonid   jahe, ventilaator, õhuniisutaja
Tiiviku kiirus   2
Pult   Jah
Mõõdud (ilma pakendita) mm 345 x 355 x 703
Mõõdud (koos pakendiga) mm 390 x 400 x 880
Kaal (ilma pakendita) kg 22,5
Kaal (koos pakendiga) kg 26
Vooliku pikkus  mm 1500
Vooliku läbimõõt mm 150

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!