Allahindlus!

Õhupuhasti Coway Storm + niisutiga õhupuhasti Coway Aquaflow

1,189.00 km-ta 990.83

Coway AP-1516D

Ülivõimas ja väga vaikne ruumi õhupuhastaja, mis sobib ideaalselt kontorisse ja koju. Soovitatav allergikutele ja astmaatikutele. Taani, Rootsi ja Norra allergialiitude sertifikaat. Coway bränd on kvaliteetseim õhupuhastajate tootja. Kui soovid tõeliselt kvaliteetset õhku, siis vali Coway bränd.

 

Coway APMS-0815C

Coway õhupuhastraja õhuniisutaja APMS-0815C on ainulaadne õhupuhasti, mis mitte ainult ei puhasta õhku tõhusalt, vaid võib ka niiskust lisada ruumi, milles õhupuhasti on. Coway APMS-0815C on mõeldud peamiselt magamistubade jaoks, kuid sobib suurepäraselt ka teiste maja ruumide jaoks. Coway APMS-0815C teeb suurt vahet ka kontoris, kus sageli on probleeme halva õhukvaliteediga koos kuiva õhuga. 

Kirjeldus

Kui oled unistanud, et sinu kodus või kontoris oleks puhas õhk nagu looduses viibides, siis oled õiges kohas. Mõtle, et hommikul ärgates või kontorisse minnes on õhk puhas ja värske. Isegi väikesed lapsed magavad värskes õhus paremini, kui toas.

Coway õhupuhastaja

Milline on siis kasu, mida saab kõrge kvaliteediga õhupuhastaja olemasolust kodus või kontoris.

 • Mõtle, kui Sina ja Sinu pere või kolleegid ei pea sisse hingama õhus lenduvaid kemikaale, mis tekivad auto heitgaasidest või ruumi sisustusest ja ehitusmaterjalidest (liim, lakk, sünteetilised materjalid). Sa ju soovid süüa puhast toitu ja juua puhast vett, siis on ju loogiline, et tervislik oleks ka hingata puhast õhku, mida tarbime kõige rohkem.
 • Kas sa oled unistanud sellest, et pindadel oleks vähem tolmu, mis ladestub õhust ja koristamist.
 • Haiguste perioodil eemaldatakse õhust viirused ja bakterid – nii on sul väiksem võimalus haigestuda nakkushaigustesse. Rootsis tehtud katse näitas, et 22,5 % vähenes haiguspäevade arv katsegrupis (150 inimest), kes kasutasid Coway õhupuhastajat.
 • Õhupuhastaja eemaldab õhust allergeenid ja õietolmu. See aga tähendab allergikutele ja astmaatikutele palju (meeldivam keskkond. mugavus jne).
 • Kaitse oma lapsi ja loo neile kodus kindlustunne, et nende sisse hingatav õhk on puhas ja tervislik.
 • Loomulikult tahame me kõik, et meie töökohas ja kontoris ei oleks ebameeldivaid lõhnu, selle eest hoolitseb uue tehnoloogiaga aktiivsöe filter.
 • Meie ei näe, mis õhus lendleb, kuid õhupuhastil aga on silm, mis jälgib õhukvaliteeti ja töötab vastavalt sellele, mis aitab kokku hoida ka energiat – seade töötab aktiivselt siis, kui õhk on must ning minimaalses režiimis puhta õhu korral.
 • Vajadusel saab õhupuhastajat kasutada ka ventilaatorina, sest maksimaalsel ventilaatori kiirusel pannakse õhk mõnusalt liikuma ja palavaal suvepäeval on kontoris või kodus mõnus ja hea olla, sest välja puhutav õhk on ka puhastatud ja tervislik.
 • Loomulikult tahame, et meil oleks mõnus ja hea uni. Ka selle eest hoolitseb Coway õhupuhastaja.

 

Coway õhupuhastajate bränd – tutvu kindlasti

 

Coway on loodud just sulle, kui sa hoolid endast ja oma lähedastest.

