You are currently viewing Elektri soojapuhur ja diisel soojapuhur ei jäta professionaali ükskõikseks – Troteci TDS- ja IDE-seeria mudelid on taas saadaval Pro Air OÜ-s

Elektri soojapuhur ja diisel soojapuhur ei jäta professionaali ükskõikseks – Troteci TDS- ja IDE-seeria mudelid on taas saadaval Pro Air OÜ-s

  • Post category:soojapuhur

Tööülesanded ehituplatsidel või ladudes, kui ka põllumajanduses – külmaperiood on jälle algamas, kuid töö ei saa jääda tegemata. Aga ka sellistes ilmastikutingimustes saab töö muuta mugavamaks, sest Troteci TDS- ja IDE-seeria professionaalsed elektri- ja õliküttekehad on taas saadaval. Pärast seda, kui paljud seadmed mõlemast seeriast olid välja müüdud, on need kõik jälle saadaval – osad laos ja osad järeltellimisel. Väikese kuid ülikõrge küttevõimsusega, õues ja/või siseruumides, statsionaarse või mobiilse lahendusena. Trotec Saksa kvaliteet ja hinnad on mõistlikud. Igal tõelisel professionaalil läheb süda tõeliselt soojaks!

Peamised erinevused kahe küttekeha vahel. TDS-seeria elektrisoojendid sobivad ideaalselt kütmata siseruumide valdavalt statsionaarseks temperatuuri reguleerimiseks, kuna need ei tarbi hapnikku ega tekita põlemisel tekkivaid heitgaase, ehk ei nõua ventilatsiooni olemasolu kinnistes ruumides. Seevastu IDE-seeria D otseküttega diisel soojapuhurid sobivad ideaalselt kasutamiseks välitingimustes või hästi ventileeritavates siseruumides. Kaudküttega IDE-seadmeid saab kasutada ka suletud ruumide kütmiseks, kui kasutatakse valikuliselt saadaolevat suitsueemaldussüsteemi.

TDS-seeria elektri soojapuhur ventilaatori eelised

Seerias on kokku 7 seadet alates TDS 30 5kW  kuni 5 kW kuni TDS 120- ni 30 kW küttevõimsusega. Valikuline seinale riputamise või lae alla kinnitamise võimalus avab laia valiku erinevaid kasutusvaldkondi näiteks ehituskonteinerite, turulettide, kasvuhoonete, väikehallide, garaažide, töökodade, paadimajade või montaažitööde kütmiseks.

  • Tänu integreeritud termostaadi juhtimisele saab genereeritavat kuuma õhuvoolu kõikides TDS mudelites pidevalt soovitud temperatuurini reguleerida.
  • Kõiki teisi TDS-seadmeid saab kasutada ka ventilaatori töös ilma küttefunktsioonita ja neil on mitmeastmeline võimsuse reguleerimine optimaalseks temperatuuri reguleerimiseks vastavalt küttetugevuse vajadustele.
  • Lisaks on TDS-seeria elektrilised soojapuhurid ülekuumenemiskaitsega, termokaitsega ventilaatorimootoriga, ventilaatori sisselülitamise funktsiooniga komponentide jahutamiseks (alates TDS 30 ) ja ventilaatori funktsiooniga.

IDE seeria diisel soojapuhur eelised

Olgu see otsene või kaudne – Troteci IDE-seeria pakub teile kõigi kütterakenduste jaoks alati maksimaalset küttevõimsust.

  • IDE-seeria D otseõliküttekehad sobivad ideaalselt kasutamiseks välitingimustes, välistingimustes ehitusplatside, põllumajanduspiirkondade või hästiventileeritavate siseruumide kütmiseks, kuna kogu soojus saab kättesaadavaks. Sellepärast pole otsekütteseadmetel korstnat. D-seerias on saadaval kokku 5 seadet – alates IDE 20 D-st 20 kW kuni IDE 100 D ni 100 kW küttevõimsusega.
  • IDE-seeria kaudsed õliküttekehad sobivad ideaalselt ruumidesse, kus on võimalik vaid piiratud ventilatsioon, kuid mida peaksid siiski kasutama inimesed ja loomad. Samuti on need hea valik hoonete kuivamise kiirendamiseks ja ruumides, kus on tuleohtlike ainete olemasolu tõttu tuleoht. Kokku on saadaval 5 kaudset kütteseadet – alates IDE 20-st 20 kW kuni 80 kW küttevõimsusega IDE 80 ni.
  • Vajaduspõhise temperatuuri seadistuse jaoks on IDE-seadmetel integreeritud termostaat, olenevalt mudelist analoogversioonina või elektrooniliselt koos täiendava topeltekraaniga seadepunkti ja tegeliku väärtuse jaoks.
  • Roostevabast terasest põlemiskambri pidevaks põletamiseks kasutavad paljud IDE seadmed kvaliteetset Danfoss® sissepritsepumpa.
  • Funktsioonide ja funktsioonide valikut täiendavad vastupidav, kahekordse kattega terasplekist korpus, integreeritud kütusepaak tasemeindikaatoriga, elektrooniline leegikaitse, ülekuumenemiskaitse, roostevabast terasest põlemiskamber ja välise ühendus. termostaat.

TDS-seeria ja IDE-seeria soojapuhur – kaubamärgi kvaliteet Trotecilt!