Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
 • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk

Winix ZERO

299,00 €
Maksudega

HEPA õhupuhasti Plasma ionisatsiooniga

Kogus

Ülevaade Winix ZERO omadustest

Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Õhupuhastuse kombineerimine filtritega ja aktiivne õhupuhastus
plasmoonisatsiooniga True HEPA ja plasmaionisatsiooni kombinatsioon muudab Winix ZERO PlasmaWave õhupuhastaja efektiivseks õhu puhastajaks kasutamiseks (peene) tolmu, õietolmu ja allergeenide vastu.

Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Õige-HEPA õhu puhastamine osakeste optimaalseks filtreerimiseks, kaasa arvatud tahked osakesed
HEPA-filter on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, õietolmu, fluffi, tooneripulbri, kvarts-tolmu, allergeenide (sealhulgas maja tolmulest), bakterite viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. -organismid. Filtrit on töödeldud antimikroobse ainega, et vältida seente kasvu ja mikroorganismide säilimist filtril.

Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Lihtne kasutada käsitsi ja automaatse tööga
ZERO Plamawave'i saab kasutada ka käsitsi või automaatselt, automaatrežiimis kohandub seadme töö õhu kvaliteediga ja valguse intensiivsusega, mida mõõdetakse tolmu, gaasi ja valguse anduritega.

Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Energiasäästlik ja tõhus
Winix PlasmaWave õhupuhastite arendamisel pööratakse suurt tähelepanu energiatarbimisele ja keskkonnasõbralikkusele, automaatrežiimis lülitub seade õhukvaliteedi piisavuse korral alati kõige energiatõhusamale tööle. Winix ZERO on EnergyStari sertifitseeritud.

Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti  

Plasma ionisatsioon täieliku õhupuhastuse jaoks
Lisaks filtritele, mis filtreerivad välja kõik võimalikud õhu osakesed, kasutavad Winixi õhupuhastid ka plasma süsteemi, mis ioniseerib õhku ja võitleb ka lenduvate ainetega, lõhnade, allergeenide ja mikroorganismidega.

Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti   Vaikne ja turvaline
ZERO PlasmaWave lülitub automaatselt vaiksele töörežiimile, kui see muutub pimedaks, nii et seda saab kasutada ka sellistes ruumides nagu magamistuba öösel, seda vaikivat režiimi saab valida ka käsitsi. Õhupuhasti ei teki mingit osooni, nii et seda saab kasutada ka tundlike hingamisteede, nagu imikute ja väikelaste jaoks. 
Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti   Automaatne vaikseks tööks mõeldud valgusandur
Kui seade töötab automaatrežiimis, lülitub see pimedas öösel automaatselt vaiksesse öösse, seade jätkab tööd vaiksemas asendis ja juhtpaneeli valgustus pimestab, mistõttu seade sobib. kasutamiseks magamistoas.
Winix ZERO PlasmaWave HEPA õhupuhasti   Sertifitseeritud efektiivsus
ZERO õhupuhastit on testinud ja sertifitseerinud AHAM, Ameerika kodumasinate tootjate ühendus (AHAM), see asutus testib ja sertifitseerib õhupuhastite tõhusust suitsu, tolmu ja õietolmu vastu ning annab märku ruumist, kus õhupuhastit saab kasutada 20 minuti jooksul. 80% paraneb õhu kvaliteedis.

 

Kvaliteetsed filtrid õhu tõhusaks puhastamiseks

Filtrid Winix ZERO HEPA Plasma õhupuhasti

 • Keskmise deodoriseerimise filter ühendab kolme filtri mõju tolmuosakeste filtreerimisega, antibakteriaalse toimega ja ebameeldivate lõhnade nagu suitsu vältimisega. Sellel filtril on pikk eluiga ja seda saab puhastada kuni 25x enne, kui seda on vaja vahetada. Tänu tolmuosakeste puhastamisele pikendab see filter ka HEPA filtri eluiga.
 • HEPA filter , mis on 99,97% efektiivne väikeste nähtamatute (peenete) tolmuosakeste, suitsu, bakterite, viiruste ja muude mikroorganismide eemaldamisel. Filtrit on töödeldud antimikroobse ainega, et vältida seente kasvu ja mikroorganismide säilimist filtril.

Plasma ionisatsioon õhu puhastamiseks

Lisaks filtritele, mis filtreerivad õhku kõik võimalikud osakesed, kasutavad Winixi õhupuhastid ka plasma süsteemi, mis ioniseerib õhku ja võitleb ka lenduvate ainetega, lõhnade, allergeenide ja mikroorganismidega.

See  osoonivaba  ionisatsioonisüsteem lagundab ebameeldivaid lõhnu ja võitleb lenduvate ainetega, allergeenidega ja mikroorganismidega, samuti on see antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele, vaid jäävad õhku, et õhupuhasti eemaldaks. saab filtreerida.

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma- või aktiivõhu puhastamiseks, saasteaineid kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt passiivsest õhupuhastusest, kus saasteaineid kontrollitakse filtritega. Nende ioonide puhastav toime on aktiivne kogu ruumi ulatuses ja tungib isegi poorsetesse materjalidesse.

See efekt muudab ka seadme sobilikuks, et eemaldada lõhnadest eraldatud mustade või sigarettide suitsutavate rõivaste, kardinate või muude ainete eemaldamine.

Soovitud efektiivsuse kohaselt võib plasma ionisatsiooni soovi korral sisse või välja lülitada.

 


Juhtpaneel Winix EU2020 õhupuhasti

TEHNILISED ANDMED
Puhastuselemendid HEPA filter, süsiniku filter, plasma süsteem
Ioniseerimine Jah
Sobib ruumidele kuni u. 77 m 2 ( lisateave )
Ruumi maht 20 minuti jooksul vastavalt AHAMile 35 m 2 ( lisateave )
CADR väärtus õietolm 232
CADR väärtus suits 243
Tolmu CADR-väärtus 246
Automaatne töö Jah
Andurid Tolm, lõhn, gaas, valgus
Töörežiimid 5
Kaal 7,00 kg
Mõõdud 208 x 600 x 380 mm (HxWxD)
Müra tase 27,8 / 30,8 / 35,7 / 47,4 / 60 dB
Õhu läbilaskevõime tunnis 462 m 3
Elutsükli õhupuhastuselemendid kuni 2 aastat, sõltuvalt asjaoludest
Energiatarve maks. 70 Watt
Pinge 220 - 240 V / 50 Hz
Garantii 2 aastat
Winix