You are currently viewing Coway õhupuhastaja

Coway õhupuhastaja

Coway õhupuhastaja 100% usaldusväärne

Coway uut õhupuhastit AP-1220B, nagu ka tema eelkäijat, on Testfakta laboris rangelt testitud. 13 erineva õhupuhasti testimisel tuli AP-1220B kindla võitjana välja. Testfakta testiti tooteid mitmel olulisel parameetril, nagu puhastusvõime, kasutajasõbralikkus, energiakulu ja müratase.

Suured erinevused võimsuses

Testfakta tulemused asetavad Coway AP-1220B õhupuhasti segmendi “keskmise suurusega ruumid” sõltumatu laborikatse tulemusel 8,7 punktiga kümnest võimalikust tippu.

Tavaliselt mõõdetakse võimsust CADR-ga (puhta õhu tootlikuse määr) ja Testfakta andmetel on suuri erinevusi selles, mida tootjad paberil näitavad ja kuidas õhupuhastid laborikatse käigus toimisid. Viimasel  3 kohal oli Dysoni TP04, Xiaomi ja Stadler Form Roger Little. Coway oli üldkokkuvõttes parim “tänu väga heale tolmu ja peenemate osakeste eemaldamise jõudlusele nii 37dB juures kui ka maksimaalsel võimsusel”.

Laboratoorse testi eesmärk oli võrrelda toodete võimet puhastada õhku allergiat tekitavatest osakestest nagu õietolm ja peen tolm. Koos sellega võrreldi kõiki tooteid efektiga, mida ei peeta häirivat müra tekitavaks. WHO andmetel algab und häiriva taustamüra piir juba 30dB-st, mis esindab umbes nõrka tuulemüra. Testfakta test põhines 37 dB-l, mis vastab umbes 30 dB-le kahe meetri kaugusel õhupuhastist.

Õhupuhasti Coway AP-1220B – parim test

Coway AP-1220B on õhupuhasti, mis kasutab kolme filtrikomplekti, mis eemaldavad teie sisekeskkonnas 99,5% kõigist kahjulikest osakestest kuni 0,3 μm. See tähendab, et see toode pole ideaalne mitte ainult astmaatikutele ja allergikutele, vaid on kasulik kõigile kodudele ja töökohtadele. Kui kellelgi teie leibkonnast on allergia või astma, võib end turvaliselt tunda, et Coway AP-1220B soovitavad ka Asthma Allergy Nordic ja ECARF.

Testfakta laborikatse kohaselt paistab Coway AP-1220B silma mitmes punktis ning nad toovad testi parimaks nimetamise mitu põhjust. Suure õhupuhastusvõime, kasutajasõbralikkuse, madala mürataseme ja energiatarbimise kombinatsioon andis tulemuseks 8.7.

Täisautomaatne õhu puhastamine – automaatrežiim

Õhupuhastaja Coway on kasutajasõbralikud funktsioonid. Automaatrežiimis kohandub õhupuhasti ruumis oleva õhukvaliteediga ja teeb kõik vajalikud kohandused, et te ei peaks kunagi ühtegi seadistust muutma.

AP-1220B on varustatud valgusanduriga, mis tuvastab ruumis pimeduse saabudes ja lülitab seejärel kõik LED-id automaatselt välja ning vähendab helitugevust, nii et saate hea une, kui õhupuhasti on magamistoas.

Reguleeritav õhuvool

Coway AP-1220B abil saate reguleerida õhuvoolu kas edasi või üles. See tähendab, et õhupuhasti võib sõltuvalt ruumist viibida kaugele või laiale. See tagab puhta õhu suurema ringluse. Kui vool kohandatakse ümbritseva keskkonnaga, võib õhu puhastamise võime dramaatiliselt suureneda, mis aitab kaasa puhtama sisekeskkonna loomisele.

