Allahindlus!

Coway apm1010dh AquaFlow õhupuhastaja/õhuniisutaja

899.00 799.00 km-ta 665.83

Õhupuhastaja / õhuniisutaja

Kõik, mida sul on vaja siseõhu kvaliteedi parandamiseks – õhupuhastus ja niisutus.

Looduslik niisutus – piisa suurus on oluliselt väiksem, kui muudel niisutussüsteemidel. Looduslik niisutamine on inimese hingamisteede jaoks ohutu. Osakesed suurusega 0,1 nm ei kanna edasi viiruseid, baktereid ega katlakivi. Tunne ennast turvaliselt koos Coway-ga.

Õhupuhastaja rent / õhuniisutaja rent

Rent sisaldab endas

Pro Air Heart teenus, on spetsiaalne hooldusteenus, mis pakub kliendile konsultatsiooni ja tootehooldust. Pro Air külastab teid “HEART teenuse” täitmiseks ettenähtud kuupäeval.

Mida siis oodata HEART teenuselt?

Kui me tuleme Sinu koju või kontorisse, siis vahetame seadmel filtrid, puhastame seadme ning teeme professionaalse seadmega siseõhu mõõdistuse (õhusaaste, formaldehüüd ja niiskustase) ja vastame Sinu küsimustele. Kui järgmine hooldusaeg on saabumas, siis teavitame Sind ja lepime Sinuga aja kokku teenuse osutamiseks.

Hindadele lisandub käibemaks

Rent sisaldab endas seadme hooldust ja filtrite vahetust

Nädal     

55€

Üks kuu               

73€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

59€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

49€
1-2 aastane rent sisaldab HEART teenust 0.-€

17 laos

Kirjeldus

Kas sa tead, milline on sinu kodu või kontori õhk. Coway apm1010dh AquaFlow õhupuhastaja/õhuniisutaja teab seda.

5 aastat garantii

Saasteosakesed, mis on tervisele kahjulikud on niivõrd väikesed, et silmaga neid ei näe. Me võime eeldada, et on puhas või hoopis must. Tegelikult siseruumi õhu kvaliteet vaheldub, ehk kord on puhtam, kord on mustem. Mis on aga kindel, loodusikust foonist on siseruumi õhusaaste 5-20 korda kõrgem.

Kas sina soovid, et sinu pere hingaks turvaliselt puhast õhku kodus?

Kas sulle meeldiks, kui kütte perioodil oleks sul mõnus ja niisutatud õhk?

Kas sa soovid, et sinu kodust oleks õhust eemaldatud kemikaalid ja muud orgaanilsed ühendid (formaldehüüd ja VOC)?

Kas sina soovid, et sinu kodus oleks allergeenide vaba?

Kas sa soovid, et riiulitel ja muudel pindadel oleks vähem tolmu?

Kui sa vastad juba 1-2 küsimusele jaatavalt, siis soovitan sul mõelda meie abimeeste peale, sest nad on kontrollitud ja mitmete testide võitjad.

Võrreldes teiste seadmetega on Coway parimate tulemustega (5 max punktist 4,7)

Lisasime ühe Rootsis tehtud testi tulemused:

 

Kombineeritud õhupuhastaja / õhuniisutaja

Enamus meie ööpäevast möödub siseruumides, seetõttu on oluline, et siseõhk oleks meie tervise ja heaolu huvides puhas ja värske. Siseõhu tervislikkuse ja mugavustunde tagab õige niiskustase suvel (40-60%) ja talvel (30-45) ning puhas õhk, mida me sisse hingame. Kuiv õhk kuivatab limaskesta (silmad, nina, suu), mis omakorda suurendavad tõenäosust nakatuda külmetushaigusesse. Kuiv õhk mõjub halvasti astmaatikutele ja allergia all kannatavatele inimestele, kuivatab nahka, tekitab peavalu ja väsimust. Kuiv siseruumiõhk rikub täispuit mööblit, maale ja parketti.

