You are currently viewing Coway õhupuhastaja ja õhuniisutaja tervislikuma siseõhu jaoks
Õhupuhastaja

Coway õhupuhastaja ja õhuniisutaja tervislikuma siseõhu jaoks

Coway õhupuhastaja/õhuniisutaja

tervislikuma ja puhtama siseõhu jaoks

Coway poolt loodud õhupuhastajad ja õhuniisutajad, keskenduvad madalale energiatarbimisele, tõhusamatele filtritele ja uuendustele uutes õhupuhastaja funktsioonides. Me räägime teile Astma Allergy Nordic poolt soovitatud õhupuhastitest, Coway 1008CH, Coway 1008DH, Coway 1009CH, Coway Storm 1516D ja uuest Coway Classic 1018F! Ning Briti ja Rootsi allergia liidu ja Jaapani Bakteroloogia Instituudi poolt testitud ja soovitatud Coway apm 1010 dh (AquaFlow).

Rootsis, Norras ja Taanis enim müüdud õhupuhastaja!

Astma Allergy Nordic

Astma Allergy Nordic ja Rootsi ning Briti allergialiidu poolt tunnustatud ja testitud tooted on tarbijale kinnituseks, et tehase andmete osa vastab tegelikkusele.

Coway kohta

Coway - õhupuhastajate

Coway on keskendunud väiksema energiatarbega õhupuhastajate loomisele, parimate filtersüsteemide arendamisse ja uute funktsioonide juurutamisse õhupuhastajatele, mis teeb temas maailmas tippklassi õhupuhastajate tootjaks.funktsioonidele ja uutele funktsioonidele. 

Kõrgeima klassi õhupuhastaja

 

Tõhus õhu puhastaja loob puhta ja tervisliku siseõhu. Õhupuhastaja seob tolmuosakesi, õietolmu ja kõrvaldab ka lõhnad ning kemikaalid. See loob sisekliima, kus allergikutel ja astmaatikutel on parem ja kergem hingata. Need tooted sobivad väga hästi ka neile, kes elavad linnas, kus on rohkem saastet, näiteks heitgaase. Kehv siseõhk võib põhjustada terviseprobleeme, nagu näiteks kontsentratsiooniprobleemid, peavalud ja väsimus. Hea õhu puhastaja loob parema elukvaliteedi. See võib leevendada allergilisi sümptomeid, kõrvaldada viirused, bakterid, kemikaale ja heitgaase. On efektiivne hallituse lõhna vastu, hallitusseene eoste ja niidistiku eemaldamiseks õhust. Looge oma magamistoas mugav ja tervislik tsoon, kus saab kõige paremini välja puhata ja alustada oma järgmist ilusat päeva värskena. Puhtas keskkonnas puhkab nii laps, kui ka täiskasvanu paremini. Terves kehas terve vaim!

Kuidas Coway õhupuhasti töötab?

Siseruumi õhku mõjutab kahjuks reostus ja õhupuhastaja ülesanne on need saasteained eemaldada. Õhk, mis ei ole puhas, võetakse seadmesse sissepuhe kaudu. Seejärel eemaldab eelfilter jämedamad osakesed, siis õhk liigub läbi mitme spetsiaalse ja unikaalse filtri ning puhas ja värske õhk paisatakse ruumi.

Eelfilter – Coway toodete eelfiltrit töödeldakse antibakteriaalse materjaliga ja see filter eemaldab hallituse, juuksed nii loomadelt kui inimestelt, pigem suured tolmuosakesed ja palju muud.

Aktiivsöefilter – kõrvaldab näiteks toidulõhnad, kahjuliku gaasid ja muud lenduvad orgaanilised ained.

HEPA filter – suure jõudlusega HEPA filter eemaldab efektiivselt peenosakesi ja sigaretisuitsu, viiruseid, baktereid, hallitusseene eoseid ning allergeene.

MCC keskmise filter – see on mitmekülgne filter. See eemaldab sellised osakesed nagu õietolm, mis esineb kevadel ja suvel, eemaldab mürgised gaasid, viirused ja bakterid nagu gripp, legionella jne.

Millised on Coway õhupuhastaja eelised?

Globaliseerumise ja Eesti ühiskonna arenguga on toimunud palju muutusi. Üks muudatusi on see, et õhus sisalduvate osakeste kogus on märgatavalt suurenenud. Ja paljud neist osakestest mõjutavad inimkeha mitmel viisil.

Linnastumise tõttu elavad ja töötavad enamus eestlastest linnades, kus me viibime üksteisele väga lähestikku. Saasteained, õietolm, viirused ja bakterid on kontsentreeritult linnas ja on meie kaaslasteks igapäevaselt ning mõjutavad meie tervist.

Coway on Lõuna-Korea ettevõte ja Lõuna-Koreas on neil ka palju suuremad probleemid õhusaastega võrreldes Eestiga ning peaaegu kõigis Lõuna Korea kodudes on mitu õhupuhastit. Nii on Coway’l pikaajaline kogemus selliste kahjulike osakeste kõrvaldamisel, mis jõuavad inimeste kodudesse.

Nagu eespool mainitud, võib saastatud õhk kodus põhjustada palju häireid, nagu peavalu, väsimus ja keskendumisraskused. Lisaks mõjutavad meid ka tolmuosakesed, mitte ainult need, mis on allergilised. Coway õhupuhastajaga saate kodus või kontori viibides olla kindlad, et õhk on puhas ja värske ning ohutu.

Õietolmu allergia ja astmaatikute tõhus lahendus.

allergia

Kõik Coway seadmed on erinevate astma ja allergia liitude poolt testitud ja need edukalt läbinud.

Praktikas tähendab see seda, et Coway õhupuhastid on äärmiselt tõhusad inimestele, kes põevad tolmu,õietolmu allergiat ja astma probleeme. Puhas õhk nende inimeste töökohal ja kodus on ülimalt tähtis ja Coway üks suurimaid eeliseid võrreldes paljude teiste õhupuhastitega on see, et filtersüsteemid on tipptasemel ja patenteeritud ning nende töötulemus on teistest õhupuhastajatest ca 20% paremad.

Kui tahad olla kindel oma valikus, siis meie soovitame COWAY tooteid.

Näitena võime tuua olukorra, kus üks Eesti suurimaid elektroonika müüjaid keeldus Coway tooteid vastu võtmast, põhjendades seda liig spetsiifilise ja professionaalse tootena.