Euroopa allergiauuringute keskuse ECARF poolt tunnustatud Coway Storm AP-1516D on allergialiitude poolt testitud ja sertifitseeritud Euroopa Allergiauuringute Fondi poolt. Kriteeriumid, mida nad kasutavad erinevate tooterühmade hindamiseks, on välja töötatud 15 juhtiva rahvusvahelise teadlase ja tehniku ​​sõltumatu nõuandekomisjoni poolt.

Võimas antiallergiline Coway Storm 1516D õhupuhastajat soovitavad astma- ja allergiaühendused.

Coway Stormi õhukvaliteedi indikaator – LED-indikaator (õhupuhastaja keskel olev valgusring) annab reaalajas teavet õhukvaliteedi kohta.

Intelligentne õhuvool – saate Coway Storm 1516D õhuvoolu reguleerida vertikaalselt üles, horisontaalselt ruumi keskele või vertikaalselt ja horisontaalselt. See tagab teile maksimaalse õhuringluse ja tõhusa õhu puhastamise.

 • Kiire puhastamise režiim – Coway 1516D Stormil on ainulaadne ja väga tõhus funktsioon, mis puhastab ja tsirkuleerib siseruumiõhku 10 minutit, mil õhupuhastaja suunab õhuvoolu erinevate ventilaatori kiiruste juures automaatselt ettepoole ja üles. Seda funktsiooni tasub kasutada, kui jõuate koju ja soovite kiiret, värsket ja tõhusat õhu puhastamist.
 • Touch Control – Coway Stormil on valgustatud puutetundlikud juhtelemendid, et juhtida kõiki õhupuhasti funktsioone, mis on hügieenilised, antiallergilised ja usaldusväärsed.
 • Automaatrežiim – ventilaatori kiirus reguleeritakse automaatselt vastavalt hetkelisele õhukvaliteedile. Soovitame alati, et Coway 1516D Storm oleks automaatrežiimis – kõige ökonoomsem ja praktilisem tulemus.
 • Automaatrežiimis reguleerib valgusandur seadme tööd, kui valgus on vähene, lülitab seade ennast öörežiimile. Kui valgus taastatakse, siis lülitub seade 5 minuti jooksul  tavapärasesse automaatrežiimi.
 • Öörežiimis lülitub ventilaator äärmiselt vaiksesse töörežiimi, mis tähendab, et seadet on võimalik paigutada magamistuppa, ilma et see häiriks ööund. Unerežiim on hea lahendus neile, kellel on allergilised või muud hingamisteede probleemid ja vajavad kogu päeva jooksul puhast õhku.
 • Seadet võimalik hääletusse režiimi lülitada ka päeval, kui on vajadus vaikuseks – õppimine, lugemine, lapse lõunauinak või muu selletaoline tegevus.
 • Taimeri funktsioon – Coway Stormi on võimalik seadistada 1, 4 või 8 tundi, seejärel lülitub seade välja.
 • Automaatne õhupuhasti seiskamine – kui esipaneel eemaldatakse filtrite avamiseks, peatab Coway Storm automaatselt oma töö.
 • 4-astmeline filtrisüsteem – Coway Stormil on eelfilter, mis kogub suuremat tolmu ja karvakesi õhust.  Seda tuleks korrapäraselt puhastada ning see ei vaja vahetust. Eelfiltri taga on söefilter, mis eemaldab inimeste ja lemmikloomade naha helbed, õietolmu, hallituse eosed ja kõõma. Aktiivsöefilter granuleeritud kujul eemaldab lõhnad ja lenduvad kemikaalid, formaldehüüdi, mis tekivad siseruumis kasutatavatest materjalidest ja sisustusest. Samuti eemaldab see toidulõhnad ja puhastusvahenditest eenduvad kemikaalid. Anti FLU HEPA filter eemaldab õhust patogeensed viirused ja bakterid, sigaretisuitsu, mikrotolmu ja muud kahjulikud ained. Filtrid kestavad 6-12 kuud, sõltuvalt saaste osakaalust õhus.
 • Osakeste andur – Coway Stormil on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Kui seade töötab automaatrežiimis, reguleeritakse ventilaatori kiirust automaatselt vastavalt sellele, kuidas osakeste andur mõõdab õhu kvaliteeti. Osakeste anduri tundlikkust saab seadistada 3 režiimis (kõrge, keskmine või madal), kus keskmine on tehase vaikeseadistus.
 • Ökonoomne ja vaikne – võimsusega 10-65W (sõltuvalt ventilaatori kiirusest) muutub Coway Storm töö keskkonnasõbralikuks. Müratase on 21,6–48 dB (A), mis on väga hea.
 • Maksimaalne õhupuhastus – Coway Storm suudab oma võimsate ventilaatoritega töötada kuni 8,2 m³ õhku / minutis, mis vastab 492 m³ õhule / tunnis. Tavalise laekõrgusega (2,7 m) ruumis asendab õhupuhastaja 2 korda tunnis 100 m² põrandapinnaga siseruumi õhu. Ideaalne lahendus eramutesse ja ridaelamutesse.

