Hapniku regeneraator Zerozon 200

1,300.00 km-ta 1,065.57

Hapniku regeneraator Zerozon 200

Ülesanne: null osooni – Zerozon 200 lagundab osoonitud aladel jääkosooni kuni kümme korda kiiremini kui looduslik osooni lagunemine.

Kategooria:

Kirjeldus

Hapniku regeneraator Zerozon 200

Ülesanne: null osooni – Zerozon 200 lagundab osoonitud aladel jääkosooni kuni kümme korda kiiremini kui looduslik osooni lagunemine.

Interjööride osooniga töötlemine on tõhus ja ka tõestatud meetod suurte alade desinfitseerimiseks või halva lõhna tagajärgede tõhusaks kõrvaldamiseks pärast tulekahju ja veekahjustusi.

Kuid siiani oli pärast igat töötlemist kõigepealt vaja oodata pikaajalist osooni koguse kahanemist, mille käigus ruumis olev oksüdeerimata osoon laguneb aeglaselt loomulikul teel uuesti hapnikuks. Varem töödeldud ruumidesse saab ohutult uuesti siseneda alles pärast ettenähtud piirväärtuste saavutamist.

Loodusliku lagunemismeetodi korral ilma tehnilise hapniku regenereerimiseta määrab osooni spetsiifiline poolväärtusaeg lagunemisprotsessi. Siseruumides on osooni poolväärtusaeg tüüpilistes tingimustes tavaliselt 30 kuni 60 minutit. Mida suurem on töödeldud ruum ja mida tugevam on osooni kontsentratsioon, seda suurem on osooni kontsentratsioon ruumis ja seda aeganõudvam on looduslik lagunemisprotsess.

Eriti korrapäraste desinfitseerimistöödega samades ruumides on ka asjaolu, et rakendusega seotud reaktiivide vähendamine viib paratamatult järjest pikemate osooni koguse kahanemise faasideni, st ooteaeg, kuni ohutu korduvkasutatavus pikeneb ja seega läheb kasutus läheb järjest kulukamaks.

Kuigi efektiivne ristventilatsioon võib kiirendada ka osoonikihi kahanemist, on töödeldud ruumid harva varustatud vajalike ventilatsioonivõimalustega, näiteks turvatud akendega hotellitoad või akendeta kelder, hoiuruumid ja arhiiviruumid.

Pikemad kasutusprotsessid, pikemad seisakud, suuremad kulud – uuenduslik Zerozon 200 vähendab kõiki neid tegureid korraga

Mida kauem töödeldud ruume uuesti kasutada ei saa, seda suuremad on kasutuskadu. Kogu maailmas ainulaadne hapniku regenereerija Zerozon 200 on uuenduslik lahendus osoonikihi kiirendamiseks pärast osoonimist Airozon® Professionaal seeria desinfitseerimisseadmetega.

Zerozon 200 võimaldab osooniga saastunud ruumides hapnikku tehniliselt regenereerida ja kiirendab sel viisil oluliselt nende majanduslikku taaskasutamist. Ruumid, mis on Zerozon 200-ga osooni lagundanud, võivad olenevalt töötingimustest ohutult siseneda ja uuesti kasutada kümnendiku aja möödudes, mis oleks vajalik osooni loomuliku lagunemise jaoks!

Ainulaadne ülem -alluv lahendus osoonikihi kiirendamiseks – saadaval ainult Trotecilt

Zerozon 200 oli spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks koos kõigi Airozon® Professional sarja osooni desinfitseerivate ainetega. Sel eesmärgil on Zerozon 200 ühendatud Airozon® Professional seadme jaoks varustatud spetsiaalse toiteallika ja juhtimispuldiga, mis võimaldab mõlema seadme sünkroonitud kombineeritud toimimist. Teise võimalusena saab Zerozon 200 kasutada iseseisvalt.

Airozon® kombineeritud töö ajal lülitab Zerozon 200 automaatselt välja ühendatud Airozon® seadme pärast seadistatud töötlemisaja lõppu ja käivitab automaatselt tehnilise hapniku regenereerimise. Sel eesmärgil saab Zerozon 200 varustada suure jõudlusega spetsiaalsete filtritega, mis põhjustavad osooni kiiret katalüütilist kahanemist.

See spetsiaalne osooni lagundamise protsess, kasutades Zerozon 200 ja Troteci originaalfliiskattega katalüütilisi filtreid, võimaldab lagunemisprotsessi, mis on kuni 10 korda kiirem kui looduslik lagunemine!

Eelised:

  • Professionaalne kvaliteet “valmistatud Saksamaal” – originaal Troteci toodang
  • Pärast eelmist ruumi osoneerimist põhjustab see lagunemisprotsessi, mis on kuni 10 korda kiirem kui looduslik osooni lagunemine
  • Võrreldes loodusliku osoonikihti kahandava toimega saab tänu osoonikihi lagunenud ruumidele kümnendiku pärast ohutult uuesti siseneda, sõltuvalt töötingimustest, tänu Zerozon 200-le
  • Varustatud spetsiaalse toiteallika ja juhtpuldiga spetsiaalselt ühendatud Airozon® Professional seadmete jaoks
  • Originaalsed fliiskattega spetsiaalsed katalüütilised filtrid firmalt Trotec ülimalt kiireks osooni lagunemiseks
  • Tugev, mitmel viisil virnastatav konstruktsioon – ka virnastatav koos sama mõõtmetega osooninfektsioonivahendiga Airozon® 20000
  • Võib kasutada ka iseseisvalt
Õhu jõudlus
Õhuhulk max [M³ / h] 680
Elektrilised väärtused
Võrguühendus 220-240 V / 50-60 Hz
Energiatarve max [W] 175
Nominaalne voolutarve [A] 0.8
Elektriühendus
Pistik KIE 7/7
Kaabli pikkus [m] 3
mõõde
Pikkus (ilma pakendita) [mm] 547
Laius (ilma pakendita) [mm] 370
Kõrgus (ilma pakendita) [mm] 400
kaal
(ilma pakendita) [kg] 15
SEADMED, OMADUSED JA FUNKTSIOONID
Regenereerimisrežiim
Hapniku regenereerimise režiim
Funktsioonid ja omadused
Operatsiooni juhtlamp
Taimer
integreeritud
Töötundide loendur
Töötundide loendur

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!