Allahindlus!

Sorptsiooni kuivati Meaco DDL8J

319.00 km-ta 265.83

Meaco Zambezi DD8LJ

Mitmete testide võitja ja madalate temperatuuridel toimiv sorptsiooni kuivati.

Meaco Zambezi õhukuivati on sorbtsioonitehnoloogiaga. Enamik õhukuivateid on konstrueeritud kompressoritehnoloogia abil, ehk seadmed töötavad 15+ kraadi juures. Madalamatel temperatuuridel muutub kompressor õhukuivati äärmiselt ebaefektiivseks, see võtab palju energiat ja oht, et seade jäätub. Kuivatil on suur eelis, ka 0 kraadi juures töötab seade suurepäraselt. See tähendab, et see sobib hästi paati, haagissuvilatesse, caravanautosse, garaaži, laoruumi ja keldrisse. Sorptsioonitehnoloogia tähendab ka seda, et õhuniisutaja müratase on madal, mistõttu sobib see hästi kodudesse, pesuruumidesse, kuivatusruumidesse, dušširuumi ja vannituppa.

Õhukuivati rent

(Rendi hinnale lisandub käibemaks)

Nädal     

49€

Üks kuu               

89€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

39€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

29€

Kuu hind kolme aastase lepinguga           

28€

Kirjeldus

Sorptsiooni õhukuivati Meaco DDL8J

Mitmete testide võitja ja madalate temperatuuridel toimiv sorptsiooni kuivati.

Kelder on peaaegu alati jahedam kui ülejäänud maja. Suvel võib see olla umbes 15 kraadi ja talvel kuni 5-10 kraadi, võib-olla isegi null kraadi. Suvel on keldris jahedam kui väljas, mis tähendab, et niiske ja soe õhk väljast kondenseerub keldri seintele ning on oht hallituse tekitamiseks kasvutingimuste loomiseks. Kompressori kuivati ​​lahendab probleemi tõenäoliselt suvel, kuna keldris võib temperatuur olla vahemikus 18-15 kraadi, kuid talvel muutub see energiavargaks ja teil on nõrk õhuniiskus. DD8L Junior ja sellel põhineva sorptsioonitehnoloogia abil saate aastaringselt ülitõhusa õhuniiskuse!

Paat ja telkimine – paadis, haagissuvilas või kemperis on teil samad probleemid nagu keldris, st kondensatsioon seestpoolt. Kompressori õhukuivatus ei talu talvisel säilitamisel madalaid temperatuure, seetõttu saab antud lahenduseks sorptsiooni õhuniisutaja, kuhu Meaco DD8LJ sobib ideaalselt.

Pesuruum – Meaco DD8L Junior on efektiivne isegi riiete kuivatamisel. Sellel on eraldi kuivatamise funktsioon riiete kuivatamiseks ja kuna see on nii vaikne, sobib see hästi ka väiksematesse korteritesse.

kuivati

Garaaž, töökoda ja laoruum – sellistes piirkondades nagu garaaž, laoruum või töökoda on rooste, niiskuse ja hallituse vältimiseks peaaegu alati vaja õhukuivatit. Sageli on ka nendes piirkondades madalad temperatuurid, mis teeb Meaco DD8LJ valikuks, kuna selle kõrge kasutegur on temperatuuril alla 15 kraadi kuni null. Meaco DD8LJ abil on auto, mootorratta, mopeedi või jalgratta ja isegi teie väärtuslike tööriistade roosteoht minimeeritud.

Kompressorkuivatiga võrreldes annab Zambezi teile sama häid tulemusi, kuid oluliselt väiksema energiatarbega.

maeco õhukuivati

Ionisatsioon Ei
Elektroonilised juhtimisseadmed Jah
Mahutavus 8 liitrit päevas
toiteallikas 230 V, 50 Hz
Humidistat Jah, elektrooniline
Helitase 39/43/48 dB (A) sõltuvalt valitud funktsioonist
   
Pidev drenaaž Jah, torud on pakendis kaasas
Ventilaatori kiirused Varieerub sõltuvalt valitud kuivamisfunktsioonist
veepaak 2 liitrit vooliku ühendamiseks pidevaks drenaažiks
Filtreeri Jah, seda ei pea asendama, kuna filtrit puhastatakse tolmuimejaga
Automaatne taaskäivitamine Jah, kui toide läheb, käivitub õhukuivati ​​toite taastudes automaatselt
Taimer Jah, selles valikus töötab õhuniisutaja kas 1, 2, 4 või 8 tundi ja lülitub seejärel automaatselt välja
töötemperatuurid 1-37 ° C, kompressori kuivati ​​vajab täisvõimsuseks vähemalt 15 kraadi
Energiatarve 30/330/650 W, see sõltub asukoha valikust. Kuivati ​​toimib ka küttekehana, kuna niiske õhu energia suunatakse ruumi tagasi
Mõõdud (WxDxH) 351x188x500 mm, integreeritud kandekäepide hõlpsaks transportimiseks, kui see pole kasutusel, siis see on kokku pandud

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!