Allahindlus!

Õhukuivati koju ARCTUS FENJA 10 (10l päevas)

251.00 km-ta 209.17

Soodne õhukuivati Arctus Fenja 10 on kompaktne, kuid väga efektiivne õhuniiskuse koguja väiksematele või keskmise suurusega ruumidele.

Enim ostetud Rootsis ja Soomes.

Õhukuivati rent

(Rendi hinnale lisandub käibemaks)

Nädal 39€
Üks kuu 49€
Kuu hind üheaastase lepinguga 32€
Kuu hind kahe aastase lepinguga 28€
Kuu hind kolme aastase lepinguga 24€

Laost otsas

Kirjeldus

Õhukuivati koju Arctus Fenja 10

Õhukuivati sobib neile, kellel on keldriga maja, pesuruumi omanikele või pesuruumi kasutajatele, kes lihtsalt tahavad kiiresti ja energiatõhusalt kuivada oma niisket ruumi. Õhukuivati Arctus Fenja 10 sobib väiksesse või keskmisesse ruumi. Arctus Fenja on sobilik õhukuivati koju ja vajadusel kontorisse või väiksemasse keldrisse ning pesukuivatamise ruumi. Oma kena disaini ja funktsionaalsuse poolest on võitnud Rootsis ja Soomes inimeste südamed ning on üks enim kasutatavaid  ja parim õhukuivati, mis sobib igasse majapidamisse.

Õhukuivati kasutusala

Kuivati Arctus Fenja 10 on kompaktne, kuid väga efektiivne õhuniiskuse koguja väiksematele või keskmise suurusega ruumidele. See sobib keldrisse, garaaži või hoiuruumide kasutajatele. Kui elate korteris või majas ja soovite oma riideid kuivada, teeb Arctus Fenja 10 teie jaoks parima töö.

Õhukuivati kasutamine

Arctus Fenja 10-l on lihtne kasutajaliides, mis võimaldab lihtsat juhtimist ja arusaamist seadme tööst ja kasutusest.  Õhukuivati koju või õhukuivati korterisse on just Arctus Fenja,  oma lihtsa konstruktsiooniga muudab see veepaagi tühjendamise väga lihtsaks ilma vee väljavooluta. Õhukuivati kompaktsuse poolest on teda lihtne liigutada, mis teeb seadme kasutuse äärmiselt lihtsaks. Arctus Fenja 10 on võimalik kasutada pidevaks äravooluks kanalisatsiooni läbi voolikuühenduse (voolik pole kaasas). Arctus Fenja 10 on konstrueeritud puhastama õhku läbi kuivatis oleva filtri, mis parandab õhu kvaliteeti ruumis. Filtrit on kerge puhastada ja veega pesta.

Sobivus:

Sobib pindadele kuni 40 m2 .
Mõeldud kasutamiseks siseruumides
Kuivatab õhku –  kuni 10L päevas
Võimsus: 220W ± 15% 30° juures ja 80% RH
Restart – Automaatne Restart
Erinevad õhukuivatuse režiimid
Taimer – Säti õhukuivati töötama sulle sobival ajal
Ventilaator – Mitu ventilaatorirežiimi parima tulemuse saavutamiseks
Kergesti puhastatav õhufilter
Ühendusvoolik – Valmisolek kanalisatsiooniga ühendamiseks
Auto-stopp seadme turvalisuseks

ÕHUKUIVATI ARCTUS FENJA 10 TEHNILISED ANDMED

Mudel    Fenja 10

Kogumispaagi maht 1.9 L

Maksmum õhuvool 100 m3 / h

Nominaalvõimsus 30° kraadi ja 80% RH 220W ± 15%

Kõrgus    47.6 cm

Laius 29.0 cm

Sügavus 20.1 cm

Kaal 9.7 kg

Puhastatav filter

Müra (Min) 34 dbA

Müra (Max) 46 dbA

Töötemperatuur 5 ° C-35 ° C

Garantii 2 aastat

Siseruumide niiskus ja sellega kaasnevad probleemid

Siseõhu niiskus kondenseerub kergesti konstruktsioonide pindadel või pindade sees, mistõttu hallitusseen kasvab soodsa keskkonna mõjul, e liigniiskuse juures. Ninng võib põhjustada inimestele ja hoonele või ruumi sisustusele tõsiseid kahjustusi. Õhukuivati ​​välistab liigse niiskuse ning seeläbi tekkivaid kahjustusi ja kiirendab näiteks oluliselt pesu kuivatamist. Samuti eemaldab pesu kuivatamisel õhku levivat pesupulbri või pesuaine mikroosakesi, mis on väga oluline tervislikust seisukohast. Eriti kui kodus on väikelapsed, vanemad inimesed, allergik või astmaatik, kes kuuluvad just õhusaaste riskigruppi.

Kui ventilatsioonist ei piisa niiskuse eemaldamiseks, jääb niiskustase kõrgeks ning võib tekitada probleeme. Õhukuivatid kasutatakse nt. majapidamise ruumides, vannitubades, keldrites, garaažides, puhkemajades, haagiselamutes, korterites, eramutes ja paatides. Piisab vaid elektri olemasolust ja parim kuivati Arctus Fenja 10 ongi töövalmis.Õhukuivati ​​töötab samal põhimõttel nagu soojuspump või külmik. Niiske õhk jahutatakse, kui õhk viiakse läbi õhukuivati. Jahutusprotsessis kondenseerub õhuniiskus veepiiskadeks, mis kogutakse sisseehitatud veepaaki või juhitakse vooliku abil äravoolu.

Protsessi käigus viiakse vee soojus õhku, mille tulemuseks on umbes 4-8 ° C kõrgune temperatuuri tõus ning mis suunatakse tagasi ruumi. Niisiis on kuivati ​​kasutatav ka sooja õhu tekitajana.

Nagu teada, on suhtelist õhuniiskust mõjutavaid tegureid palju. Majapidamise ja pereliikmete jaoks võivad probleeme tekitada nii liigniiske kui ka liigkuiv õhk, seepärast on soovitatav õhuniiskuse tasemel kodus silma peal hoida ja seda võimaluse korral reguleerida, kas siis õhukuivati või loodusliku külmaauru õhuniisutajaga.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!