Mis juhtub, kui sul on kodus või kontoris Coway premium õhupuhastaja/õhuniisutaja

 • Õhus lendlev tolm eemaldatakse ja seeläbi on ka vähem tolmu pindadel, ehk vähem koristamist ja rohkem aega muudele kasulikele tegevustele
 • Allergeenide vaba kodu ja kontor – allergikule ja astmaatikule meeldiv keskkond. Kodus või kontoris tunneb ennast mõnusalt ka allergia käes vaevlev inimene. Heaolu kodus, kontoris saavad töötada allergikud ja ka kliendid tunnevad ennast mugavalt
 • Mööblist, lakist, värvist ja muudest naftatoodetest lenduvad kemikaalid eemaldatakse õhust – tervislik keskkond, kus saab ennast tunda turvaliselt. Teadmine, et sinu kodu või kontor on puhas ja turvaline.
 • Ebameeldivate lõhnade eemaldamine õhust – kodu ja kontor on lõhnavabad, eemaldatakse ka ebameeldivad toidulõhnad, sigaretisuits jms. Mõnus ja hea elu- ning töökeskkond, kus saab ennast mugavalt tunda.
 • Õhust eemaldatakse patoloogilised viirused ja bakterid – tööl on väiksem nakkumise oht. Kasulik ettevõtetele, kus on rohkem kui 1 töötaja (Rootsis tehtud katsete osas 27 august-30 november 2018, oli vahe 22,5 % haiguspäevade osas õhupuhastajatega kaetud ruumide kasuks). 323 päeva puudumist õhupuhastitega osakondades, 417 päeva ilma õhupuhastajateta osakondades (katses osales kokku 300 inimest( 150+150)). Igaüks võib välja arvutada, milline on haiguste osas kaotatud raha ettevõtte näol
 • Õhust eemaldatakse ülipeened tahked osakesed – pikemas perspektiivis pikendab eluiga ja vähendab raskete haiguste tekke võimalust oluliselt – teaduslike katsetega kindlaks tehtud
 • Looduslik niisutus – õhuniisutus ei kanna edasi viiruseid ja baktereid ning kemikaale, ehk on ohutu sinu tervisele. Alltoodud videos on nähe, mis vahe on ultrheli niisutusel, kuumniisutusel niisutusel vs looduslikul niisutusel.
 • Coway toodetele lisana antav garantii, e 3 aastat. Oluliselt pikem seadme eluiga, kui tavalistel õhupuhastajatel ja niisutajatel.
 • Eemaldab õhust koduloomade lendlevad karvakesed – puhtam kodu,e vähem koristamist

 

Coway põhiolemust määravad uuenduslikkus, täpsus, kvaliteet, töökindlus ja jätkusuutlikkus. See Lõuna Korea ettevõte on ainus kaubamärk maailmas, mis on pühendunud ainult esmaklassiliste õhu ja veepuhastussüsteemidele ja valmistamisele, ning on seega selgelt õhupuhastajate turu liider. Coway õhupuhastajate märksõnadeks on tervislik õhk, kasutuslihtsus ja stiilne disain. Coway omab ainukesena maailmas oma uuringute keskust, kus töötab ca 370 teadlast ja iga seadme väljatöötamisel rakendatakse vähemalt 1 000 ooo testi.

Coway - õhupuhastajate
Coway

 

apm1010dh (kasutusjuhend)

Õhuniisuti/puhasti AquaFlow 1010

Coway on väljatöötanud seadme, mis on 2 in 1. Kuid seejuures ei ole teinud allahindlust tulemustele seadme töös. Tagatud on turvalisus, mis on oluline kodudes, kus kasvavad lapsed. Coway apm 1010 dh niisutusosa töötab külmaauru põhimõttel, mis oma olemuselt on ohutu tervisele (piisa suurus on niivõrd väike, et ei seo endaga kemikaale ega muid kahjulikke aineid ning samuti viiruseid ja baktereid). Samuti ei kanna edasi lubjakivi.

Õhupuhastajas /õhuniisutajas võib kasutada tavalist kraanivett. Seadmes olev veefilter eemaldab sealt vees sisalduvad lisaühendid ja bioloogilisematerjali, nagu bakterid ning loomuliku aurustumise teel niisutab ohutult jameeldivalt ruuminiiskust.

Oma omaduste poolest sobib seade nii kontoriruumidesse kui ka kodudesse. Seadme töökorral eemaldataks õhust allergeenid, lendlev tolm, söögivalmistamisest tekkivad kantserogeensed ained ning patogeensed viirused ja bakterid.

