Innova 2.0 12HP ELEC Inverter Monoblokk konditsioneer/soojuspump ilma välisseadmeta

2,980.00 km-ta 2,442.62

Ilma välisseadmeta konditsioneer Innova 2,0 12 HP

Innova 2.0 inverter 12HP on välisseadmeta õhksoojuspump (välisosa puudub)on asendamatu, kus tavalise seadme paigaldamine välisseadmega on võimatu, ebapraktiline, või keelatud.

Paigaldamisel ei pea kasutama sertifitseeritud töömeest.

Laost otsas

Kirjeldus

Innova 2.0 12HP ELEC Inverter Monoblock välisseadmeta kliimaseade/soojuspump

Pidev soojendamine isegi väga madalatel välistemperatuuridel

Konditsioneer

Kliimaseade Innova 2.0 12 HP ELEC

Nagu kõikidel soojuspumpadel, on ka välistemperatuuri langemisel soojuspumbal Innova 2,0 madalam soojusvõimsus, kuna külm välisõhk tähendab, et vähem soojust saab eraldada. Enamiku rakenduste puhul ei ole see probleem, sest on olemas mitmeid soojusallikaid või kuna ruum on kontaktis teiste soojendatud ruumidega.

Vähese soojusega ja/või eraldatud ruum, näiteks garaaž või aiamaja, on soojuspumba jaoks palju raskem soojendada, eriti kui pikemat aega on ruumid olnud soojendamata, nii et ruum ja kõik seinad ja materjalid on intensiivselt külmad. Madal välistemperatuur muudab soojuse väljastamise välisest õhust veelgi raskemaks.

Selliste rakenduste puhul on vaja luua ühtlane küttevõimsus isegi äärmiselt madalatel välistemperatuuridel.

Konditsioneer / soojuspump Innova 2.0 ELEC ühendab soojuspumba 1 kW elektrilise küttekeha, mis automaatselt lülitub sisse, kui välistemperatuur muutub väga madalaks.

Seetõttu võib 2,0 ELEC pakkuda soojusvõimsust vähemalt 2 kW, isegi välistemperatuuril kuni -7 ° C, energia neeldumisega 1 kW, mis on täielikult kooskõlas tavaliste majapidamiste toiteallikatega.

See muudab konditsioneeri sobivaks aastaringseks kasutamiseks ruumides, kus ainukese soojusallikana kasutatakse monoblokk-soojuspumpa.

Innova 2.0 inverter 12HP Elec on välisseadmeta konditsioneer / soojuspump, kus tavalise välisseadmega kliimaseadme paigaldamine on võimatu, ebapraktiline, kallis või keelatud.

Kliimaseadet Innova 2.0 12HP ELEC saab paigutada lihtsalt ja ilma STEK sertifitseeritud tehnikuta, mis teeb paigalduse odavaks ja samuti kiireks. Enam ei ole maja välisseinale tarvis välisseadet, mis rikub välisilmet ja on ebapraktiline.

Innova 2.0 ELEC kliimaseadet saab paigutada seinale erinevatele kõrgusele, mis võimaldab paigutust kohandada interjööri järgi. See muudab kliimaseadme mugavaks ja paigaldamisel paindlikuks. Konditsioneeri saab kasutada nii jahutamiseks, kütmiseks kui ka kuivatamiseks.

Kvaliteetsete komponentide kasutamise ja ulatusliku müra vähendamise tõttu on seade väga vaikne ja müratase on võrreldav välistingimustes kasutatavate standardsete kliimaseadmete tasemega. Sobib ideaalselt koju ja hotellituppa või miks ka mitte tervishoiuasutusse.

Kliimaseadet on lihtne juhtida juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi abil, aga ka nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu koos Innova App-iga, mis võimaldab teil seadet juhtida teisest ruumist või kus iganes on internetiühendus. Samuti on võimalik samaaegselt juhtida mitut seadet, näiteks kui seda kasutatakse hotelli- või kontorikompleksis.

Innova 2.0 kasutab invertertehnoloogiat, mille abil kliimaseade jahutab ruumi kiiremini ja säästab energiat. Lisaks jahutusele on Innova 2.0 võimeline ka soojendama efektiivse soojuspumba tehnoloogiaga abil.

165 mm sügavusega Innova 2.0 ELEC on väga õhuke ja ilusa neutraalse disainiga ning sobib valatult interjööri.

Innova 2.0 Inverter 12HP ELEC sobib sõltuvalt asjaoludest kuni 48m² ruumidele (120m³).

 

innova energia muunduri kliimaseade

 

Innova õhukonditsioneerid tarnitakse kaubaalustel ja seetõttu ei saa neid tarnida pakiautomaati.