 

Parim õhupuhasti

Õhupuhastaja kasutusala:

 • Kontoriruum
 • Eramu
 • Ridaelamu
 • Maja
 • Elutuba
 • Suurem magamistuba
 • Allergiku elu-/tööruum
 • Astmaatiku elu-/tööruum
 • Väikelastega pere
 • Vanemad inimesed
 • Tervisest hooliv inimene
 • Oma kodus turvalisust sooviv pere
 • Juuksur
 • Lasteaed
 • Kool
 • Haigla

ÕHUPUHASTAJA TEHNILISED ANDMED

Ruumi max suurus 100 m²
Maksimaalne õhuvool 492 m³ / h
Kõrgus 76,5 cm
Laius 41 cm
Sügavus 24 cm
Kaal 12 kg
Minimaalne helitase 21,6 dB (A)
Maksimaalne helitase 48 dB (A)
Maksimaalne tarbimine 45 W
Garantii 2 aastat

 

Coway õhupuhastraja õhuniisutaja APMS-0815C on ainulaadne õhupuhasti, mis mitte ainult ei puhasta õhku tõhusalt, vaid võib ka niiskust lisada ruumi, milles õhupuhasti on. Coway APMS-0815C on mõeldud peamiselt magamistubade jaoks, kuid sobib suurepäraselt ka teiste maja ruumide jaoks. Coway APMS-0815C teeb suurt vahet ka kontoris, kus sageli on probleeme halva õhukvaliteediga koos kuiva õhuga. 

Hoolimata kompaktsest konstruktsioonist suudab Coway AP-0815C puhastada õhuhulka kuni 270 m³ / tunnis. Ruutmeetri pindalaks ümberarvutatuna tähendab see, et tavalise lae kõrgusega umbes 56 m² suurusel elamispinnal saab see kogu õhku muuta kaks korda tunnis. Coway APMS-0815C suudab niisutada kuni 450 ml / tunnis ja sellel on veepaak, mis mahutab 2,3 liitrit vett.

Õhupuhasti ja niisutaja Coway APMS-0815C-l on kõik Cowayle iseloomulikud nutikad funktsioonid. Sellel on valgusandur, mis tähendab, et kui seade töötab automaatrežiimis, aktiveerub unerežiimi funktsioon automaatselt, kui ruumis lülitatakse valgustus välja ning seade töötab vaikses režiimis. Võite ka välja lülitada väikesed LED-id, mis näitavad töörežiimi seadme ülaosas. Unerežiimi funktsioon tähendab, et APMS-0815C sobib hästi ka magamistuppa või muudesse ruumidesse, kus peaks olema vaikne ja pime. Õhupuhasti annab alarmi, kui on aeg vahetada filter (HEPA-filter ja aktiivsöe filter). Lihtsa nupuvajutusega saate õhupuhasti all põlema hämara lambi. Selle lambiga luuakse ruumi meeleoluvalgustus.

Coway APMS-0815C on varustatud filtrikomplektiga, mis sisaldab eelfiltrit, lõhna eemaldamise filtrit, mis koosneb aktiivsöest graanulites ja ülitõhusast HEPA filtrist. Lisaks on kaasas niisutamiseks mõeldud filter. Selle filtrikombinatsiooniga elimineeritakse 99,5% kõigist õhus olevatest osakestest kuni 0,3 mikromeetrini (um). Õhuniisutaja kontorisse koos õhupuhastusega on ideaalne lahendus.

