Tippklassi külmplasma õhupuhastaja JONIX Steel 4c kuni 200m2

2,169.00 km-ta 1,777.87

Külmplasma õhupuhastaja JONIX Steel 4c

Kvaliteetne roostevaba teras ja kiire õhupuhastaja paigaldus

Kirjeldus

Külmplasma õhupuhastaja JONIX Steel 4c

Kvaliteetne roostevaba teras ja kiire õhupuhastaja paigaldus

Jonix Steel kõrvaldab bioloogilised ja keemilised saasteained ning lõhnad. Õhupuhastid mis tahes keskkonnaks, mis nõuab ruumides kõrgeid sanitaarstandardeid.
Tänu uuenduslikule tehnoloogiale on õhupuhastaja Jonix Steel ioniseeriv allikas, mis ei vaja täiendavat filtreerimist, muutes haldus- ja hoolduskulud äärmiselt madalaks.

Toode, mis tagab pideva desinfitseerimise isegi tegevuse ajal.

Biotsiidne toime ja saasteainete neutraliseerimine on mõõdetav pärast paari esimest kasutustundi. Seadme pidev töö takistab tegevuse käigus tekkiva bakteriaalse saastumise levikut.

Puhta õhuga elamine

Jonix Steel on õhu puhastamise ja saaste eemaldamise seade.  Puhasti kasutab külmplasma täiustatud tehnoloogiat bakterite, hallituse, viiruste, saasteainete ja lõhnade kõrvaldamiseks.

Puhasti loob kehale ideaalsed tingimused, tagades parimad õhu- ja pindade hügieenitingimused. See hoiab ära õhus levivate bakterite leviku ja võitleb selle vastu, vähendades inimeste ja protsesside saastumise ohtu.

Disain

Märkimisväärne mitmekülgsus ja erinevad kinnituslahendused võimaldavad seadet kohandada kõigis keskkondades.
Vastavalt vajadusele saab Steel seadmeid hõlpsasti kinnitada seinale (horisontaalses või vertikaalses asendis) ja lakke.
See on valmistatud Aisi 304 roostevabast terasest, mis on hügieeni- ja korrosioonivastaste omaduste tõttu kasutatav tehniline materjal ka operatsioonisaalides.

Tehnoloogia

MITTETERMILISE PLASMA VÄLJA TEKKINUD ÕHU DEKONTAMINERIMISEKS TÄIENDATUD OKSÜDEERIMISPROTSESS
Külm plasma on füüsikaline nähtus, mis tekib toatemperatuuril.
Plasma on ioniseeritud gaas, mis koosneb erinevatest elektriliselt laetud osakestest: orgaanilise ja keemilise päritoluga ioonidest, aatomitest ja molekulidest, mis põrkuvad üksteisega, tekitades oksüdeerivaid osakesi.

Õhupuhastusseadmeid Jonix Steel NTP tehnoloogiaga (mittetermiline plasma) kasutatakse õhu ja pindade desinfitseerimiseks ja saastest puhastamiseks, mis tahes keskkonnas, mis nõuab kõrgeid hügieenistandardeid.

JONIX STEEL  4 C
Materjal:  roostevaba teras
Mõõdud, mm:  320x400x260
Õhuvool, m3 / h:  160
Maks. ruumide suurus, m3:  500 või 200m2
Müratase: ≈40 Db Tootmisriik: Itaalia
Garantii:  24 kuud.

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!