Allahindlus!

Aknapesurobot Ecowacs Winbot X

389.00 km-ta 324.17

Hetkel laos 2 tk.

Ecovacs Winbot X on akul töötav aknapesurobot, mis sobib kõikidele siledatele klaaspindadele.  Tänu sisseehitatud akule ei vaja seade töötamise ajal elektritoidet.

Hindadele lisandub käibemaks!

Kuni 4 päeva 59€
Üks kuu 149€

 

Aku kestvus 2,5 h laadimisega 50 min
Seadme suurus 250 x 250 x 105
Kaal 1,7 kg
Automaatne puhastamine Jah
Optimaalse puhastusteekonna arvutamine Jah
Süvapuhastusprogramm Jah

Kirjeldus

Aknapesurobot Ecowacs Winbot X

Ecovacs Winbot X on uudne akul töötav aknapesurobot, mis sobib kõikidele siledatele klaaspindadele.  Tänu sisseehitatud akule ei vaja seade töötamise ajal elektritoidet. Akuga töötamise aeg on 40-50 min, seetõttu sobib seade kodudesse, kus on väiksemad või vähem aknaid (suurtemate pindade puhul soovitame Winbot 950 mudelit). Seadmega on kaasas turvakinnitus, mis alati kinnitatakse samuti klaasile (samale või siis kõrvalasuvale), et vältida seadme katki kukkumist aku täieliku tühjenemise korral.

Seade puhastab pinna, hõõrudes põhja all olevat niisutatud mikrokiudlappi vastu klaasi. Winbot puhastab tänu sellele klaasilt rasvased jäljed ja tolmu.
Seadme mõõdud: põhi 250×250 mm, kõrgus 105 mm.

Aknapesurobot Winbot X kirjeldus

Winbot X on esimene aku peal töötav aknapesurobot, mis kasutab pinna külge kinnitumiseks võimsat õhku imavat mootorit, mis tekitab terve seadme põhja alla kinnitumiseks vajaliku vaakumi. Seetõttu puudutab puhastavat pinda ainult seadme põhja ümbritsev pehme puhastuslapp.

Nagu kõik Winbot seeria robotid, analüüsib ka Winbot X kogu puhastava pinna ja arvutab välja kõige optimaalsema puhastusteekonna, et puhastamise lõpus naasta alguskohta. Samuti väldib seade takistusi, nagu näiteks uste või akende lingid. Samuti on seadmel süvapuhastuse funktsioon, millega puhastatakse klaas kahest suunast.
Kahjuks ei saa Winbot aknapesurobotit kasutada välitingimustes aastaringselt, vaid ainult siis kui
töökeskkonna temperatuur on üle +10 kraadi.

Komplektis: Seade, 4 mikrokiust puhastuslappi, laadimisjuhe, Puhastusvedelik, Pult, 2 AAA patareid, turvahoidik köiega, vooluadapter, poleerimislapp.

WINBOT-X-kasutusjuhend

Aku kestvus 2,5 h laadimisega 50 min
Seadme suurus 250 x 250 x 105
Kaal 1,7 kg
Automaatne puhastamine Jah
Optimaalse puhastusteekonna arvutamine Jah
Süvapuhastusprogramm Jah

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!