Oma heakskiidu on Coway apm 1010 dh saanud Briti ja Rootsi Allergialiitude poolt. Seadme materjalide antibakteriaalsed omadused vastavad ISO 22196 standarditele, mis on kehtestatud Jaapani Tööstustehnoloogia Seltsi poolt.

Õhupuhastaja/õhuniisutaja Coway APM-1010 dh

Miks Coway apm 1010 dh

 • Võimekas filtersüsteem – täiuslik kombinatsioon filtritest optimaalse tulemuste saavutamiseks.
 • Pestav eelfilter – eemaldab õhust suurema tolmu, karvakesed ja muud lendlevad osakesed.
 • MCC-keskmine filter – eemaldab õhust õietolmu ja allergeenid.
 • Aktiivsöe filter – eemaldab õhust orgaanilised ained, lenduvad kemikaalid ja ebameeldivad lõhnad.
 • HEPA filter – Coway’i ANTI-FLU HEPA filter eemaldab õhust mikroosakesed, kahjulikud viirused ja bakterid. Filtri tõhusus on 99,97%. Filter eemaldab õhust lendleva peentolmu ning sigaretisuitsu.
 • Looduslik aurustamine – veefiltri struktuur loob nn „loodusliku aurustamise“.
 • Looduslik niisutus – piisa suurus on oluliselt väiksem, kui  enamikel niisutussüsteemidel. Looduslik niisutamine on inimese hingamisteede jaoks ohutu. Osakesed suurusega 0,1 nm ei kanna edasi viiruseid, baktereid ega katlakivi.
 • Niiskustaseme indikaator – LED-ekraanil on hügromeeter, mis näitab hetkelist õhuniiskuse taset.
 • Hügromeeter – LED-ekraanil on hügromeeter, mis näitab hetkelist niiskustaset ruumis.
 • Niisutus – võib aurustuda kuni 450 milliliitrit tunnis- katlakivi vaba.
 • Taimer – saate seadistada seadme tööaega 1h,4h,8h- peale valitud tööaega seade lülitub automaatselt välja.
 • Öörežiim- pimedas lülitab seade ennast 3 minuti pärast vaiksele režiimile ja kustutab seadme tuled.
 • Saaste indikaator – jälgib ruumi õhusaastet ning vastavalt saaste olemasolule kohandab enda töörežiimi maksimaalse tulemuse tagamiseks. Toimib automaatika aktiveerimisel.
 • Õhuvoolu kontroll – neli erinevat ventilaatori kiirust, mida saab käsitsi reguleerida.

Kasutusala

 • Kuiva õhuga ruumid
 • Ruumid, kus viibivad lapsed või vanemad inimesed
 • Ruumid, kus viibivad allergikud, astmaatikud
 • Ruumid, kus on saastunud õhk (linn, maantee lähedus, tööstus jne)
 • Ideaalne lahendus haiguste perioodiks
 • Ideaalne lahendus õietolmu leviku perioodiks
 • Magamistuba, kus müra on häirivaks teguriks (väga vaikne seade)
 • Lastetuba – allergia tekke vältimiseks
 • Kontoriruumid, kus on kuiv õhk
 • Kontoriruumid, kus töötavad allergikud või astmaatikud
 • Puhtast õhust hoolivad inimesed
 • Kodud, kus turvatunne on tähtis  (puhas õhk, puhas toit, puhas joogivesi)

Tehnilised andmed

Filtrid 4
Max toimeulatus 65 m²
CADR väärtus õietolmu 196
CADR väärtus suitsu 165
Tahkete osakeste CADR väärtus 149
Automaatika Jah
Andurid 4
Töörežiim 4
Niisutus Jah
Kaal 10kg
Mõõtmed 410 x 586 x 243 mm (L x K x S)
Müratase 18-49 dB
Õhuvool 324 m3
Max niisutuse maht 450ml tunnis
Õhupuhastus/niisutus jah
Energiatarve 10-50W
Pinge 220-240 V / 50 Hz V / 50 Hz

Lisainfo

Kaal 10 kg
Mõõtmed 243 × 410 × 586 mm

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!

×
×

Ostukorv