Allahindlus!

Tippklassi õhupuhastaja Coway AP1008DH (nahkdisain)

449.10 km-ta 374.25

Coway AP-1008DH on tuppklassi õhupuhastaja, mis ühendab tõhusa õhu puhastamise ja eksklusiivse välimuse, milles kasutatakse selliseid materjale nagu nahk ja alumiinium. Eksklusiivne disain muudab AP-1008DH väärtuseks mis tahes interjööris. Rakendades 4 spetsiaalselt välja töötatud filtrit ja automaatset õhupuhastust, on õhupuhasti Coway AP-1008 DH eriti tõhus õhusaaste vastu, nagu (peen)tolm, bakterid, viirused, suits, allergeenid ning õietolm.

Õhupuhastaja rent

Rent sisaldab endas

Pro Air Heart teenus, on spetsiaalne hooldusteenus, mis pakub kliendile konsultatsiooni ja tootehooldust. Pro Air külastab teid “HEART teenuse” täitmiseks ettenähtud kuupäeval.

Mida siis oodata HEART teenuselt?

Kui me tuleme Sinu koju või kontorisse, siis vahetame seadmel filtrid, puhastame seadme ning teeme professionaalse seadmega siseõhu mõõdistuse (õhusaaste, formaldehüüd ja niiskustase) ja vastame Sinu küsimustele. Kui järgmine hooldusaeg on saabumas, siis teavitame Sind ja lepime Sinuga aja kokku teenuse osutamiseks.

Hindadele lisandub käibemaks

Väljaspool Harjumaad lisandub transpordi kulu (0,25 eurot km)

Nädal   

59€

Üks kuu               

68€

Kuu hind üheaastase lepinguga 

49€

Kuu hind kahe aastase lepinguga              

43€
1 – 2 aastase leping sisaldab HEART teenust 0.-€

Kirjeldus

Tippklassi õhupuhastaja Coway AP1008DH

Coway AP-1008DH on tippklassi õhupuhastaja, mis ühendab tõhusa õhu puhastamise ja eksklusiivse välimuse, milles kasutatakse selliseid materjale nagu nahk ja alumiinium. Eksklusiivne disain muudab AP-1008DH väärtuseks mis tahes interjööris. Rakendades 4 spetsiaalselt välja töötatud filtrit ja automaatset õhupuhastust, on õhupuhasti Coway AP-1008 DH eriti tõhus õhusaaste vastu, nagu (peen)tolm, bakterid, viirused, suits, allergeenid ning õietolm.

Ilus disain sobib kokku nahk mööbliga ja annab sisustusele väärtust juurde. Kujuta ette, et kodus või kontoris on meeldivalt puhas õhk, linnasaaste on eemaldatud ja sa ei pea muretsema õhus lendleva tolmu pärast. Pinnad on puhtamad, sest tolm enamus tolmust eemaldatakse enne, kui see jõuab pindadele ladestuda. Vähem koristust, eluterve keskkond ja seda pikkadeks aastateks. Seadme eluiga on ca 10-12 aastat. Täna maksavad meie telefonid, mida kasutame 1-3 aastat sama palju ja kasu saame me ainult üksi. Kas oleks mõistlikum investeerida enda pere või ettevõtte töötajate tervisesse?

Coway tooted on ennast juba tõestanud Soomes,Rootsis, Taanis ja Norras. Eestis sai varasemalt Coway tooteid ainult otsemüügist tuhandete eurode eest. Täna on Pro Air OÜ hoolitsenud selle eest, et kõigil oleks võimalik nautida puhast õhku oma kodus ja kontoris soodsalt ja lihtsalt. Paljud ettevõtted täna juba naudivad meie lahendusi- vaata Siit, kes on meid usaldanud.

 

Seotud kujutis

AP-1008 DH õhupuhastaja (Style 1008) on Red Dot disainiauhinna ja rahvusvahelise disaini tipptasemel auhinna võitja. Coway AP-1008DH on ideaalne lahendust tänu oma disainile:

 • õhupuhastaja elutuppa
 • õhupuhastaja magamistuppa
 • õhupuhastaja kontorisse
 • õhupuhastaja lastetuppa

Õhupuhasti omadused:

 • Premium õhupuhasti kvaliteetse viimistluse ja vaikse tööga
 • Esiosa viimistletud nahaga
 • Automaatne ja käsitsi juhtimine
 • Õhu kvaliteet kuvatakse värvivalgustuse kaudu
 • HEPA filtreerimine aerosoolide, suitsu, autoheitgaaside ja tahkete osakeste vastu
 • A3 filter lõhnade ja mikroorganismide vastu
 • Kõrge ehituskvaliteet
 • CADR sertifitseeritud
 • Mahutavus 303 m3 / h
 • Sobib ruumidele kuni umbes 53 m 2

Pestav eelfilter, eemaldab suuremaid tolmuosakesi, karvakesi ja lemmikloomade kõõma ja karvu.

MCC ™ keskmise filtriga filter , MCC ™ (Multi Care Compex) filter. Viirusevastane filter , kasutades ginkgo ekstrakte ja sünteetilisi ensüüme, kõrvaldab viirused (näiteks gripp) ja allergeenid.

