Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk

Airbi Maximum

499,00 €
Maksudega

Vaikne õhu puhastaja väga suure võimsusega ning madalate jooksvate kuludega!

Kogus

Väga võimas töö, lihtne ja tõhus kasutada

Airbi Maximum on üks võimsamaid õhupuhastajaid, kuid samal ajal kompaktne ja lihtne kasutada.

Õhupuhastamise põhimõtte rakendamisel on Airbi Maxi kasutamine ökonoomne ja efektiivne, õhk puhastatakse ja õhku ei paisata lubja tolmu (valge aine).

Niisutamine ja õhu puhastamine ühes

Õhupuhastuse ja plasma õhupuhastuse kombinatsioon muudab Airbi Maksimaalseks efektiivseks seadmeks, et viia sisekliima tervislikule tasemele.

Airbi maksimaalne õhupuhasti puhastab ja niisutab õhku, puhudes õhku läbi vee-pöörlevate niisutusplaatide, ketaste niiskus vabaneb õhku, samal ajal kui tolm ja muud saasteained jäävad õhku suspendeerituks ja juhitakse õhku. vesi. Saasteained vees ei saa enam õhku vabaneda. Ainult puhas vesi aurustub, lubjakivi ja muud saasteained jäävad veehoidlasse.

Lisaks õhu puhastamise mõjule on Airbi Maximum varustatud HEPA filtritega tahkete osakeste, süsiniku filtrite vastu lõhnade vastu ja plasma ioniseerimissüsteemiga õhu puhastamiseks. 

Seega ei levi Airbi Maksimum (lubja) tolmu õhku nagu mõned niisutajad.

Võimas niisutav mõju ilma varuosadeta

Airbi Maxsi niisutuskettad on valmistatud antibakteriaalsest plastist, mis on läbinud pinnatöötluse nii, et nad suudavad tankist rohkem vett absorbeerida ja võimaldavad seega rohkem vett aurustuda. Neid plaate ei tohi kunagi vahetada ja neid on lihtne puhastada stabiilseks, hügieeniliseks tööks.

Väga madalad tegevuskulud

Airbi Airwasher on väga energiasäästlik 24-voldise energiatarbega ning kuna õhu niisutavaid filtreid või lubjakivivastaseid filtreid ei ole vaja vahetada, on seade väga ökonoomne. Seade on varustatud HEPA ja aktiivsöefiltritega, kuid neid ei pea tingimata niisutamise jaoks asendama.

Airbi logo

Lihtne kasutamine automaatse töötamise ja öise režiimiga

Õhupuhastit saab soovi korral kasutada käsitsi ja automaatselt, automaatrežiimis töötab seade automaatselt niiskusele vahemikus 50% kuni 60%, kui niiskus on madal, valib seade kõrgema töörežiimi, kui see on terve tasemel madalam ja kui see tõuseb üle 75%, lõpetab seade niisutamise ja seade puhastab ainult õhku.

Lisaks saab kolme töörežiimi valida käsitsi ja öise režiimi saab valida käsitsi, kusjuures seade töötab erakordselt vaikiva režiimis koos hämardatud ekraanivalgusega.

Airbi Maksimaalne on varustatud HEPA peene tolmufiltrite ja lõhnafiltritega, mida saab kasutada soovi korral, vajutades nupule, et õhk voolab läbi või mööda neid filtreid.

Plasma süsteem õhu tõhusaks puhastamiseks

Airbi plasma ioon ionisatsioon

Lisaks õhupuhastaja niisutavale mõjule ja tolmu kogumisele on see varustatud ka täiustatud osoonivaba plasmasüsteemiga.

See ioniseerimissüsteem lõhub ebameeldivaid lõhnu ning võitleb lenduvate ainetega, allergeenidega ja mikroorganismidega, samuti on see antistaatiline toime, nii et (peened) tolmuosakesed ei kleepu seintele ega muudele pindadele, vaid jäävad õhku suspendeerituks, et nad saaksid õhu puhastusseadme läbida. filtreeritakse.

Seda tehnoloogiat nimetatakse ka plasma- või aktiivõhu puhastamiseks, saasteaineid kontrollitakse molekulaarsel tasemel, erinevalt passiivsest õhupuhastusest, kus saasteaineid kontrollitakse filtritega.Nende ioonide puhastav toime on aktiivne kogu ruumi ulatuses ja tungib isegi poorsetesse materjalidesse.

Lihtne kasutada ja kergesti puhastatav

Airbi maksimaalne õhupuhasti / niisutit on lihtne kasutada ning õhu ja antibakteriaalsete tehnoloogiate tarbimise kombineerimisel tuleb õhupuhastaja puhastamist hoida võimalikult vähe.

Airbi AW600 filtrid

Nende ketaste antibakteriaalsed omadused takistavad bakterite ja teiste mikroorganismide kasvu. Plaadi pakend on nõudepesumasina ohutu, et seda oleks lihtne puhastada.

