Puhas õhk iga päev - iga hingetõmbega

Puhas õhk on meie jaoks enesestmõistetav, eriti Eestis. Enamus meis saab öelda, et ta hingab puhast õhku ja selles on oma tõetera.

Kuid - õhukvaliteetiga esineb meil probleeme siseruumides, kus kulutame 90% oma ajast. Siseruumi õhk võib olla 5-10 korda saastatum, kui õhk mida tarbime looduses, kus lähedal ei esine saastajaid. Siseruumi õhk võib olla ks ebatervislikult kuivm milllega võivd kaasneda tervisehädad ja ebamugavustunne. Selleks, et hoida ennast tervena, on oluline, et õhk, mida hingad sisse sina, sinu lapsed ning sind ümbritsevad inimesed oleks puhas, nagu me soovime tarbitava vee ja toidu osas.

Pro Air OÜ on loonud mainekamatest firmamärkidest tooteportfelli, kelle tooted on ennast juba tõestanud. Meie keskendume toodete variatsioonidele, mis sobivad koju, kontorisse, töökohale ning tööstusesse. Meie hoolime ja aitame sul hoolida endast ja sind ümbritsevatest inimestest!

      

Loo endale parem töökeskkond

Meie kontseptsioon „puhas õhk kõikides siseruumides“ on kasvanud jõudsalt.

Täna oleme me paigaldanud individuaalseid lahendusi kontorites, lasteaedades, koolides, tööstuses, juuksurisalongides ja paljudes teistes töökohtades. Koos võime vähendada nakkumist töökohal, suurendada tootlikkust, paigaldades õige lahenduse õhupuhastaja ja/või õhuniisutaja, mis eemaldab õhust allergeenid, bakterid, viirused, tahked saaste osakesed, kantserogeensed ained, lenduvad kemikaalid ning ebameeldivad lõhnad. Ning tagame õige niisutussüsteemi kuiva õhu vältimiseks.