BASSEINI ÕHUKUIVATI REMKO SLE 20 10.5L/24H 220m³/h

2,010.00 km-ta 1,647.54

BASSEINI ÕHUKUIVATI REMKO SLE 20 10.5L/24H 220m³/h

Lisaks kütmisele on teie heaolu jaoks oluline tegur õhuniiskus. Kui õhk on liiga niiske, siis tajutakse seda mugise ja ebameeldivana. Lisaks võib liigniiskus kahjustada ehitisi ning pakkuda eostele ja seentele ideaalset kasvukoha.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

BASSEINI ÕHUKUIVATI REMKO SLE 20 10.5L/24H 220m³/h

Lisaks kütmisele on teie heaolu jaoks oluline tegur õhuniiskus. Kui õhk on liiga niiske, siis tajutakse seda mugise ja ebameeldivana. Lisaks võib liigniiskus kahjustada ehitisi ning pakkuda eostele ja seentele ideaalset kasvukoha.

REMKO SLE 20 eemaldab õhust liigniiskuse ja tagab seeläbi tasakaalustatud ja tervisliku ruumikliima. Meie kaasaegsed õhukuivatisüsteemid on kuni 60% säästlikumad kui traditsiooniline ventilatsioon ja küte. Kergesti paigaldatavaid ja peaaegu müravabasid dekoratiivse disainiga seadmeid saab kasutada teie eksklusiivse basseini ja privaatse mullivanni ala jaoks. Kaitske end kahjustava niiskuse eest ja võtke kasutusele REMKO vähese hooldusega basseini õhukuivati.

Basseini õhukuivati ehk dehüdraator on seade, mida kasutatakse basseinide ja spaade ümbruses niiskuse kontrollimiseks. Siin on mõned põhjused, miks võib olla vajalik kasutada basseini õhukuivatit:

Niiskuse kontroll: Basseinialade ümbruses on tavaliselt kõrge niiskustase. Õhukuivatid aitavad niiskust kontrollida, vältides hallituse ja ebameeldiva lõhna tekkimist. Kuiv õhk aitab hoida siseõhu kvaliteeti paremana ja muudab basseini ümbruse meeldivamaks.

Materjalide kaitse: Kõrge niiskustase võib kahjustada mööblit, seadmeid ja struktuure basseini ümbruses. Õhukuivatid aitavad vältida puidu mädanemist, roostetamist ja muud kahjustust, mis võib tekkida liigse niiskuse mõjul.

Tervislikkus: Liigne niiskus võib soodustada hallituse kasvu, mis võib põhjustada allergiaid, hingamisteede probleeme ja muid tervisehädasid. Õhukuivatid aitavad hoida siseõhu puhtana ja tervislikuna.

Mugavus: Niiske õhk võib tunduda ebamugav ja kleepuv. Õhukuivati kasutamine aitab luua mugavama keskkonna, eriti kui inimesed viibivad basseinialal pikemalt.

Kondensatsiooni vähendamine: Kui niiske õhk puutub kokku jahedamate pindadega, võib tekkida kondensatsioon, mis võib põhjustada tilkumist ja vee kogunemist. Õhukuivatid aitavad vähendada kondensatsiooni ja sellest tulenevaid probleeme.

Küttekulude vähendamine: Niiske õhk võib tunduda jahedam, mis võib viia küttekulude suurenemiseni, kuna inimesed püüavad säilitada mugavat temperatuuri. Õhukuivatite kasutamine võib aidata küttekulusid vähendada, kuna kuiv õhk tundub soojem.

Kokkuvõttes võib basseini õhukuivati kasutamine aidata säilitada sisekeskkonna kvaliteeti, kaitsta materjale ning luua mugavama ja tervislikuma atmosfääri basseini ümbruses.

 

  • Lihtne paigaldus
  • Lihtsalt hooldatav struktuur
  • Kuni 60% ökonoomsem kui traditsioonilised ventilatsiooni- ja küttesüsteemid
  • Väga vaikne töö
  • Kõrvaldab eoste ja hallituse moodustumise
  • Hoiab ära kondenseerumise akendel, seintel ja basseiniseadmetel

 

Niiskuse töövahemik: 40% – 100% r.h.
Temperatuuri töövahemik: +3°C – +30°C
Toide: 230/1~/50hz
Maksimaalne voolutarve: 0.39kw/h
Maksimaalne nimivoolutarve: 2.1A
Külmutusaine: R134A
Müratase: 46dB (1m kauguselt)
Mõõdud (kõrgus x laius x sügavus): 600 x 535 x 240 mm

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!