Niisutamise loob looduslik aurustussüsteem. Õhk imetakse õhupuhastisse ja tõmmatakse läbi kolme õhupuhasti filtri. Seejärel läbib kuiv ja puhas õhk niiske veefiltri ja õhk muutub loomulikult niiskemaks. Maksimaalne ruumi pind, mida õhupuhasti saab niisutada, on umbes 25 ruutmeetrit.

Õhuniisutaja HEPA filtriga Coway APMS-0815C – tootekirjeldus

Õhukvaliteedi indikaator – LED-indikaator annab reaalajas teavet õhu kvaliteedi kohta, vahetades 4 erinevat värvi.

Autorežiim – parim ja ökonoomsem töörežiim, kus ventilaatori kiirus reguleeritakse automaatselt valitseva õhukvaliteedi järgi.

Puhkerežiim – töötab automaatselt, kui APMS-0815C töötab automaatrežiimis. Kui ruum muutub pimedaks, reageerib õhupuhasti valgusandur ja aktiveeritakse unerežiim. Õhukvaliteedi indikaator kustub ja ventilaator läheb ülivaikseks. Puhkerežiim võimaldab õhupuhasti paigutada magamistuppa.

Hääletu režiim – valige see režiim ülivaikseks tööks ja lisaks tarbib õhupuhasti ainult umbes 5 W, mis on väga ökonoomne ja keskkonnasõbralik töörežiim.

Turbo režiim – valige see režiim suure efektiivsusega energia saamiseks, kui soovite õhku kiiresti ventileerida ja ringlema ning saada maksimaalset niiskust.

Automaatne seiskamine – kui esipaneel eemaldatakse, peatub APMS-0815C.

3-astmeline filtrisüsteem – Coway APMS-0815C-l on kolm filtrit, mis koos kõrvaldavad 99,5% kõigist osakestest kuni 0,3 mikromeetrini (µm). Eelfilter võtab kinni karva- ja tolmulestad ning seda ei pea asendama. Eelfiltri taga on aktiivsöe deodorantfilter graanulitena, mis kõrvaldab lõhnad, toidu, sigaretisuitsu, auto heitgaasid ja muud tüütud lõhnad. Kõige otsas on HEPA-filter.

Filtrivahetuse indikaator – APMS-0815C annab märku, kui on aeg aktiivsöe filter ja HEPA filter välja vahetada. Alarm lähtestatakse seadme ülaosas oleva lihtsa nupuvajutusega. Deodorandi ja HEPA filtrid tuleb tavapärase kasutamise ja uute filtrikomplektide korral välja vahetada umbes iga 12 kuu tagant

Osakeanduril – APMS-0815C on tundlik osakeste andur, mis mõõdab pidevalt ruumi õhukvaliteeti. Autorežiimis reguleeritakse ventilaatori kiirust automaatselt vastavalt sellele, kuidas osakeste andur õhukvaliteedile reageerib. Osakeanduri tundlikkust saab seadistada kolmes asendis (kõrge, keskmine või madal), kus keskmine asend on tehaseseade.

Osakeste andurit puhastatakse regulaarselt vastavalt juhistele.

Coway õhupuhastaja on  väga ökonoomne, ehk elektri tarbimine on  5-29 w.

Maksimaalne õhupuhastuse tase – APMS-0815C suudab õhutada maksimaalselt 270 m³ õhku tunnis.

Ümber ehitatud tavalise toaga lae kõrgus 240 cm, saab õhupuhastiga puhastada kogu õhu kaks korda tunnis elamispinnal, mis vastab ca. 56 m².

Article number                                                         APMS-0815C

Soovituslik ruumala                                                270 m³ / h

HEPA filter                                                                 jah

Kõrgus                                                                          515 mm

Laius                                                                          411 mm

Sügavus                                                                       272 mm

Kaal                                                                        10 kg

Noise level                                                                 kuni 58 dB

Energia tarve                                              5 – 29 W, 230V, 50Hz

Garantii                                                                    2 years

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!