Õhupuhastus Airbi Maksimaalne


Disaini käigus pöörati suurt tähelepanu kasutajasõbralikkusele ja puhastamise lihtsusele, seadet saab hõlpsasti lahti võtta, nii et plaate ja veepaaki saab puhastada. Normaalsetes tingimustes piisab tavalisest loputamisest. Mahuti avatud struktuur ja sile viimistlus võimaldavad paagi sisemust kergesti eemaldada lapiga 

Hügieeniline ja ohutu kasutada

Antibakteriaalne pinnatöötlus takistab bakterite, seente ja teiste mikroorganismide kasvu. Antibakteriaalne tehnoloogia takistab Escherichia Coli, Staphylococcus Aureuse ja Salmonella Enteridise kergesti kinnitamist ja korrutamist õhupuhastite ja õhupuhastite plastpindadele.

 

Ülevaade omadustest:

PlasmaWave plasma ionisatsioon Airbi Maksimaalne

Plasma ionisatsioon
Võitleb mikroorganisme nagu viirused, bakterid ja seened molekulaarsel tasandil ning lagundab lõhnad ja lenduvad ained. See suurendab õhupuhastusvahendi õhu puhastamise mõju, mis filtreerib õhust niiske ketaste abil tolmu ja muid osakesi.

Puhas hügieeniline kate Airbi Maximum

Antibakteriaalne kate mikroorganismide vastu
Airbi maksimaalse õhupuhasti / niisutaja sisemust töödeldakse antibakteriaalse kattega, mis takistab mikroorganismide kasvu ja levikut

õhupuhastus Airbi Maksimaalne

Õhupuhastamiseks ja hügieeniliseks kasutamiseks mõeldud lõhna- ja tahkete osakeste filter
HEPA ja süsiniku kombinatsioon eemaldab (peened) tolmu, õietolmu, mikroorganisme, allergeene, lõhnu ja lenduvaid aineid õhust, seega on Airbi Maksimaalselt hügieenilise õhuniiskuse ja õhu puhastamine ja Airbi Maksimum on efektiivsed kogu aasta vältel. Filtrid ei ole niisutava mõju jaoks vajalikud, nii et kui soovite, et seade, millel ei ole varuosi, saaks neid lihtsalt lahkuda, väheneb õhu puhastav toime (õhu pesemine filtreerib siiski osakesed õhust välja), kuid niisutav mõju viibimise tase. 

looduslik aurustamine Airbi Maksimaalne

Aurustumine
niisutamiseks Airbi maksimaalne õhupuhasti / niisutaja aurustab vett niiskuse säilitamiseks ja säilitamiseks. Selles looduslikus aurustamisprotsessis jäävad veepaaki saastuvad ained nagu lubi, õhus on ainult puhas vesi. Sellisel viisil välditakse valget lubja, mida ultraheli niisutajad võivad toota.

energiasäästmisoperatsioon Airbi Maximum

Väike energiatarbimine
Erinevate õhuniisutite tüüpide energiatarbimine võib olla kuni sadu vatti. Airbi Maksimaalne looduslik aurustamisprotsess nõuab maksimaalselt 17 vatti ja on seetõttu tarbimises väga ökonoomne.

automaatne operatsioon Airbi Maximum

Automaatne töö
Airbi Maksimaalne õhupuhasti / niisutaja mõõdab õhuniiskust ja reguleerib ventilaatori kiirust, et hoida õhuniiskus pidevalt optimaalse väärtusega 50-55%.

Vaikne operatsioon Airbi Maximum

Puhkerežiim öise vaikseks töötamiseks
Unerežiimis töötab Airbi maksimaalselt vaikselt ja energiatõhusalt öösel kasutamiseks, siin on ekraanivalgustid tuhmid, seadet saab kasutada ka magamistoas.

taimer Airbi Maksimaalne Reguleeritav taimer
Taimeriga saab Airbi Maksimaalselt 2, 4 või 8 tunni pärast välja lülitada. 
automaatne peatus Airbi Maksimaalne

Automaatne seiskamine
Airbi maksimaalne õhupesuri / niisutaja lülitub automaatselt välja, kui veepaak on tühi, nii et energiat tarbetult ei tarbita.

TEHNILISED ANDMED
Niisutuspõhimõte õhupesur
Hügrostaat Jah
Töörežiimid 3
Kaal 10,00 kg
Mõõdud 410 x 325 x 420 mm (HxWxD)
Energiatarve 7-24 vatti
Pinge 220 - 240 V / 50 Hz
Garantii 2 aastat
Müra tase 25/35/46 dB
Maksimaalne niisutusvõime 1150 ml tunnis
Sobib ruumidele kuni u. 85 m 2
Paagi maht 10 liitrit

Airbi