You are currently viewing Diiselküttega soojapuhur IDE 20: soodne ja töökindel küttelahendus paindlikuks kasutamiseks töökodades, ladudes või ehitusplatsidel.

Diiselküttega soojapuhur IDE 20: soodne ja töökindel küttelahendus paindlikuks kasutamiseks töökodades, ladudes või ehitusplatsidel.

  • Post category:soojapuhur

Kui otsite õliküttelahendust, mis on kompaktne ja mobiilne, samuti soodne, kuid samas töökindel. Siis olete õiges kohas: Diiselkütte soojapuhur IDE 20 on üks IDE kaugkütte lahendustest! Troteci IDE seeria väikseim õlikütteventilaator toodab kuni 600 m³/h puhast ja kuiva kuuma õhku küttevõimsusega 20 kW. Mis kõige parem: Kaudse õliküttekehana sobib seade ideaalselt ka ruumidesse, kus on võimalik vaid piiratud ventilatsioon, kuid kus peavad siiski viibima inimesed ja loomad eeldusel, et kasutatakse valikuliselt saadaolevat suitsugaaside väljajuhtimist.

IDE 20 õlisoojendi ventilaator on eriti ökonoomne lahendus standard õliradiaatoritele. Loomulikult on paindlikul universaalsel puhuril kõik vajalik professionaalseks kasutamiseks töökojas, laos, tootmis- või ehitusplatsil olemas. Pole asjata, et IDE 20 korstnaõli ventilaatorküttekeha sai “Õlisoojendi ventilaatorite võrdlus 2021 – 10 parimat õlikütteseadet lühidalt” kokkuvõttes HEA hinnangu. Alustades selle eriti vastupidavast korpusest, sealhulgas sujuvalt töötavast kelgukonstruktsioonist ja paigaldatud kütusepaagist kuni erinevate lisadeni, nagu välise termostaadi ühendus!

Teie eelised lühidalt – õlikütteventilaator IDE 20 …

  • tekitab puhta ja kuiva kuuma õhu koguseid kuni 600 m³/h küttevõimsusega 20 kW. Tänu valikuliselt saadaolevale suitsugaaside eemaldamisele saab soojapuhurit kasutada ka suletud ruumide kütmiseks.
  • saab põletada nii diisli- kui ka kütteõliga. Kvaliteetne kütusepump tagab pideva kütusepõletuse juurdevoolu, kusjuures kulu on maksimaalselt 1,6 liitrit õli tunnis.
  • on varustatud integreeritud kütusepaagiga. Väline kütusefilter võimaldab hõlpsat juurdepääsu ja hetke kütusekogust saab hõlpsasti lugeda paagis olevalt kütusetaseme näidikult.
  • reguleerib temperatuuri täielikult automaatselt standardse integreeritud termostaadi kaudu. Lisaks on IDE 20 -l lisaühendus välise termostaadi jaoks, mis on saadaval lisavarustusena: Õlisoojenduse ventilaatori saate seadistada kuni 25 meetri kaugusele köetavast alast.
  • veenab ka ohutuse osas: automaatne väljalülitus paagi tühjenemisel ja taaskäivituskaitse ning leegijälgimisega elektrooniline leegikaitse muudavad seadme töö äärmiselt ohutuks.
  • püsib heas vormis ka pikaajalisel välitingimustes kasutamisel: selle tagab vastupidav, topeltlakitud materjalist korpus. Lisaks on sujuvalt töötava vankrikonstruktsiooniga IDE 20 optimaalselt ette valmistatud igaks asukohavahetuseks.

Diiselkütte soojapuhur IDE 20 – kaubamärgi kvaliteet firmalt Trotec