 

Miks just Innova kliimaseade

 • Välisseadet pole võimalik paigaldada
 • Välisseade on ebapraktiline
 • Välisseade rikub välisilmet
 • Jahutus- ja soojendusefekt soojuspumba tehnoloogiaga
 • Õhuke disain, ainult 165 mm sügav
 • Vaikne töö
 • Madal energiatarve
 • Lihtne hooldus
 • Lihtne juhtimine juhtpaneeli, kaugjuhtimispuldi või nutitelefoni kaudu
 • Wifi ühendus kaugjuhtimiseks
 • Isesulguvad ventilatsiooniavad, kõik vajalikud (paigaldus) materjalid on kaasas
 • Sobib ruumidele kuni 48 m² (120 m³), ​​sõltuvalt asjaoludest
 • Seadme saab paigaldada iseseisvalt või lasta paigaldajal panna
 • Kliimaseade korterisse
 • Kliimaseade tuppa
 • Kliimaseade magamistuppa
 • Kliimaseade hotelli
 • Kliimaseade haiglasse
 • Kliimaseade kontorisse

 

Ülevaade omadustest

 • Jahutus- ja küte, välisseadmeta kliimaseade Innova 2.0 võib õhku jahutada (max 3,1 kW) kui ka soojendada (max 3.05 kW), kui seadet kasutatakse ainult jahutamiseks, ei ole kondensvee äravool alati vajalik (soovituslik).
 • Õhuke disain, mille sügavus on ainult 165 mm. Konditsioneer on väga õhuke ja seda saab hõlpsasti sisetingimustesse integreerida või olemasoleva radiaatori välja vahetada.
 • Vaikne töö, tänu kõrgeima kvaliteediga komponentide, summutavate materjalide ja tehnoloogia kasutamisele, on Innova nii vaikne, et seda ei saa eristada välisseadmega seadmest, invertertehnoloogia ning vaiksed ja kontaktivabad ventilaatormootorid tagavad, et helitootmine madalal ventilaatori kiirusel on ainult 27 dB. Uue tehnoloogia abil on praktiliselt müra ainsaks teguriks õhu liikumine.
 • Madal energiatarve, invertertehnoloogia ja BLDC ventilaatori mootorid säästavad energiat, samal ajal kui invertertehnoloogia kasutamine on võimsam, ruum saab kiiremini soovitud temperatuuri ja seda hoitakse madalama energiatarbimise juures.
 • Lihtne paigaldamine, konditsioneeri Innova 2.0 saab paigutada seinale madalale või kõrgele, välise seadme puudumine muudab paigaldamise lihtsaks, piisab õhuvarustuse ja tühjenduskanalite paigaldamisest. See ei nõua STEK-sertifitseeritud tehnikut ja jahutusvedelikke ei ole vaja ühendada, mis takistab lekkeid ja tagab töökindluse.
 • Lihtne kasutamine, õhksoojuspumpa on lihtne juhtida juhtpaneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldiga, taimeriga saab valida sisselülitus- või väljalülitusaja ning juhtpaneeli saab lubamatuks kasutamiseks blokeerida.
 • Jahutus, kütmine ja kuivatamine, lisaks jahutusele, on Innova 2.0 koos soojuspumbaga võimeline ruumi tõhusalt soojendama, mistõttu eraldub välistemperatuurist soojus ka väga madalatel temperatuuridel (kuni -10 °), et hoida temperatuuri sees meeldival tasemel. Kuivatusfunktsiooniga ja välisseadmeta konditsioneer Innova 2.0 suudab ka kodu, suvila, puhkemaja või hotellitoa liigniiskusest kuivatada.
 • Kaugjuhtimispuldi, nutitelefoni, tahvelarvuti või arvuti kaudu, Innova 2.0 on Wi-Fi ühendusega, nii et saate seadet kasutada, mis tahes internetiühendusega kohas, mis võimaldab teil Innova 2.0 kaugjuhitavaks muuta ning jahutada, soojendada või kuivatada, et tuba oleks juba meeldivas seisukorras ja kasutamiseks valmis.
 • Öörežiim, Innova 2.0-l on erirežiim öösel töötamiseks.
 • Isesulguvad tuulutusavad, kui kliimaseadet ei kasutata, siis välissein klapid sulguvad, nii et ei saasteained nagu tolmu või putukad ei sattu õhukanalisse. Võimalik eraldi tellida ka terasest võrk (hoiab ära putukate sattumise õhukanalisse.

