Efektiivne viirusefiltreerimise süsteem õhupuhastaja Trotec Tac V+

Efektiivne viirusefiltreerimise süsteem õhupuhastaja Trotec Tac V+

Efektiivne viirusfiltrisüsteem –
teaduslikult tõestatud efektiivsus.

TAC V + on maailma esimene mobiilne ruumiõhupuhasti turul, mis on välja töötatud spetsiaalselt viirustega koormatud aerosoolide filtreerimiseks siseruumides!

Sel eesmärgil tagab õhupuhasti TAC V + viirusega koormatud aerosoolide kiire ja ülitõhusa vähendamise ruumiõhust ning neutraliseerib sel viisil tõhusalt aerogeense koroonainfektsiooni riski otse seadme paigalduskohas.

Selle efektiivsust õhus levivate viiruste neutraliseerimisel siseruumides on TAC V + testitud mitmetes teaduslikes uuringutes !

Spetsiaalselt vaikseks tööks suure õhupuhastuse mahuga TAC V + õhupuhasti lahjendab viirusega koormatud suure õhuhulga ja suure reaktiivjõuga aerosoolpilved kiiresti tasemele, mis pole enam inimese jaoks nakkav. Õhupuhasti filtreerib välja haigusi põhjustavad viirused oma HEPA H14 filtriga, mis on vastavalt standardile EN 1822 sertifitseeritud 99,995% ruumiõhust ja inaktiveerib selle tsükliliselt kuumakindla erifiltri termilise saastatusest puhastamise abil. Nii vähendab suure jõudlusega õhupuhasti TAC V + tõhusalt ruumiõhu aerosoolide, viiruste ja bakterite hulka.

Tänu selle suure jõudlusega õhupuhasti ainulaadsele puhastusvõimele väheneb märkimisväärselt õhus olevate aerosooliosakeste kaudse viirusnakkuse oht!

Kvantitatiivsed mõõtmistulemused näitavad, et testitud TROTEC TAC V + ruumiõhupuhasti abil saab suure mahuvoolu ja klassi F7 + H14 filtrikombinatsiooni tõttu aerosooli kontsentratsiooni 6–15 minutiga poole võrra vähendada isegi ruumides 80 m². Sõltuvalt õhu mahuvoolust. 20 m² suurustes ruumides saavutatakse poolitamine 3–5 minutiga, sõltuvalt.

TAC V + tüüpi õhupuhastitega on seepärast võimalik väikestes ja keskmise suurusega ruumides probleemideta hoida aerosooli kontsentratsiooni madalal tasemel. Õhupuhastaja Trotec TAC V + tüüpi õhupuhastusseadmed sobivad seetõttu väga hästi klassiruumidesse, kauplustesse, ooteruumidesse või raviasutustesse, et tagada püsiv madal viiruskoormus, ilma et peaksite muretsema akende avamise ja ruumi tuulutamise pärats. Lisaks tagavad need vastupidiselt akendega ventilatsioonile ka viiruskoormuse tegeliku vähenemise, mida vaba ventilatsiooni korral ei saa sageli tagada.

Võrreldes muude seadmete või ventilatsiooniga, sate õhupuhastaja osas olla kindle, et ruumiõhk on reaalselt puhastatud aerosoolidest ja ei levitate edasi ventilatsiooni kaudu. Et ruumiõhupuhasti jääks hügieeniliselt kahjutuks isegi mitme kuu jooksul pideva töötamise ajal, tuleks filtrit H14 kuumutada umbes 30 minuti jooksul umbes 100 ° C-ni , et hävitada filtris olevad viirused.

 

Delfti tehnikaülikool, Holland: Õhu puhastamine õhupuhastajaga on tõhusam kui sundventilatsioon avatud akende või ustega.

Delfti tehnikaülikooli hollandi teadlased on võrdleva testi käigus uurinud, kui kiiresti saab ruumis aerosoolide kontsentratsiooni vähendada ventilatsioonisüsteemide ja õhupuhastitega.

Tulemus : Parimaid tulemusi saavutati peaaegu kõigi katseseadmete korral suure jõudlusega õhupuhasti TAC V + abil . Mõõtmistulemused näitavad ka, et vahelduv ventilatsioon võimaldab ainult suhteliselt madalat õhuvahetust.

Trotec TAC seadmed on kontrollitud ja annavad tulemused koheselt.