Allahindlus!

Arctus Arida Pro S25 adsorptsiooni õhukuivati, e rootorkuivati

1,799.00 km-ta 1,499.17

Sorptsiooni õhukuivatid sobivad töötamiseks piirkondades kus madal suhteline õhuniiskus on absoluutselt vajalik.

Näiteks tööstusprotsessides ja ennetaval hooldusel või kus kuiv õhk on hädavajalik ladustamisel ja niiskustundlike kaupade ja toorainete transportimisel. Adsorptsiooni õhukuivatid saavutavad palju madalama õhuniiskuse taseme kui kondensaadi õhukuivatid. Sellega tagades kõrge õhu kuivatamise tulemuse isegi madalal õhu-ja komponentide temperatuuridel.

Kirjeldus

Arctus Arida Pro S25 rootor õhukuivati e adsorptsiooni õhukuvati

Arctus Arida Pro S25 on kuivati ​​professionaalidele! Adsorptsiooni õhukuivati on mõeldud karmideks keskkondadeks, mis võib päevas kuivatada kuni 34 liitrit vett. See on üks selle suurusklassi kõige paremini ehitatud ja tõhusamaid õhukuivateid, väga kõrge kvaliteediga ja ehitatud roostevabast terasest!

Adsorptsiooni õhukuivatid on parimad lehendused töötamiseks piirkondades, kus madal õhuniiskus on väga vajalik. Näiteks tööstusprotsessides või kus kuiv õhk on hädavajalik ladustamisel ja niiskustundlike kaupade ja toorainete transportimisel. Adsorptsiooni õhukuivatid saavutavad palju madalama õhuniiskuse taseme kui kondensaadi õhukuivatid. Tagades sellega kõrge õhu kuivatamise tulemuse isegi madalatel temperatuuridel.

​​ÕHUKUIVATI ​​ARCTUS ARIDA PRO S25

Arctus Arida Pro S25 saab kasutada igal temperatuuril, isegi külma korral. Kuna tegemist on adsorptsiooni õhukuivatiga, on efekt parem kui traditsioonilisel kompressor kuivatil temperatuuril alla 15–17 kraadi kuni külmumiskraadideni. Arctus Arida Pro S25 kuivab tõhusalt kõigil temperatuuridel ning ei kogu vett paaki,  vaid niiske õhk puhutakse vooliku kaudu välja ja kuiv õhk suunatakse samaaegselt ruumi tagasi. Selle tehnoloogia eeliseks on see, et see sobib hästi keskkondadesse, kus puudub äravool või kus õhukuivatil ei ole pidevat järelevalvet. 

Kasutuskohad:

 
  • Veekahjustusega ruumid
  • Ladu 
  • Äripinnad 
  • Toiduainetööstus
  • Ehitus
  • Garaaž ja ladustamine
  •  Laevandus
  • Pesuruum ja kuivatusruum

 

Õhukuivatit Arctus Arida Pro S25 on lihtne paigutada. Seade on kompaktne ja seda ei pea kuivatatavasse ruumi paigaldama, vaid võib paikneda kõrvalruumis. Kuivati ​​võib seista teises ruumis ja imeda õhku kuivatatud kohast ühendatud voolikute kaudu, näiteks naaberruumist. Kuivati ad​​sorptsiooni tehnoloogia muudab kuivamise ökonoomseks ja energiatõhusaks, eriti madalatel temperatuuridel. Traditsiooniline kompressori kuivati ​​on temperatuuridel alla 15 kraadi äärmiselt ebaefektiivne ning +5 – + / – 0 kraadi lähenedes külmub ja seiskub kompressor õhuniisutaja sageli.

Mida peaksite Arctus Arida Pro S25 soetamisel arvestama?

Masin vajab paigaldamist. Niiske õhu eemaldamiseks peate soetama vooliku, mõõtmetega 80 mm + voolikuklambriga. Kui kuivati ​​tuleb paigutada ruumisse, mis ei vaja niiskust, vaid selleks, et imeda külgnevatest ruumidest niisket õhku. Siis on selleks vaja ka voolikut 127 mm ja voolikuklambrit. Arctus Arida Pro S25 on ökonoomseim lahendus madalatel temperatuuridel, kuid kui temperatuur on pidevalt üle 20 kraadi, saate kompressori kuivatiga parema tööökonoomia.

Millist hooldust Arctus Arida Pro S25 nõuab?

On väga oluline hoida õhufilter puhtana. See on ette nähtud masina kaitsmiseks tolmu ja saastumise eest, aga ka selleks, et õhukuivatis oleks piisavalt õhku, et see saaks õhku tõhusalt kuivatada. Puhas filter tähendab, et Arctus Arida Pro S25 saab pikema kasutusiga, suurema kuivatusjõu ja madalamad töökulud läbi väiksema energiatarbimise. Õhufiltrit saab hõlpsalt tolmuimejaga puhastada.

Kuidas sorptsiooni õhukuivataja töötab?

Väga lihtsalt seletatuna koosneb see karbist koos ventilaatori, küttekeha ja aeglaselt pöörleva kuivati ​​rootoriga. See rootor on paljude väikeste aukudega ketas, mis absorbeerib sektoris niiskust, kui ventilaator puhub niiske õhu läbi rootori. Teises sektoris puhub õhuniisutaja rootori kaudu kuuma õhku ja niiskus eraldub. Kuivatatud õhk puhutakse tagasi hoonesse, niiske õhk juhitakse masinast välja vooliku kaudu hoonest. Protsessi nimetatakse sorptsiooni / adsorptsiooni protsessiks. Mõned nimetavad selliseid masinaid ka rootori niisutajaks. Eelised on see, et see on ülitõhus temperatuuril alla 15-17 kraadi ja et te ei pea mõtlema veepaagi tühjendamise peale.

Arctus Arida Pro S25-l on järgmine esitus

Tehniline spetsifikatsioon
Mahutavus 32 kraadi juures, suhteline niiskus 90%: 34 liitrit päevas 
Maht 27 kraadi juures, 60% niiskus: 25 liitrit / päevas 
Maksimaalne õhu maht: 380 m³ / h 
Võimsus: 230V / 50Hz, ühefaasiline 
energiatarve 27 kraadi juures, 60 % RH: 900 W 
Mõõdud mm (WxHxD): 445x352x345 
Kaal: 17,5 kg net, 18,5 kg bruto 
Vooliku suurus sisenev õhk: 127 mm (saab kasutada ilma voolikuta) 
Vooliku mõõtmed väljuv õhk: 127 mm (saab kasutada ilma voolikuta) 
Vooliku mõõt Väljuv niiske õhk: 80 mm (tuleb kasutada niiskuse 
eraldamiseks ) 

Miinus 20 kuni 40ºC (töökeskkond)

Hügrostaat: väliselt saab ühendada (küsi pakkumist)
Voolikud ei kuulu komplekti!

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!