Coway õhupuhasti AP-1008CH sai ka 2016. aastal testfaktide testis parima tulemuse

Artikkel aastast 2016;

Rootsi tehnikauuringute instituut SP on Testfakta tellimusel katsetanud magamistubade kuut erinevat õhupuhastit. Õhupuhasti võimsust ja energiatõhusust mõõtnud test sai Coways kindla võitja, kelle õhupuhasti 1008CH sai üldhinnanguks 4,7 viiest.

Veedame siseruumides üha rohkem aega ja meie kodudes on õhusaastet rohkem, kui palja silmaga näeme. Tarbeelektroonika, mööbel, rõivad ja majamaterjalid eraldavad osakesi, mis võivad meile inimestele ebamugavusi ja halba tervist põhjustada. Välisõhus, mille laseme oma kodudesse, on ka liikluses perioodiliselt õietolmu ja määrdunud osakesi, mis mõjutavad meie tervist. Üks võimalus probleemide vähendamiseks on hankida magamistuppa õhupuhasti. Kuid lihtsalt õhupuhastaja ostmine pole hea mõte, näitab test. Lisaks sellele, et testitud õhupuhastite efektiivsuses on palju erinevusi, näitab test, et oluline on ka nende õhu puhastamise viis ja seejärel mitte ainult tõhususe, vaid ka kasutajate tervise seisukohalt. Probleemiks on spetsiifiline osoon, mida mõned katses osalevad õhupuhastid, mis kasutavad ioniseerimist, eraldavad.

Stockholmi maakonna nõukogu töö- ja keskkonnameditsiini keskuse professor Tom Bellander kinnitab testi kommentaaris järgmist:

– Osoon ärritab tugevalt hingamisteid ja on seotud ka enneaegse surmaga. Kui ioniseeriv õhupuhasti lisaks osakestele ka õhku ise ei tekita, tekib osoon. See oli seda tüüpi toodete jaoks juba 30 aastat tagasi teadaolev probleem, mille ma arvasin, et tööstus on lahendanud, ütleb Tom Bellander.

Katse võitja Coway kõik turul olevad õhupuhastid puhastavad õhku täielikult ilma ioniseerimiseta hästi tõestatud, tõhusate filtrite ja kolme mudeli abil, mida Rootsi astma- ja allergiaühing juba soovitab.

Õhupuhasti testis on nad eeldanud, et peaksite saama magada, kui õhupuhasti on sisse lülitatud. Seetõttu tehti mõõtmised kiirusel, mis on kõige lähemal müratasemele 37 detsibelli, mis on Astma ja Allergia Assotsiatsiooni välja töötatud nõue õhupuhastite jaoks. Kõigi võrdluses olevate seadmete jaoks tähendas see madalaimat kiirust.

Faktid

Rootsi Tehnilise Uurimise Instituut SP on Testfakta tellimusel testinud kuut erinevat magamistubade õhupuhastit.
Valikus oleme valinud ainult seadmed, mis ütlevad, et nad suudavad toime tulla 37 detsibelli helitasemega. Seda mürataset peetakse Astma ja Allergia Assotsiatsiooni andmetel magamiseks okei.
Õhupuhasti võimsuse ja energiatõhususe mõõtmised tehti kiirusel, mis oli iga seadme jaoks kõige lähemal 37 detsibellile.
Puhastusvõime on puhta õhu kogus, mida õhupuhastid toodavad tunnis. Puhastusvõimet mõõdeti erineva suurusega osakestega. : 0,3–0,5 μm, 0,5–1 μm, 1–5 μm ja osakeste koguarv> 0,3 μm. Tabel näitab osakeste> 0,3 μm puhastusvõimet.
Selles kontekstis mõõdab energiatõhusus seda, kui palju puhastatud õhku saate vatti ja tunni kohta.
Osooni mõõtmine tehti laboris, mõõtes osooni taset õhupuhastite sisse- ja väljalaskeavas. Mõõtmisi korrati viis korda.

Kui soovite õhupuhastit, milles tulemustes saate 100% kindlad olla, siis Coway seadmed on seda igal juhul.