BISSELL tolmuimeja SmartClean Advanced FZ (Copper)

329.00 km-ta 274.17

BISSELL SMARTCLEAN ADVANCED

EEMALDAGE LEMMIKLOOMA KARVAD KÕIKJALT.

Automaatse põrandatüübituvastusega tolmuimeja BISSELL SmartClean Advanced, mis eemaldab ka kõige karmima mustuse ja karvad kõikidelt põrandatüüpidelt.

Kategooria:

Kirjeldus

BISSELL SMARTCLEAN ADVANCED TOLMUIMEJA

EEMALDAGE LEMMIKLOOMA KARVAD KÕIKJALT.

Automaatse põrandatüübituvastusega tolmuimeja BISSELL SmartClean Advanced, mis eemaldab ka kõige karmima mustuse ja karvad kõikidelt põrandatüüpidelt.

BISELL SmartClean Advanced tolmuimeja

Spetsiaalselt lemmikloomade omanikele mõeldud BISSELL SmartClean Advanced on väga võimas kotita kanistertolmuimeja, millel on automaatne põrandatuvastus. Nagu nimigi ütleb, tajub SmartClean pinnatüübi, mida puhastatakse, optimeerides vastavalt võimsust. Lisaks erakordsele tolmuimeja võimsusele tolmu ja prahi kiireks eemaldamiseks, korjab motoriseeritud pulstumisvaba harjarull karvad ja mustuse.

Motoriseeritud Tangle-Free Brush Rull korjab tõhusalt karvu ja mustust, vältides samal ajal karvade mähkumist rulliku ümber. Patenteeritud multitsükloniline süsteem pakub võimsat imamist ja sellel on hügieeniline tühjendamissüsteem, mis vabastab mustuse paagist vaevata, hoides käed puhtad. Sobib ideaalselt allergikutele. Motoriseeritud põrandapihustil on LED-id, mis näevad kergesti mööbli või muude raskesti ligipääsetavate kohtade all prahti. Ergonoomiline, kahe asendiga käepide võimaldab maksimaalset manööverdusvõimet põrandate puhastamisel, mööbli all või põrandapindade kohal. Mootoriga otsiku saab kergesti kinnitada käepidemele, et mugavalt puhastada treppe ja muid pindu. Koos on need funktsioonid ühendatud, et luua meie täiustatud karvade haldamise süsteem, mis eemaldab prahi, karvad ja muu mustuse, ilma et oleks vaja tolmuimeja sagedast puhastamist.

 

  1. Tangle-Free Brush Roll’iga mootoriga põrandaotsik tagab võimsa puhastustulemuse, ilma et oleks vaja karvu pärast puhastamist rullikult eemaldada.
  2. Automaatne põrandatüübi tuvastamine: SmartClean sensor tuvastab automaatselt palja põranda või vaiba puhastamisel ja reguleerib imemisvõimsuse optimaalseks puhastamiseks õigesse seadistusse.
  3. Patenteeritud hügieeniline tühjendamissüsteem: Patenteeritud multitsükloniline süsteem tagab võimsa jõudluse ja võimaldab prahil paagist vaevata kukkuda, hoides käed puhtad.
  4. Digitaalse imemise juhtelemendid
  5. Kahe tasandiga käepide
  6. 5-aastane garantii
  7. 12m tööraadius, lõhetööriist ja tolmuhari tagavad maksimaalse puhastusmugavuse.

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!