Adsorptsioonkuivati ​​TTR 2000 259l/24h 2350m3/h 300Pa

18,788.00 km-ta 15,400.00

Adsorptsioonkuivati ​​TTR 2000

Statsionaarne adsorptsioonkuivati Trotec  ​​TTR 2000 avaldab muljet niiskuse eemaldamise jõudlusega 259 kg / 24 h.

Seetõttu sobib see kuivatusseade ideaalselt mitmesugusteks õhu- ja gaasikuivatustöödeks tööstuses, logistika- või tarneettevõtetes, näiteks tootmise ja toodete turvalisuse tagamiseks või masinate, inventari ja hoonete väärtuse säilitamiseks pidevat kaitset korrosiooni- ja kondensatsiooni või hallituse tekke eest.

Saadaval järeltellimisel

Kirjeldus

Adsorptsioonkuivati ​​TTR 2000

Adsorptsioonkuivati ​​TTR 2000

Rootorkuivati TTR 2000 , nagu ka teised TTR kuivatuskuivatid, on tänu standardvarustusse integreeritud soojustagastussüsteemile ja kuiva õhu hulga elektroonilisele reguleerimisele üks ökonoomsemaid omataolisi !

Tugev korpus ja kõrgeimate tööstusstandardite järgi välja töötatud tehnoloogia muudavad TTR 2000 usaldusväärseks partneriks niiskuse eemaldamisel isegi karmides tingimustes.

Niiskuse kontroll parimal moel

Mitusada kilogrammi kuivatamist päevas ei kujuta TTR 2000 jaoks suurt väljakutset – isegi mitte madala kastepunktiga jahedas keskkonnas.

Seetõttu sobib see kuivatusseade ideaalselt mitmesugusteks õhu- ja gaasikuivatustöödeks tööstuses, logistika- või kommunaalettevõtetes , näiteks tootmise ja toote turvalisuse tagamiseks või masinate, inventari ja hoonete väärtuse säilitamiseks pideva korrosiooni- ja kondensatsioonikaitse abil. või hallituse teke.

Standardse roostevabast terasest korpuse ja IP53 disainiga elektrilise juhtkarbiga korrosioonikindel TTR 2000 talub isegi kõige ebasoodsamaid töökeskkondi ja sobib seetõttu ideaalselt kõikideks rakendusteks, mis hõlmavad kuivas hoidmist või kuiva õhu tootmist, kus madalad temperatuurid või eriti materjalid -valitsevad tarbivad tingimused – ka hügieenitundlikes piirkondades.

Kõrge jõudlusega toodetud Saksamaal

TTR 2000 sama vastupidav ja hooldussõbralik disain ning väga pikk kasutusiga ei ole põhjuseta – lõppude lõpuks on tegemist adsorptsioonikuivatiga, mis on välja töötatud ja toodetud Saksamaal Troteci originaaltoodangu kõrgeimate kvaliteedistandardite järgi. mis sisaldab eranditult juhtivate komponentide tootjate uusima tehnoloogia põlvkonna tõhusaid kaubamärgiga komponente.

Kõrge kuivatusõhu jõudlus isegi madala kastepunktiga

TTR-seeria adsorptsioonikuivatid kasutavad õhu kuivatamiseks aururõhu gradienti niiske õhu ja kuivatusrattasse integreeritud ülisuure pinnastruktuuriga hügroskoopse sorbendi vahel. See protsess tagab kõrge niiskuse eemaldamise isegi madala niiskuse ja madala õhutemperatuuri korral.

TTR Trisorp kahekordne põhimõte

TTR 2000-l on kaks eraldi õhukanalit protsessi- ja regenereerimisõhu jaoks, mõlemal on ventilaator. Kuivatatav protsessiõhk imetakse ventilaatori abil sisse ja voolab läbi pidevalt pöörleva kuivatusratta kuivatussektori, kus selles sisalduv niiskus eemaldatakse sorbendis sidudes ja seejärel voolab see kuiva õhuna õhu väljalaskeava.

Regenereerimisõhk imetakse sisse ka eraldi ventilaatoriga ja juhitakse läbi loputussektori. Kuna kuivatusaine ratas kuumeneb vabaneva adsorptsioonisoojuse ja regenereerimissoojuse tõttu, kasutatakse loputussektorit soojuse taastamiseks ja kuivatusratta jahutamiseks, mis vähendab ka vajalikku energiasisendit ja parandab niiskuse eemaldamise jõudlust, eriti madalama kaste korral. punktid.

Kuumutusregistri kaudu voolates õhk soojeneb ja selle suhteline õhuniiskus on äärmiselt vähenenud, nii et õhk suudab regenereerimissektori läbimisel silikageelis seostunud niiskuse uuesti absorbeerida ja väljuda väljapoole. niiske regenereerimisõhk läbi niiske õhu väljalaskeava.

