<

Õhupuhastaja Coway 1009CH (303 m³/h)

359.00 km-ta 299.17

Coway 1009 CH on õhupuhastaja, mis sobib väiksemasse ruumi ja kontorisse. Segamatult põhjamaine disain, mis ei häiri ruumi interjööri, vaid teeb selle moodsaks ja mis kõige tähtsam, muudab õhu puhtaks, tervislikuks ja nauditavaks.

Õhupuhastaja rent

Rent sisaldab endas

Pro Air Heart teenus, on spetsiaalne hooldusteenus, mis pakub kliendile konsultatsiooni ja tootehooldust. Pro Air külastab teid “HEART teenuse” täitmiseks ettenähtud kuupäeval.

Mida siis oodata HEART teenuselt? (rendihinna sees)

Kui me tuleme Sinu koju või kontorisse, siis vahetame seadmel filtrid, puhastame seadme ning teeme professionaalse seadmega siseõhu mõõdistuse (õhusaaste, formaldehüüd ja niiskustase) ja vastame Sinu küsimustele. Kui järgmine hooldusaeg on saabumas, siis teavitame Sind ja lepime Sinuga aja kokku teenuse osutamiseks.

Hindadele lisandub käibemaks

Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi kulu (0,25 eurot km)

Nädal      

40€

Üks kuu               

62€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

30€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

28€

Kuu hind kolme aastase lepinguga           

23€

Kirjeldus

Õhupuhastaja Coway 1009CH

Coway 1009 CH on õhupuhastaja, mis sobib väiksemasse ruumi ja kontorisse. Segamatult põhjamaine disain, mis ei häiri ruumi interjööri, vaid teeb selle moodsaks ja mis kõige tähtsam, muudab õhu puhtaks, tervislikuks ja nauditavaks. Oma soodsa hinnaklassi poolest saab seadmetega katta ka suurema kodu, paigutades seadmed erinevatesse elutubasesse. Ideaalselt sobib magamistuppa ja kontorisse, kuna omab vaikuse režiimi, mis tagab seadme kvaliteetse ja inimese jaoks häirimatu töö.

Coway õhupuhastaja tuppa

Oled sa mõelnud, mida sina oma kodus või kontoris sisse hingad. Oma silmaga me seda ei näe. Seda saab mõõta ainult spetsiaalsete seadmetega. Kui juba kodus tolm langeb pindadele, siis võib juba kindlalt väita, et õhus on ka väiksemaid ja tervisele kahjulikke osakesi. Millist tulevikku soovid sina oma lastele. Olen kindel, et pakud neile võimmalikult puhast toitu ja soovid, et ka joodav vesi oleks puhas. Aga kuidas jääb sisse hingatava õhuga? Seda me ju tarbime kõige rohkem.

allergia

Coway õhupuhastuse seadmed kuuluvad maailma tippklassi ja järeleandmisi ei ole tehtud disaini, filtersüsteemi ega seadme enda töös. Iga seadme mudel läbi enne tootmisesse laskmist lugematuid arv teste, mis tagab kvaliteedi ja annab turvalisuse seadme soetamisel. Coway seadmed on pikaealised ja on abimehed pikkadeks aastateks teie elu ja tööruumides. Pro Air OÜ rendib  välja Coway õhupuhastusseadmeid. Täpsema info saamiseks kontakteeruge meiega.

Coway brändi tooted on Rootsi Astma- ja Allergiaühenduse ning Briti Allergiaühingu poolt tunnustatud. Õhupuhastaja Coway 1009 CH on taskukohane, tõhus ning kena disainiga õhupuhasti. Sisseehitatud kolmeastmelise filtrisüsteemiga eemaldab õhupuhastaja osakesi, nagu tolm, hallituse niidistiku osakesed ja spoorid ning sigareti suitsu, toiduvalmistamise lõhna, õietolmu ja palju muud, ning annab teile ja teie perele ööpäevaringselt puhta ja värske koduõhu. Maksimaalne tööpind 45 m².

