Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk
  • Õhu kvaliteet sisekliima hea õhk

Ventilatsiooni õhupuhastussüsteem SNE HVAC 20H/40H/60H/80H

629,00 €
Maksudega Tarneaeg 2-15 päeva (vajadusel täpsusta maili teel, või helista)

SNE HVAC Õhupuhastussüsteem, mis paigutatakse ventilatsioonisüsteemi, et eemaldada ruumi sissepuhutavast õhust viirused, bakterid, kemikaalid ja seene erinevad struktuurid (eosed, niidistik).

Kogus

SNE HVAC Õhupuhastussüsteem

SNE HVAC puhastussüsteem on kõrgtehnoloogiline puhastusseade, mis on integreeritud MCI-tehnoloogiaga. Seade toodab aktiveeritud hapnikku, mille tulemusena on välistatud sekundaarse saaste teke (lämmastikhape ja lämmastikoksiidid). Seadme olemasolu hävitab 90% viiruseid, baktereid ja hallitusseene eoseid ning niidistikku. Samuti aitab antud tehnoloogia väliskeskkonnast ventilatsiooni sisenevat lõhnaosakest ja suitsu.

SNE MCI-i tehnoloogia on testitud ja sertifitseeritud funktsioonide järgi:

SNE kasutatav tehnoloogia on patenteeritud. Ultraviolettkiirguse kombinatsioon ja TiO2 katalüsaator toodab hüdroksüülradikaale, hüdroperoksiidi, peroksiidi ioone ja negatiivseid ioone, mis puhastavad õhku ning eemaldavad õhust lõhnad. Puuduvad keemilised jäägid või sekundaarsed lisandid.

Model

Floor Space

Air Flow

UV Cell

Watt

CAP-20H

10 - 20 m²

400 - 600 m³/h

1x  127mm

<5W

CAP-40H

20 - 40 m²

600 - 800 m³/h

1x  127mm

<5W

CAP-60H

40 - 60 m²

800 - 1.000 m³/h

1x  127mm

<5W

CAP-80H

60 - 80 m²

1.000 - 2.000 m³/h

1x  127mm

<5W

Protsess

Titaandioksiid, eriti anataasi vormis, käitub fotokatalüsaatorina UV-valguse all. Kui titaandioksiidile paistab peale UV-kiirgus, võimaldab neeldunud energia käivitada veemolekuli lagunemisreaktsiooni vesinikuks ja hapnikuks. Antud pinnal toimuvat fotokatalüüsi nimetatakse Honda-Fujishima efektiks. Fotokatalüüs algab, kui titaani aatomis paiknevat elektroni ergastatakse valgusenergia toimel. Elektron läheb üle teisele titaandioksiidi molekulile, seega toimub teise molekuli redutseerimine. Esimese titaani aatomile jääb positiivne laeng või “auk”, mis on suuteline oksüdeerima järgnevat molekuli. Kui vastav reaktsioon toimub õhus või vees, reageerib hapnik ergastatud elektronidega ja vesinik reageerib aukudega, moodustades oksüdeeriva toimega hapniku. Antud efekti kasutatakse puhastusseadmetes, kus titaandioksiid käitub superhüdrofiilse ainena.

Antud protsess on efektiivne järgmise saaste osas:

·         Bakterid (99,9%)

·         viirused (99,9%)

·         hallitus (99,9%)

·         allergeenid

·         õietolm

·         lenduvad orgaanilised ühendid (LOÜ, ingl -VOC)

·         formaldehüüd

·         ksüleen/tolueen

·         benseen

·         trikloroetüleen

·         kloroform

·         ammoniaak

·         alkohol

·         atsetoon.

Hävitab õhust patogeensed viirused ja bakterid. Samuti gripi põhjustavad viirused. Puhastussüsteem on ohutu, loob mugava ja tervisliku keskkonna, ning ei tekita jääkprodukti, e on puhas ja efektiivne.

SNE HVAC Õhupuhastussüsteem
4 Tooted