Konfigureeritav õhu suuna muutmine

Õhukuivati ​​korpus on juba tehases ette valmistatud õhuvoolu peegel-pööratud struktuuri jaoks, nii et seda seadet saab alati üles seada nii, et tööpool on kasutaja poole, sõltumata protsessiõhu suunast. Soovi korral saab õhusuunda kohandada vastavalt teie individuaalsetele protsessidele mooduli ümberpööramise abil. Parempoolne kuiva õhu väljapuhumine ja vasakpoolse niiske õhu väljastamine – või vastupidi – pole probleeme tänu konfigureeritavale õhusuuna muutmisele.

Duoventiline õhuhulga reguleerimine

TTR 2000 suure jõudlusega ventilaatoreid käitavad energiasäästlikud EC-mootorid, mille kiirust saab Duoventicu kontrolleri abil üksteisest sõltumatult reguleerida. Tänu sellele integreeritud Duoventicu õhukoguse reguleerimisele saate TTR 2000 kuivatusseadme kiiresti ja vastavalt oma vajadustele konfigureerida ilma igasuguste ümberehitustöödeta: väga kuiv õhk väikese õhuvooluga, suurem kogus kuiva õhku või maksimaalne tsirkulatsiooniõhu jõudlus mõõduka õhuvooluga. kuiva õhu osakaal.

Teenindussõbralik ehitus

TTR 2000 on loodud äärmiselt lihtsaks hooldamiseks. Lukustatavad uksed ja filtriklapid võimaldavad teil igal ajal kiiret juurdepääsu kõikidele elementidele. Seade on juba tehases varustatud Z-Line disainiga õhufiltritega G4, igaüks eraldi protsessi- ja regenereerimisõhu jaoks. Standardvarustuses on ka vastav filtriseire koos hoiatustulega.

Energiasäästlik niiskuse eemaldamine ja kõrgem kuivatusaste tänu kahe õhuringlusega tsirkuleeriva õhu tööle

Kahe eraldi õhukanaliga TTR-Trisorp-Dual-Principle võimaldab värske kuiva õhu retsirkulatsiooni suletud protsessiõhu ringlusest nii siis, kui seade on üles seatud väljaspool (näide 1) ja töödeldavas ruumis (näide 2). Sisepaigalduse korral suunatakse regenereerimisõhu sisselaskeava ja niiske õhu väljalaskeava vooliku- või toruühenduste abil lihtsalt ruumist välja.

Erinevalt tavapärasest läbiõhurežiimist saab muutuva tsirkulatsiooniõhuga kuivatamisel nominaalhulgaga saavutada oluliselt madalama kastepunkti temperatuuri ja seeläbi oluliselt madalamad kuivatusastmed ning oluliselt energiasäästlikuma töö.

Erinevad rakendusvõimalused

TTR 2000 adsorptsioonkuivatusseade on TTR 2000 adsorptsioonkuivatusseade pidevas töös isegi madalate kastepunktide korral väga kõrge niiskuse eemaldamise võimega sobiv paljudeks rakendusteks, näiteks:

 • Õhu eelkuivatus, et säilitada hügroskoopsete toodete valatavus ja voolavus ladustamis-, transpordi- ja doseerimissüsteemides
 • Protsessiõhu kuivatamine gaasiturbiinidele ja niiskuse reguleerimine gaasijaotusjaamades
 • Külmutustunnelite ja sügavkülmladude jäävabana hoidmine
 • Õhu kuivatamine või protsessiõhu kuivatamine keemia- ja farmaatsiatööstuses , elektroonika- ja pooljuhtidetööstuses või toiduainetööstuses
 • Kondensatsiooni, materjali muutumise või graanulite kokkukleepumise vältimine plasti töötlemisel
 • Protsessi õhukuivatus ja tehase niiskuse eemaldamine terasetööstuses
 • Õhukuivatus ja kastepunkti kontroll külmhoonetes
 • Veetehnika rajatiste ja pumbajaamade õhukuivatus
 • Laskemoonaladude või sõjavarustuse kaupluste kliimaseade
 • Õhu kuivatamine ja kastepunkti reguleerimine puhastes ja kuivades ruumides
 • Kliimaseade kuiva õhu hoidlas või puiduhoidlates

Lisaväärtus ilma lisatasuta

TTR 2000 õhukuivati ​​on juba standardina varustatud paljude funktsioonide ja funktsioonidega, mis tagavad teile usaldusväärse töö, lihtsa käsitsemise ja pika kasutusea vähese hooldusega:

 • Tugev ja hooldussõbralik roostevabast terasest korpus
 • Rootori pöörlemise juhtimine (rootor ja ajam)
 • Duoventiline juhtimine iga regenereerimisõhu ja protsessiõhu ventilaatori jaoks
 • Ülekuumenemise turvasüsteem taaskäivituslukuga (regenereerimisõhk)
 • Töötemperatuuri juhtimine (regeneratsiooniõhk)
 • G4 õhufilter Z-Line disainiga koos elektroonilise jälgimise ja kollektiivse hoiatustulega
 • Ühendusklemmid välised sisse/välja ja ühendusklemmid hügrostaat
 • Potentsiaalivabad kontaktid töö, vea ja filtri jaoks
 • Konfigureeritav õhu suuna muutmine

Soovid seda toodet rendile võtta?

Täida palun all oleva vormi väljad, saada meile päring ja me võtame Sinuga edasise osas ise ühendust!