HEPA filter HC MultiQube

292.00 km-ta 239.34

HEPA filter HC MultiQube

Kui kasutada seda koos Trotec MultiQube moodulitega, saab MultiQube HEPA-filtrit hõlpsasti paigaldada, tagades samal ajal tõhusa filtri jõudluse ja säästes töö ajal ruumi.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

HEPA filter HC MultiQube

HEPA filter HC MultiQube

Nagu Troteci mikrofiltrite puhul, on MultiQube HEPA HC filter disainitud ja välja töötatud spetsiaalselt kasutamiseks koos WA veeseparaatorite ja VE kompressoritega Troteci filtriahela osana.

MultiQube HEPA filtrisüsteem koosneb kahest moodulist: vastupidavast filtrikorpusest hooldussõbraliku sünteetilisest materjalist kaheosalise šassii kujul, millel on kaks praktilist kiirühendust ja filtrielement, mis tuleb välja vahetada toote eluea lõppedes. Teine filtrielement on tarnekomplektis.

 

Trotec HEPA filtrielemendid vastavad DIN EN 1822-1 filtriklassi H13 filtrite nõuetele ja suudavad kuni 0,3 mikromeetri suuruste osakeste puhul saavutada nominaaleraldusastme > 99,97 %!

3 m² filtripinna ja 250 m³/h nominaalse õhu läbilaskevõimega HEPA filtrielemendid sobivad ideaalselt VE kompressorite vaakumturbiinide tehniliste spetsifikatsioonidega ja neil on jõudlusvarud kombineeritud tööks kuni kahe VE 4 MultiQube-iga või ühe VE 6-ga.

Veelgi suurem ohutus ja aktiivne kaitse saaste eest tänu HepaControl-ile

Saastunud HEPA filtrid ei kujuta endast mitte ainult tõelist ohtu, kuna võivad saastada ümbritsevat õhku, vaid pikendavad ka kuivamisaega ja võivad põhjustada kompressori turbiinide ülekuumenemist!

Uus HEPA HC filter koos oma uuendusliku HepaControl olekukuvariga pakub suuremat ohutust ja aktiivsemat kaitset saaste eest kui passiivsed HEPA filtrisüsteemid:

Kui filtrielemendid on kulunud ja filtri efektiivsus on liiga madal, süttib HepaControl hoiatustuli ja hoiatab kasutajat, et filtrielement tuleb välja vahetada.

HepaControl ei vaja täiendavat toiteallikat, sest ere LED-hoiatustuli saab toite tugevast integreeritud pika elueaga akust.

 

Seotud tooted: 

Filtrielement HEPA klass H 13 / DIN EN 1822-1

 

TEHNILISED KIRJELDUSED
Üldine informatsioon
Filtriklass
Vastavalt standardile ISO 14644-1 H13
Õhuvool
Max [m³/h] 315
Õhutranspordi voolikuühendus
Arv 4
Läbimõõt [mm] 38
Ummistumise indikaator
HEPAKONTROLL
Toiteallikas
Aku
Mõõtmed
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 435
Laius (ilma pakendita) [mm] 435
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 255
Kaal
(ilma pakendita) [kg] 6.3

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

Sulle võib meeldida ka…