Antiallergiline

Coway õhupuhastaja soovitus:

Swallow Label on Rootsi Astma- ja Allergiaühenduse enda märgis, mis on juhendab inimesi antiallergiliste toodete otsimise. Alates 1970. aastate keskpaigast on Rootsi Astma- ja Allergiaühendus välja arendanud nõuded märgise saamiseks. Swallow Lable märgistuse eesmärk on, et liikmed tunneksid end toodete valimisel turvaliselt. Soovitatavad tooted on märgistatud ametiühingu nime ja kaubamärgiga. Toode ei sisalda allergeene, parfüüme ega ärritavaid aineid.

ruumi õhupuhastaja
Õhupuhastaja koju

Ekspertrühm

Nõukogu koosneb meditsiini, keemia ja inseneriteaduse spetsialistidest. Ja vajadusel konsulteerivad nad teiste alade asjatundjatega. Lõplik hindamine ja soovitus põhineb uuringutel, olemasolevatel katsetel, mõõtmistel, tootja külastusel, tootekirjeldusel, teadusel ja kogemuslikel teadmistel. Kõikides töödes kasutatakse ettevaatuspõhimõtet. Kui toote sisu ja omaduste suhtes on kahtlusi, siis nõukogu tunnustust ei väljasta.

Coway õhupuhastaja omadused:

 • Energiaklass A
 • 3-astmeline filtrisüsteem – UFY-eelfilter eemaldab nähtavaid osakesi, lõhnaeemaldusfilter imab lõhnu ja HEPA-filtrer viiruseid, baktereid ja palju muud. Kõiki filtreid saab puhastada, mille tulemuseks on madalad tegevuskulud.
 • Filtrid kõrvaldavad: UFY-eelfilter – töödeldud antibakteriaalsete materjalidega ja eemaldab suhteliselt suurt tolmu, õietolmu, hallitust, inimese ja lemmiklooma kõõma. Lõhnaeemaldamise filter – kõrvaldab toidu lõhna, mürgised kemikaalid ja ebameeldiva majapidamis lõhna. Puhastatav HEPA filter – suure jõudlusega HEPA filter eemaldab tõhusalt peenosakesed ja sigaretisuitsu, samal ajal kui orgaaniliste antibakteriaalsete materjalide funktsioonid kõrvaldavad baktereid, viiruseid ja hallitust.
 • Filtri vahetuse indikaator – Nutikas näitab, et see on filtri vahetamise aeg.
 • Saastuse indikaator – reostuse indikaatorlambi värv annab kohe nähtava märguande praeguse õhu kvaliteedi kohta.
 • Kolmesuunaline õhu sisse tõmme – lihtsustab õhuringluse maksimeerimist.
 • Õhuvoolu juhtimine – neli ventilaatori kiirust, et saaksite seada soovitud kiiruse.
 • Vaikne režiim – kõrge efektiivsusega õhupuhastus vaikse tööga
 • Automaatne režiim – reguleerib õhu puhastamist automaatselt läbi tuvastatud õhukvaliteedi.
 • Ökonoomne – säästev HEPA filter, millel on pikad filtrivahetamise tsüklid.
 • Disain – kompaktne ja kaasaegne õhupuhastaja.

Õhupuhastaja kasutus:

 • õhupuhastaja magamistuppa
 • õhupuhastaja elutuppa (väiksem)
 • õhupuhastaja lastetuppa
 • õhupuhastaja kööki
 • õhupuhastaja korterisse
 • õhupuhastaja kontorisse

ÕHUPUHASTAJA TEHNILISED ANDMED

Mudel

AP1008CH

Maks. tööala

63 m² suurune

Maksimaalne õhuvool

303 m³ / h

Faas

1 faas

Kõrgus

65,5 cm

Laius

35,3 cm

Sügavus

20,3 cm

Kaal

5,9 kg

Mõju

44 vatti

madalaim müratase

dB (A) 22

Maksimaalne müratase

dB (A) 49

Elektrienergia tarbimine

38 W

Garantii

2 aastat

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulge menüü
×
×

Ostukorv