 

Pildiotsingu innova monoblock tulemus

Katteid võib värvida välisseinaga sama värvi, et avad oleksid praktiliselt nähtamatud

Invertertehnoloogia energiatõhusaks ja võimsaks tööks

Inverteri tehnoloogia tagab, et Innova 2.0 vähendab temperatuuri kiiremini ja hoiab selle temperatuuri ajakohasena, vähendades energiatarbimist. Inverteri tehnoloogiaga kliimaseade on võimeline kompressori jahutusefekti muutma, mis tähendab, et see jahutab võimsamalt alguses ja töötab edasi konstantselt madalamal kiirusel, et temperatuuri säilitada soovitud tasemel. Tavaline kompressor võib töötada ainult ühel kiirusel, nii et seda saab sisse ja välja lülitada, nii et pideva jahutuse asemel lülitub tavaline õhukonditsioneer alati sisse ja välja, mis tekitab rohkem müra ja tarbib rohkem energiat. 2.0-s kasutatakse viimast Mitsubishi inverterkompressorit. BLDC harjadeta mootoritehnoloogia vähendab energiatarbimist, suurendab võimsust ja kõrvaldab vibratsiooni.
Inverteri kliimaseadme, nagu Innova 2.0 Inverter eelised on:
 • Ligikaudu 30% vähem energiatarbimist
 • Soovitud temperatuur saavutatakse kiiremini
 • 30% vähem aega käivitamiseks
 • Vaikne efekt
 • Vibratsiooni pole
 • Vähem temperatuuri kõikumisi ruumis
 inverter konditsioneeri vaikne ja ökonoomne

Tõhus  jahutus ja kütmine soojuspumba töötamisega

Lisaks jahutusele on ka Innova 2.0 Inverter võimeline ruumi soojendama soojuspumba tehnoloogia abil, kus jahutustsükkel on vastupidine ja välist õhust eraldatakse soojust ning lastakse siseruumi. 3.22 kW soojust toodetakse iga kW energia kohta. Seadet saab kogu aasta jooksul kasutada efektiivse vahendina oma ruumi jahutamiseks ja soojendamiseks.

innova 2.0 inverter kliimaseade

Lihtne kasutada

Innova 2.0 Inverter kliimaseadet on kerge kasutada puutetundliku paneeli või kaasasoleva kaugjuhtimispuldi kaudu, mis võimaldab seada soovitud temperatuuri, kasutada öist režiimi, seada sisse- ja väljalülitusaega ning valida jahutuse, kütte, ventileerimise ja kuivatamise vahel. Juhtpaneeli saab lukustada ka soovimatu töö vältimiseks.

2.0 Inverteri seadmeid saab ühendada Wi-Fi võrguga, et saaksite seadet käitada oma nutitelefoni või tahvelarvuti InovApp kaudu või kaugjuhtimise teel. See rakendus on saadaval ka teie arvuti brauserversioonina.

Hotellitoas kasutamiseks on võimalik ka energiatarbimise piiramiseks piirata miinimum- ja maksimumväärtusi.

innova 2.0 inverter kliimaseade

Lihtne paigaldada, minimaalne mõju väljastpoolt

 

PAIGALDUSJUHEND ING

 

KASUTUSJUHEND ING

 

KATALOOG ING

 

Soojuspumpa on lihtne paigaldada, ilma et oleks vaja külmaaine torusid ühendada, kliimaseadme saab paigaldada põranda või lae lähedusse välisseinale.

2,0 Inverter seadmeid saab riputada nii kõrgele kui ka madalale, kui seade on riputatud kõrgele, on soovitatav  paigaldada valikuline põhjaplaat põhjalikuks viimistlemiseks.

Innova 2.0 inverter 10HP Innova 2.0 inverter 10HP Innova 2.0 inverter 10HP
 Konditsioneer koos välisseadmega Standardne kliimaseade ilma välisseadmeta Innova kliimaseade ilma välisseadmeta

Premium õhukonditsioneer ilma välisseadmeta Innova 2.0

Vaadake ka Innova 2.0 monoblokk-kliimaseadme praktiliste näidete galeriid „foto / video” all Innova Inverter 2.0 12HP ELEC lehel

Alltoodud fotod näitavad 2014. – 2017. aasta mudelit, 2019. aasta versiooni on näha galeriis lehe ülaosas, mõõtmed on jäänud samaks.

Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta
Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta
Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta
Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta

Innova 2.0 kliimaseade ilma välisseadmeta

TEHNILISED ANDMED
Kaal 48,50 kg
Mõõdud 555 x 1010 x 165 mm (KxLxS)
Pinge 220-240 volti / 50 Hz
Garantii 2 aastat
Helitase 27 – 41 dB
Energia vabastamine jahutamisel 3100 vatti (kahekordne võimsus)
Energia tarbimine jahutamisel 730 vatti
Energia vabanemine kuumutamise ajal 3050 vatti (kahekordne võimsus)
Energiatarbimine kütmisel 720 vatti
EER 3,22 W / W
COP 3,28 W / W
Energiaklassi jahutus A +
Õhukanalite seinte avade läbimõõt 162 mm
Kompressori tüüp Inverter
Gaasi tüüp R410-a
Maksimaalne õhu liikumine jahutusrežiimis 480 m3 / h
Sobib maksimaalse ruumi jaoks 48 m2
Õhuvool 480 m3 / h
Kuivatamine 26,4 liitrit päevas

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!