Aktiivsöefilter , mis on efektiivne sigarettide suitsu, lõhnade, lenduvate orgaaniliste ühendite ja formaldehüüdi vastu.

HEPA filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, bakterite, viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud ainega, et vältida hallituse teket ja mikroorganismide säilimist filtril.

 

Õhukvaliteedi pidev jälgimine

Õhu seisundit mõõdetakse pidevalt (tolmu- ja gaasianduri abil) ning seda tähistatakse värvilise valguse kuvamisega õhupuhasti ülal servas.

Automaatika

Kui reostusaste on kõrge, töötab õhupuhastaja intensiivsemalt, reostus väheneb ja valitakse madalam kiirus. Kui õhk on puhas, lülitub ventilaator energia säästmiseks välja, ventilaator lülitatakse uuesti sisse iga 30 minuti järel, et hoida ringlust ja et oleks võimalik õhu kvaliteeti hästi mõõta.

Valguse andur vaikseks tööks öösel

Kui ümbrus muutub pimedaks, lülitub Coway AP-1008DH automaatselt “unerežiimile”, kusjuures ventilaator töötab madalaimal tasemel ja kõik tuled, välja arvatud “toite” tuli lülitatakse välja. See tagab vaikse ja energiasäästliku töö.

Kompaktsem ja kitsam unikaalse disaini tõttu

Tänu õhukanalite uuenduslikule disainile saab ventilaatori ümber asuvat ruumi vähendada ja see toob kaasa kitsama ja kompaktsema õhupuhastaja.

Pildiotsingu coway 1008dh tulemus

Lihtne, intuitiivne töö

AP-1008DH on kerge ja arusaadava juhtpaneeli tõttu lihtne kasutada. AP-1008DH-l on 4 juhtimisfunktsiooni:

Automaatika –  automaatjuhtimine, mis põhineb õhu kvaliteedi ja valguse hulga mõõtmisel

Speed  käsitsi õhuvoolu kiiruse seadistus (4 positsiooni)

Vaikne töö

Mood – õhukvaliteedi näidu valgustuse välja lülitamine

Õhupuhasti Coway AP-1008DH

Tolmu ja gaasi andur

Õhu kvaliteeti mõõdetakse pidevalt tolmu ja gaasianduri abil. Õhu kvaliteedi seisundit näitab ümmarguse augu valgustuse värv. Automaatse töö korral reguleeritakse AP-1008DH tööd automaatselt. Käsitsi töötamise ajal saab kasutaja näha õhu seisukorda valgusekraani alusel ja saab vastavalt kohandada õhupuhasti tööd.

Tehisintellekti juhtimise süsteem

Õhu- ja valgussensorite andmete põhjal määrab elektrooniline juhtimissüsteem õhupuhastaja optimaalse töö:

Energiasäästurežiim: kui 10 minuti jooksul ei mõõdeta reostust, lülitub süsteem energiasäästurežiimile, kus kõik funktsioonid, välja arvatud õhukvaliteedi kontroll, on välja lülitatud. Ventilaatori sisselülitamisel pannakse ruumi õhk ringlusse ja reostuse uuesti tuvastamisel lülitatakse see automaatselt sisse (automaatrežiim).

Automaatne režiim: Õhukvaliteediga seotud ventilaatori kiiruse automaatne juhtimine

Hääletu režiim:  ideaalne õhupuhastaja magamistuppa

Juhtpaneel Coway AP-1008DH õhupuhasti

Õhupuhastaja võimas, vaikne ja energiatõhus toimimine tänu täiustatud uuendustele

Energiasäästlik BLDC mootor säästab energiat ja on väga vaikne, see kombineeritakse koos optimaalse õhuvooluga CFD (arvutuslik vedeliku dünaamika) ventilaatori korpusega, mis tagab tõhusa, vaikse ja energiatõhusa töö.

BAF (British Allergy Foundation) kinnitus on sertifikaat toodetele, mis takistavad, vähendavad või eemaldavad tõenduslikult allergeene.

Coway AP-1008DH õhupuhastaja BAF

TEHNILISED ANDMED

Puhastuselemendid

Eelfilter, HEPA filter, aktiivsüsi filter, kohandatud filter

Sobib ruumidele kuni u.

55 m 2 ( lisateave )

Ruumi maht 20 minuti jooksul vastavalt AHAMile

23,8 m 2 ( lisateave )

CADR-väärtus

184

CADR väärtus suits

166

Aine CADR-väärtus

176

Automaatne töö

Jah

Andurid

Tolm, gaas, valgus

Töörežiimid

4

Kaal

7,30 kg

Mõõdud

645 x 354 x 194 mm (HxWxD)

Müra tase

22,4 – 48,9 dB

Õhuvool tunnis

303 m 3

Filtrite eluiga

Umbes 1 aasta, sõltuvalt asjaoludest

Energiatarve

5,1 kuni 44,5 vatti

Pinge

220 – 240 volti / 50 Hz

Garantii

2 aastat

 

 

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!